Opinie o Enamor Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Enamor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Enamor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enamor Sp. z o.o. w Gdynia

ktoś

Praca w Enamorze jest ok, pracodawca respektuje prawa pracownika. Można nawet powiedzieć, że jeśli jest się w trudnej sytuacji życiowej to można liczyć na ludzkie podejście znam kilka takich przypadków. Każdy ma swoje obowiązki i jest z nich rozliczany i nawet jeśli coś się zawaliło z różnych przyczyn to nie ma biczowania po prostu nastepnym razem dasz rade i tyle, uwazam ze to dobra firma, na pewno lepsza niż korpo!

@Krystyna

Jeżeli opłacisz ze swojego wynagrodzenia rodzinę to masz rodzinę w tym ubezpieczeniu. Firma płaci tylko za Ciebie.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PBP Enamor Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

PracujeszToPracujDalej

Nie ma możliwości rozwoju. Jesteś dobry w tym co robisz to rób to dalej. Chcesz osiągnąć więcej ? To nie w tej firmie. Istnieje coś takiego jak szklany sufit mimo że usłyszysz zapewnienia o tym że takie zjawisko nie występuje. Początkowo można odnieść wrażenie że tak jest, ale jeżeli dochodzi do konkretów odczujesz fakt jego istnienia bardziej niż wyraźnie. Uważam, że to dobra firma na pierwszą lub drugą pracę, na nic więcej.

filemon

Firma jest spoko, wiadomo, że nie każdy nadaje się tu do pracy i tyle, polecam.

@123

Osoby, które nie chcą zbyt wiele zarabiać i takie co nie upominają się o podwyżki uposażenia zasadniczego w trakcie pracy, takie są mile widziane i w myśl zarządzania przedsiębiorstwem są pożądane.

Kandydat Nowy wpis

Pod koniec ubiegłego roku widziałem ofertę dla doradcy techniczno-handlowego. Z opisu stanowisko jawi się jako zarówno stabilne jak i dające możliwości rozwoju zawodowego. Stąd moje pytanie - czy będą może w bąk bliższej przyszłości kolejne rekrutacje do tego działu? Sądząc z poprzednich wpisów trochę stanowisk się zwolniło.

Kcin Nowy wpis
@Kandydat

Nick J Nowy wpis

Nie warto pracować w tej firmie omijać szerokim łukiem

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Enamor Sp. z o.o.?

e

Obecnie atmosfera jest przeciętna. Pracownicy, który posiadali spore kompetencje postanowili kontynuować swoje kariery poza firmą. Tym samym obowiązki jakie mieli, dyrekcja stara się przenosić między pozostałych pracowników...

@e

Ciekawy jestem czy jak dadzą więcej obowiązków jednej osobie to przy okazji wynagrodzenie odpowiednio wzrośnie. Zmieniają przy okazji zakres obowiązków w umowie czy to po prostu kwestia umowna tzn, ustna z przełożonym?

noPioter Nowy wpis

A skąd, dostajesz obowiązki pod korek, masz je opanować i tyle. Może i nie ma pieniędzy na spektakularne podwyżki, ale za to firma sponsoruje ligę golfa. Czego nie rozumiesz ?

filemon

Firma jest spoko, wiadomo, że nie każdy nadaje się tu do pracy i tyle, polecam.

@filemon

A kto się nie nadaje?

Halina
@123

Zależy to pewnie od wymagań jakie stawiają tutaj pracownikom, jako klient raczej ich nie znasz? A ktoś inny może?

logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Roman
@ktoś

Masz na myśli że jak się jest w trudnej sytuacji to można dostać bezzwrotną zapomogę od pracodawcy? Czy po prostu chodziło ci o wsparcie emocjonalne i elastyczność w dawaniu wolnego.

Krystyna
@ktoś

Lepsze niż korpo? Nawet w benefitach? Bo właśnie rekrutują kogoś jako Specjalista Działu Operacyjnego (Service Coordinator) w Pionie Technicznym. W ogłoszeniu dają pakiet medyczny. to tylko dla pracownika, czy też rodzina jest włączona?

