Opinie o Intralog Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intralog Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Intralog Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intralog Sp. z o.o. w Szczecin

Intralog Sp. z o.o. w Dobra szuka pracownika na stanowisko inżynier automatyk. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Tatiana

A wcześniej? Jeśli już dochodziło do jakichś redukcji to co mogło być ich przyczyną? zastanawiam się także nad tym jak praca w takim razie wygląda skoro jednak nikt nie odchodzi? I o co mogło chodzić z tym, że chyba biorą każdego? Chyba ze już każda osobę która na pewno spełnia wszystkie wymogi?

Roxa Nowy wpis

Hej, jest teraz oferta na stronie dla montera. Czy ktoś mógłby mi tak czysto orientacyjnie określić zarobki? piszą o atutach, że dobrze byłoby znać język angielski lub niemiecki oraz mieć doświadczenie. chłopak posługuje się niemieckim i ma ponad 2 lata doświadczenia. ile będzie mógł wołać na rozmowie?

Kasia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy przyjmują na produkcję kobiety ?

Papułasek ???? Nowy wpis

Praca bardzo fajna z możliwością rozwoju tylko trzeba chcieć, ludzie pracują po wiele lat i sobie chwalą, ludzie którzy tu wypisują to zazwyczaj nie Roby i ci co chodzą na L4. I dodam jeszcze że nigdy nie spotkałem się z tak sympatyczną i doceniającą ludzi pewną Panią Kierownik najlepszą jaką można sobie wymarzyć.

@Papułasek ????

Większość opinii jest dość starawa, może w międzyczasie zmieniła sie pani kierownik i teraz jest lepiej :)? Chociaż to trochę brzmi, jakby pójście na l4 było jakimś przestępstwem. Jesteś chory to chyba do pracy nie przychodzisz?? Czy firma ma z tym problem?

Łuki

rozmowa stacjonarna w siedzibie firmy z Kierownikiem działu oraz Panią z kadr. Dwa zadania sprawdzające umiejętności wymagane na stanowisku. nic trudnego i podchwytliwego. Szybko i merytorycznie. termin odpowiedzi do końca listopada.

@Łuki

Tylko ta jedna rozmowa? Żadnych innych etapów rekrutacji nie ma? Wiadomo czy jeszcze jest szansa na aplikację na to stanowisko? Długo czeka się na odpowiedź z ich strony?

Łuki

Tak tylko ta jedna rozmowa. Z tego co rozmawiałem z pracownikami firmy to lipa z zamówieniami jest i dużo osób się zwalnia/zwolniło. Dlatego na rekrutacji nie wybrzydzają i biorą jak leci...

Tatiana

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Intralog Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Automatyk - Programista PLC?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
????

Jak się pracuje w zarządzie? Parę dni temu mieli taką ofertę Koordynator - Kierownik Serwisu. Czy był ktoś na rozmowie w ostatnim czasie i dowiedział się czegoś o ich oczekiwaniach? Czy jest spora presja na wyniki aktualnie, zarówno indywidualne, jak i zespołu?

Kandydat X
@????

Jednym słowem mało poważna firma. Po dwóch tygodniach od rozmowy, przesyłają mailowo szablonową informację nie korelującą z prawdą na temat powodów odrzucenia kandydatury... Zamysł jest taki, aby zatrudnić człowieka za niewielkie pieniądze (kwalifikacje i doświadczenie mało istotne).

Boguś

U siebie piszą, że obecnie poszukują Montera maszyn i urządzeń / Mechatronika. W ogłoszeniu jest mowa o udziale w delegacjach krajowych i zagranicznych. Czy więc firma wypłaca za nie diety i ile może wynieść pensja zasadnicza? Bo nie wiem, czy są tu jakieś premie?

@Boguś

Pensja taka jaką wynegocjujesz dodatkowo premia frekwencyjna, dodatki półroczne (nie zawsze niestety). diety dodatkowo wypłacane.

