Opinie o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Frigo Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

Weronika

@Zniesmaczony! możesz powiedzieć coś więcej o sytuacji jaka Cię spotkała ze strony firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w Frigo Logistics Sp. z o.o. @ROBOL jakie warunki pracy panują w firmie? Wspominasz też o rotacji. Jak duża jest jej skala? Czy problem ten dotyczy szczególnie któregoś z działów firmy?

ROBOL

PRACUJĘ W FIRMIE FRIGO LOGISTICS OD NIEDAWNA I POWIEM TAK,ROTACJA STRASZNA,WARUNKI OKROPNE ,WYPŁATA POŻAL SIĘ BOŻE .NIE POLECAM

se

a na jakie stanowisko aplikujesz? teraz widzę oferta jest na taką posadę jak magazynie operator wózka widłowego

ktos

Zamiast czekac na ogłoszenie warto może po prostu wysłać CV? Albo przyniesc osobiscie?

Asystent HR

Rekruter nie przyszedł na rozmowę - czekałam pół godziny i wyszłam.

Brak

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Arek

To już bym rozmawiał na ten temat na rozmowie kwalifikacyjnej.

Radomszczanin

Może jeszcze na pracuj.pl? :) Może zatem doprecyzuję - nie ma na liczących się portalach, bo firmie szkoda kasy na ogłoszenia - lepiej kazać dziewczynom z kadr jeździć po okolicy i obklejać słupy ogłoszeniowe. Wydaje się, że wiesz, coś na ten temat. Prawda? (na odległość w Twoim poście śmierdzi kimś z Frigo).

Dasc

Jak nazywa się ta czarna w okularach co siedzi w okienku u P.J na zmianie

kkk
@Dasc

Chciałbyś wiedzieć heh. Ona jest nasza:P

jjjjjjj

Pawel swoją przygodę z Frigo w Radomsku zaczął od testowania smaku lodów. Potem szybko został kierownikiem zmiany, chociaz wiele osób wiedziało co robił krótko po zatrudnieniu, więc nie ma w tym Frigo takiego donoszenia jak tu niektórzy piszą.

balbina

Frigo jest zwolnione z wielu podatków na rzecz miasta Radomsko po to, żeby mieszkańcy Radomska i okolic mieli prace, a Frigo zatrudnia w dużej ilości Ukrainców (1/3 pracowników to Ukraińcy). Polacy są zwalniani. Czas chyba skończyć z preferencyjnym traktowaniem takich firm przez miasto. Dlaczego zakład poza strefą płaci większe podatki niż takie frigo, z którego miejscowi mają coraz mniej korzyści?

radomsko4

Tak dobrze kadra traktuje pracowników, że Ukraińcy muszą we frigo pracować. Ciekawe czy im też każe kierownik kupować od siebie mięso? Czy znęca się nad nimi bo nie układa mu się w domu z żoną. Dobrze, że to chłopy bo chociaż nie są przez niego molestowani.

Radomszczanin

Nie ma ogłoszeń o pracę na portalach, bo firma nie chce wydawać sporych pieniędzy na publikowanie ogłoszeń. Wcale nie chodzi o to, że tam nie ma przemiału ludzi - bo jest. Niby dlaczego coraz większa armia Ukraińców zaczęła pracować w Radomsku? Bo mało kto w tej okolicy za te pieniądze w tych warunkach chce pracować. I czemu nawet program poleceń osób do pracy nie działa?... Bo są lepsze firmy z lepszą płacą w okolicy. Taka jest niestety prawda.

Bolo

To było pytanie :-)

Bolo

Frigo ma swój transport, zatrudniają w Zninie kierowców

Chciałbym się odnieść do wypowiedzi BPCzA.K.- prawda nowe przepisy o ochronie danych osobowych pewnie regulują kwestie podawania informacji, na podstawie których można zidentyfikować personalnie o kogo chodzi w waszych wypowiedziach. Prawda na tym forum wypisuje się różne głupoty które szkalują dobre imiona pewnych osób. Szkoda tylko i bardzo to podejrzanie, że podobno pracownik Urzędu Praw Człowieka dostrzega na tym forum tylko łamanie prawa związane z prawem do ochrony danych. Przecież miedzy wierszami doskonale widać że we Frigo jest stosowany MOBBING a w najlepszym razie jego znamiona. (co zauważył żólta) Przecież to jest dopiero karalne (Prawo Pracy + Prawo Karne(DO 2 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI DLA SPRAWCY). Tu jest problem i dlaczego kierownictwo tego nie widzi i nic z tym nie robi - ponieważ tam wszystko się zaczyna. To jakiś obłęd zagraniczna firma z renomą a dopuszcza do takich sytuacji. Niech nasz Pan BPCzA.K. zareaguje - w końcu to należy do jego obowiązków, to między innymi tam mogą się zgłaszać ofiary mobbingu.