@Krystyna

Jest pakiet medyczny dla pracowników i można dokupić dla partnera

Natalia
@ktoś

Ile kosztuje taka dopłata dla drugiej osoby? Pytam, żeby zobaczyć, czy to się w jakikolwiek sposób opłaca finansowo. Korzystałeś z tego ogółem? Jak sprawa z innymi benefitami wygląda, jest coś?

Twój Stary

Na ponad 5 lat rozwinołem się od pracy fizycznej , do ktorej czasem brakowało, kierownictwu , ogólnego pojecia na co się piszą, a przedewszystkim do czego zobowiazują swoich pracowników...( noszenie 120kg jednego przewodu po doku i wspinanie sie z nim po schodach w górę i w dół, czyli to co minionki Andrzejka lubią najbardziej....brak słów i ZDROWIA!)

Twoja stara

Jak najbardziej. Pytanie o to czego oczekujesz ? Bo nie pytasz w prost. Ze swojej perspektywy mogę stwierdzić, że brak chęci podejmowania rozwoju swoich umiejętności, kompetencji i możliwości może być odebrany jako stagnację samego pracownika. Co może budzić uzasadnione pytania co z Tobą ? Jeżeli chodzi o samą firmę, to dokłada starań, aby pracownicy posiadali możliwie aktualną wiedze. W wielu przypadkach wystarczy zapytać lub zainteresować jakimś zagadnieniem.

@Twoja stara

Tzn, jak dokładnie te starania wyglądają? Są jakieś dofinansowania do kursów, szkolenia, czy pracodawca po prostu wymaga aktualnej wiedzy, ale o zdobycie jej trzeba już zadbać samemu?

Ciekawy
@Twój Stary

Na jakim stanowisku pracowałeś?

Xxx

Jakie są powody, że szukają właśnie Doradcy Techniczno-Handlowego? Jednym z oczekiwań jest komunikatywna znajomość angielskiego, bo są tu szkolenia krajowe i zagraniczne. A czy zdarzają się także delegacje, bo jeśli tak, to na jak długo i jak często ma to miejsce? No i co z zarobkami, ile płacą?

Już minęło trochę czasu, więc zapytam jak teraz wyglądają rekrutacje? Coś się zmieniło w sposobie ich przeprowadzania? Jak mniej więcej brzmią pytania?

Rozmowa o pracę, przebiegła w bardzo złej atmosferze. "Szef" od początku rozmowy podszedł z negatywnym nastawieniem a podczas rozmowy więcej pytań było na temat prywatny np. o to ile miesięcznie potrzebuję na utrzymanie, w jakiej okolicy mieszkam również o to czy moi rodzice są po rozwodzie. Na jakiekolwiek pytania z mojej strony odpowiedź była z pogardą. A pod koniec rozmowy "szef" wyjął telefon i zaczął odpisywać na wiadomości...

dopełniacz

na jakie stanowisko aplikowałeś/łaś ?

olo
@dopełniacz

Na stanowisko szefa

Tennback

Jaka jest historia tej firmy? Kim był założyciel?

Czy Enamor Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

ktoś

Tak, ale oczywiście to zależy od działu. Możesz pracować od 7 do 15, ale są tacy co przychodzą na 8 i pracują do 16. Średnia przyjęta to 7:30 - 15:30

Odpowiedź

Dobrze jest będąc studentem starać się dostać do enamoru na praktyki lub coś podobnego. Pozwala to firmie na zobaczenie tego co potrafisz. Jeżeli jesteś bystry, zaradny i masz wiedzę to czemu nie mieli by Ciebie zatrudnić ? ¯\_(ツ)_/¯

Hej. Wiecie może jak wygląda sytuacja z benefitami w Enamor? Chodzi mi szczególnie o kwestie kart sportowych i ubezpieczenia? A może jakiś benefit w postaci posiłków: SmartLunch, Pyszne albo coś innego?