Uciekinier

Lubię wyzwania. Czym trudniej trudniej tym większa satysfakcja ale przyznaję że intralog mnie pokonał.Cytat Arbuza (dyrektora firmy) :"wpisy negatywne są napisane przez ludzi,które nie kierują się dobrem firmy" .No ja tez napiszę negatywną opinię.Firma z potencjałem na rozwój i możliwością zarobienia jakiś pieniędzy.niestety wszystko hamowane przez ludzi z biura. A w szczególności Arbuz to człowiek bez zasad. Nie wiem jak teraz ale parę lat temu potrafili podatek pracownikowi od diet potrącać (to chyba wystarczy za opinie o firmie)

Arbuz

To niewątpliwie forma firmy z aspiracjami, gwarantująca na wejściu wiele pakietów osłonowych.Jakoś wewnątrz organizacji od szczebla niższego do wieży biurowej, gwarantuje rewolucje w branży transportu wewnętrznego.Na tą chwilę mogę tylko polecić firmę, która mimo kryzysu z pandemią, realizuje założone cele,i jest daleko w przodzie i wyraźnie odbiega od swojej konkurencji.PS: wpisy negatywne są napisane przez ludzi, które nie kierują się dobrem firmy.

Ktoś
@Arbuz

???? Arbuz, nie produkuj się i nie ściemniaj ! Każdy kto przepracował w firmie choćkilka miesięcy, wie jakie panują (usunięte przez administratora)

Ktoś
@Ktoś

Znowu kasacja mojego wpisu, czyli coś jest na rzeczy ! Zabolało czy wiarygodność firmy jest zagrożona ??? Przecież, ty nie masz sztywnego kręgosłupa ! Jesteś takim...pożytecznym głupkiem w firmie, który zrobi wszelkie świństwa za bycie tą prawą ręką szefa (odzielny rozdział) ! Potem, jako poprawny katolik, pójdziesz do spowiedzi... wyspowiadasz się będzie cacy !

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Intralog Sp. z o.o.?

Pracownik z ambicjami

Nie wiem jak jest teraz wcześniej jak pracowałem atmosfera była w miarę dobra nie licząc na dzielenie działami myślę że firma wyciągnęła wnioski z sytuacji i jest jeszcze lepiej ????

Klient

Witam. Chciałbym się podzielić swoim doświadczeniem z firmą Intralog znajdującą się w Dobrej Szczecińskiej. Otóż wysłałem maila z zapytaniem o wycięcie blach stalowych. Na odpowiedź musiałem czekać bardzo długo, cena była nieatrakcyjna lecz ze względu na goniący czas musiałem ją zaakceptować. Pani która zajmowała się moim zapytaniem była opryskliwa orazi dała do zrozumienia że wartość zlecenia jest "cienka" i będzie miało ono niski priorytet oraz jakość. Przy okazji nie dostałem szczegółów na temat tego co składa się na cenę wykonania. Szkoda gdyż była to seria prototypowa i produkcja seryjna znalazła już innego wykonawcę z profesjonalnym podejściem.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Intralog Sp. z o.o. na Monter? 10 grudnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Pracownik z ambicjami

Płatne było do 10 tego każdego miesiąca ale czy się zmieniło to nie wiem

Dawid Sagan

Bylem, zobaczyłem nie polecam, oczywiście jak.kazdemu obiecano ze bez względu na decyzję zostane o niej poinformowany, od.osob trzecich dowiedziałem się glupot odnośnie mojej rozmowy i podobno mnie odrzucili bo miałem bluzę z fuckiem:) jezeli tak dobieracie pracowników to życzę powodzenia :) Nie polecam :)

Mateusz Rogien
@Dawid Sagan

Nie polecam słuchać Pana Sagana, który ewidentnie wyżala swoje smutki bo w jego firmie zrobiło się słabo i szuka pracy. No ale jak ktoś przez 5+ lat dalej nie rozumiem podstaw lasera cnc to niestety ????. Od siebie dodam iż, po odbytej rozmowie i uzgodnieniu warunków płac itp , dostałem oferte przetestowania pracy. Pracowałem 3 dni i szczerze powiem, że jest ok. Socjal na wysokim poziomie, ludzie spoko przyjaźni przez co atmosfera wydaje się mega. A praca jak to praca. Na stanowisku operator lasera cnc jest raczej standard jak w każdej firmie. Zarobki jak na ZS dobre do tego różne premie i inne dodatki umowa o pracę na start. Więcej nie mogę powiedzieć po 3 dniach.

