Meiko Trans Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Meiko Trans Polska Sp. z o.o.

Tutla 2013-04-01 18:33:58
A więc tak. Jak ktoś ma okazję załapać się do Meiko to polecam. Na magazynie pracuje ok 6 osób w biurze ok 8. Bardzo sympatyczna atmosfera, nie ma wyzysku ani nacisku. Praca bardzo przyjemna. Pracodawcą jest Japonia i prezes także jest Japończykiem więc dodatkowym atutem (jeżeli praca na magazynie) jest znajomość angielskiego w stopniu dobrze komunikatywnym(w biurze to jest podstawa aby znać angielski). Prezes bardzo przychylnie patrzy jak można mu powiedzieć co się robi na magazynie. No nic dodać nic ująć. Co jakiś czas wracam tam dorywczo pracować. Jeśli chodzi o zarobki to przez pośrednika Manpower płaca 9zł brutto.
rebcio 2015-02-16 20:11:56
jakbys dluzej popracowal zdanie byloby inne;]
krzys 2015-02-17 20:17:39
Dokladnie, dopiero po czasie(max 2mies)rzuca się w oczy wielka patologia tego miejsca. Nigdzie nie jest kolorowo,ale tam..... Motto pracujacych tam ludzi to "utopić w łyżce wody" - grzecznie mowiąc, a organizacja pracy i osoby(czyt. kier,manager) za to odpowiedzialne to ręce opadają.
5dkls 2016-03-31 12:50:53
Nie polecam pracy tam, zwłaszcza w biurze. Trzeba mieć mega odporność na głupotę ludzką. Kierownictwo szkoda gadać, na niczym się nie znają,zero kompetencji. Zero perspektyw awansu, chyba że jesteś mało inteligentny za to latasz jak piesek za kierownikiem (jednemu takiemu się udało ale żal na to patrzeć). Ogólnie masakra.
Ja 2016-05-17 17:19:43
Ja tam jestem zdania, że należy wszystkim dać szansę, tym bardziej, ze Gliwice nie są największą na świecie miejscowością i to że w ogóle tam jest taka praca, to inna rzecz, ale to chyba jest jasne...
Zostaw swoją opinię o Meiko Trans Polska Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meiko Trans Polska Sp. z o.o.