Jestem silny, a ty ?
@Michał

Masz dostęp do Multisport oraz ubezpieczenie w prywatnej firmie na chwilę pisania tej odpowiedzi, firma ma podpisaną umowę z Medicover. Jeżeli chodzi o posiłki nie ma owocowych czwartków itp. co jakiś czas pojawia się Głodny Niedźwiedź, ale koszt posiłków ogarniasz we własnym zakresie.

ja tylko tu przechodziłem

Nie ma typowego dress code jako takiego. Naturalnie, przychodzić ubrany w czyste i schludne ubrania i jest ok.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do PBP Enamor Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Szedł-grześ-przez-wieś

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się z założenia w siedzibie firmy. Nie mniej jednak firma stara się również w okresie pandemii minimalizować potencjalne ryzyko zakażeń i część z rozmów rekrutacyjnych może odbywać się online.

Anonym

Kasa niższa niż w supermarkecie, ale jest luźno. Wszyscy w firmie narzekają. Są równi i równiejsi, ale za to raz w roku można posmakować gofrów ;)

Czy w firmie PBP Enamor Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

pracuś

tak, ale tylko te wymagane do wykonywania określonych zadań.

Bartosz
@pracuś

O jakich zadaniach mowa? Czy mógłbyś też powiedzieć na jakie wynagrodzenie można liczyć w PBP Enamor jeśli nie posiada się dużego doświadczenia zawodowego? Daj znać, mam nadzieję że szybko mi odpowiesz.

Twój Stary

Szkolenia to farsa... albo Farsa za Twoją kasę, gdyż za część szkoleń trza podpisać cyrograf...na 2-4 lat

@Bartosz

Mozesz liczyć na ~2700złotych do ręki moze teraz ~2900

Twój Stary

Omijać szeroko i z dala. Firma z tradycją i założyciel ŚP. Przewraca się, przysłowiowo , w grobie...Młody czlowieku , studencie, jeśli cenisz swoją wiedzę i prywatnosc omijaj z dala. Pracowałem tu przez pare ładnych lat i kiedyś mozna było zdobyc tu wiedzę i pieniądze, obecnie tylko "garba". Pozdrawiam Cię Jędrku...

Uczestnik rozmowy

Po przyjściu na rozmowę okazało się że muszę "chwilę poczekać". Jednak chwila ta trwała kilkadziesiąt minut, bo rozmowy z innymi kandydatami im się przedłużyły. Słaba organizacja. Sporo też dziwnych pytań o sferę prywatną :/ .

Gabriela

Z czego wynika taka cisza na wątku dotyczącym PBP Enamor? Na ich oficjalnej stronie internetowej dostrzegłam, iż poszukują nowych ludzi do pracy http://www.enamor.pl/kariera/ Ktoś z Was może uczestniczył zatem w rozmowie kwalifikacyjne i podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami? Wasze uwagi mogą okazać się pomocne dla użytkowników, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do nich.

niezadowolony
@Gabriela

Na rozmowie bylem juz dawno ale opinia jest negatywna. Pani na recepcji po wejsciu do budynku byla bardzo uprzejma, zaproponowala cos do picia. Natomiast odmienne zdanie mam o Panu ktory przeprowadzal rozmowe. Byl nie uprzejmy, gburowaty. Nie wiem kim byl ale zachowywal sie jakby byl lepszy od wszystkich w budynku. Komentowal moje wyksztalcenie, ocene z egzaminu na studiach. Po calej rozmowie wyszedlem z niesmakiem do firmy. Pracy oczywiscie nie dostalem ale nawet gdybym dostal oferte - nie przyjalbym jej ze wzgledu na bardzo zle przeprowadzony proces rekrutacji. Pozdr.

Serwisant
@niezadowolony

A na jakie stanowisko aplikowałeś?

Smyrtin
@niezadowolony

Nie przejmuj się, moją wiedzę też sprawdzali i byli pod wrażeniem , ale poziom firmy nie odpowiadał mi i się zwolniłem sam po raptem dwóch miesiącach.

Zostaw merytoryczną opinię o Enamor Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Enamor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enamor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enamor Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enamor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enamor Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enamor Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Inżynierska 1
    81-512 Gdynia