PracownikIntra
@Mateusz Rogien

@Mateusz Nie wprowadzaj innych w błąd, skoro pracowałeś tylko chwilę to ciężko będzie ci ocenić prace w tej firmie. Czy sie w tej firmie zatrudniłeś?

PracownikIntra
@Mateusz Rogien

Zdajesz sobie sprawę że intralog nie jest w szczecinie a ZS to oznaczenie rejestracji samochodowych?

Sztaba
@Dawid Sagan

Szacun że o tym piszesz, może a nawet dzięki temu, średnia wieku w tej firmie wzrośnie ,i zahaczy się 50+.Już widzę książkowy obraz rozwoju firmy, wkońcu czuwa nad tym szerokie oko zarządu,, tudzież miła atmosfera na poszczególnych tzw. obszarach produkcji, wzorcem wzięta ,a szkoda że nie oparta na pomysłach Barei,bo większe dobro byłoby z filmowania codzienności w tej firmie i publikowaniu na YT, niż z zadowolenia pracowników, realizujących następne etapy rozwoju

jezusicku
@Dawid Sagan

Nie pracuję tam, ale też negatywnie bym postrzegał człowieka, który tak przychodzi ubrany. Nie chciałbym, aby człowiek, który jedzie do moich klientów, ma bluzę fck. Jeśli tak przychodzisz na rozmowę o pracę, to do klientów też tak będziesz jeździł. Dbanie o wizerunek jest b. istotne.

@jezusicku

Czyli z gory zakladasz ze pracownik nie moze liczyc na ubrania robocze ? Czy po prostu znasz sytuacje "proszeniowa" o ubrania ? Po za tym widze nie wazne umiejetnosci tylko wyglad , brawo za podejscie.

Lolek
@Loda

Nie wyglad a podejscie do pracy. Jezeli ktos na rozmowe przychodzi z lekcewazacym podejsciem i jest (usunięte przez administratora). Po to wlasnie sa rozmowy zeby przesiac takich dzbanow.

@Lolek

Czyli lepiej ubrac sie w garnitu. Bo przyjma. A pozniej niech sie martwia, bo wezma dzbana ktory od pocztaku juz (usunięte przez administratora). Faktycznie zaklamanie to ma zaklad opanowane wiec i tacy ludzie im pasuja. Osobiscie wolal bym kandydata poznac takiego jaki jest, i ocenic go po umiejetnosciach. Ale w sumie szczerosc nie dokonca by sie sprawdzila, jeden z wydzialow o tym wie :p

Dawid Sagan
@Lolek

Ja raczej sądzę że ubiór nie ma konkretnie żadnego znaczenia(nie szata zdobi człowieka) . Jest to praca na hali produkcyjnej, w ubraniach zgodnych z BHP (przynajmniej tak jest w normalnych zakładach pracy). Nie stawiam się na pracę w banku tylko w zakładzie produkcyjnym na końcu świata.

Były pracownik z ambicjami

Pracowałem w firmie przez trzy lata niestety nasze drogi się rozeszły przez brak rozmów z pracownikiem od strony zarządu dyrekcji obiecywanie czegoś czego nawet nie zamierzają spełnić, o awansie można pomarzyć bardziej opłaca im się zatrudniać nowego pracownika niż wykorzystać posiadanego pracownika z doświadczeniem , po złożeniu wypowiedzenia brak reakcji co jest powodem odejścia co świadczy o traktowaniu pracowników jako taniej siły roboczej , narzucanie pracy bez celowej na zasadzie idź zrób i nie pytaj po co ani co ma z tego być oraz czy będzie to wykorzystane w późniejszym okresie lub nie , w mojej opinii ciągłe poszukiwanie nowej siły roboczej którą da się wykorzystać w danej chwili , niestety realistycznie firma ma swoją wizję lub jej nie ma a tylko coś chce na zasadzie małego dziecka dzisiaj robię i chcę tak a jutro zmiana planów i chcę inaczej oczywiście nie informując o zmianach ogólnie dla kogoś kto chce mieć pracę ( tylko pracę )mogę polecić a jeżeli ktoś ma jakieś ambicje zrobienia czegoś lub pracy z efektem dla samego siebie lub innych to niestety jestem niezbyt zadowolony ale wnioski każdy wyciąga sam :)

Aaaaaaa

Jestescie śmieszni i niesłowni... na dodatek nie macie jaj! Nie polecam tej firmy!!!

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Czy Intralog Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Odpowiedź

Organizuje staże.Od studenta do emerytury.Jeden już tam się zakotwiczył na dobre

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Intralog Sp. z o.o.?

Sztaba

Aby być członkiem w tym teamie musisz najpierw spełniać warunki kuciapki,,potem kilku zakapujesz i będziesz chodzącym wzorem,tak jak grubas deweloper spawacz lub mały zwiadowca pilarz.Powodzenia

Kucharz
@Sztaba

Dobrze naściemniasz na spotkaniu rekrutacyjnym i robota pewna za marny hajs

Nikt

Arbuz,to wątpliwe aby taki ktoš jak Ty ,miał pisać o rozwoju tej firmy, nie rozumiejąc jej filaru,bo wkońcu poza Tobą ,jako osobą decyzyjną, każdy ma większe doświadczenie z racji chociażby przebytej drogii zawodowej, pomijając oczywiście twoje proste i na tą chwilę od wielu lat powielane linie, ciężkie,toporne i bez uznania w oczach inwestorów

Nikt

Musisz Ci psycha klęknąć,i być otwartym na sugestie organizacji,co i tak nie wyjdzie na dobre.Powodzenia

Kamila

@Ptaku632@,wp.pl, jeżeli jesteś pracownikiem firmy Intralog może chciałbyś podzielić się swoimi wrażeniami z pracy. Czy jesteś zadowolony z atmosfery panującej w firmie i wynagrodzenia? Co według Ciebie jest największym plusem pracy w tej firmie? Kandydaci przeglądają teraz oferty firm i coraz częściej je porównują. Starają się wybrać najkorzystniejszą ofertę dla siebie.

@Kamila

Zgadza się pracuje juz blisko 9 lat w tej firmie i napisze tylko kilka słów bo czytajac te bzdury co niektórych byłych a dlaczego bylych...... bo się nienadawali byli ciency słabi ignoranci itp. Itd. Każdy ma prawo do oceny ale taka ocenę to ja mogę wypowiedzieć a nie jakiś kucharz który pracował pól roku. A takiego Dyrektora to polecam każdemu z ogromnym doświadczeniem dobrym podejsciem do każdego pracownika nowego czy starego oraz posiadajacego taką wiedze na kazdym etapie naszej produkcji. Pozdrawiam. A tych bylych do Amazona wysłać i wogóle nie powinni się wypowiadac bo jakim prawem takich to ja obrobilem kilkudziesieciu .po prostu nie każdy do nas sie nadaje

byly
@anonymous

Pracowałem już w wielu firmach ale takiego kumoterstwa jak w tej wychwalanej pod niebiosa firmie pierwszy raz i uważam że to był zmarnowany czas. Natomiast firma dla której obecnie pracuję może się tylko z was śmiać bo to ona w pełni wykorzystuje moją inwencję którą po pierwsze pozwolili pokazać a po drugie ją docenili. Tyle w temacie a do Amazona to raczej WY się nadajęcie bo tam wystarczy umjejętność klikania w klawiaturę . Ja natomiast potrafię dużo więcej. Ciekawe jak Pani by wyglądała gdyby musiała zaczynać pracę w nowej firmie ze zdrowymi relacjami gdzie ceni się ludzi nie za fakultety a za to co sie potrafią. Pozdrawiam i życzę wielu,wielu długich lat w tej firmie.

Były
@anonymous

Nie że się nie nadawali tylko było mądrzy Wyczuli że będzie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Intralog Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Intralog Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intralog Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intralog Sp. z o.o.?

Intralog Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 68 ocen.

Intralog Sp. z o.o.