piastowska rad.
@pracownik

Cześć Kolego, dobrze napisałeś, ale jedna uwaga, osoba podpisująca się "BPCzA.K." to nie jest pracownik urzędu praw człowieka tylko to kierownik zmiany Paweł J. broniący siebie. Nick "zamknąćKłamców" też należy do Pawła J. Poza tego forum pilnuje ktoś z kadr Frigo, patrz nicki: "lok", "ozil", "joka", "oal", "TCv". Dlatego dużo wpisów jest na wniosek frigo kasowanych, chociaż zawierały prawdę. Kierownictwu frigo nie ma co zgłaszać, bo i tak nic mu nie zrobią, chyba chcą, żeby tam sami Ukraińcy niedługo pracowali.

ktoś tam

Proszę Was ludzie..Wiadomo praca marzeń,to może nie jest,ale z tego co wiem to w naszym pięknym Radomsku i okolicach można trafić gorzej.Pokażcie mi firmę,w której kierownicy,brygadziści czy też jak to mówią zwykli pracownicy fizyczni,nie kombinują,kręcą,czy też nawet romansują-no właśnie.W każdej jednej firmie jest kombinowanie,donoszenie jeden na drugiego itp.Warunki,no wiadomo jakie są,ale tak naprawdę jak się zajmie pracą,tak na 100%(bez ściemniania i łażenia między regałami) ,to jakoś te 8 godzin wytrzyma.Jeśli chodzi o kasę,to myślę,że też nie jest aż tak źle,jak to tu wszyscy piszą.Bo nikt się nie pochwali ile zarobi w sezonie razem z nadgodzinami i premiami,które wyrobi.Jak ktoś chce dobrze zarobić,to przez te 3-4 miesiące może trochę wyciągnąć.Tylko oczywiście nikt nic nie powie,bo każdy woli ponarzekać.Z resztą przy podpisywaniu umowy jeden z drugim mógł negocjować jej warunki,a nie każdy potulnie podpisywał,to co mu się podsunęło.Co do osób pracujących na poszczególnych zmianach,to wydaje mi się,że z niektórymi idzie wytrzymać.Jest przemiał nie powiem,ale na strefie to jest tak:1 praca frigo(niektórzy po to by taniej i szybciej zrobić kurs na wózki) i zdobyć jakieś tam doświadczenie,bo wiadomo pracowałeś chwile na taki,a takim stanowisku,więc dalej już inaczej patrzą.2 praca to Indesit,taka przejściówka(bo cieplej,to może lepiej,ale spróbuj pracować tam na hali,jak są upały).Każdy,kto pracował we frigo trafia później do indesitu.Dalej,to jak już się ktoś załapie-manuli,press-glass,jysk i każda inna firma na strefie.Gdziekolwiek by się nie poszło,to żeby Tobie było dobrze trzeba albo mieć znajomości,albo po prostu 'lizać dupę kierownikowi,dyrektorowi itp.A jak nie masz znajomości,nie jesteś lizusem,to rób co do Ciebie należy i nie narzekaj,bo trzeba było się uczyć,jak chcesz zarabiać tysiące.Bo jakby się tak dobrze poszukać wśród tych pracowników,to raczej magistrów,czy inżynierów,to tam za wielu nie ma(o ile w ogóle są.),mowa oczywiście o pracownikach magazynu(miksowe,ładowacze,wysoki skład i nawet co poniektórzy kierownicy,ale ok..).Także lesery zakasać rękawy i brać się do roboty.Nieważne,czy we frigo,czy gdzieś indziej,jak ktoś nie ma chęci do pracy,to wszędzie nie będzie mu odpowiadało.

lisiczka
@ktoś tam

Piszesz "lesery" o zwykłych pracownikach, którzy wykonuja swoją pracę na mrozie -25 stopni, jak w takim razie nazwiesz kierownika zmiany i brygadzistkę, którzy opuszczają miejsce pracy, żeby się nawzajem zaspokoić poza halą? Zresztą ten kierownik przy świadkach żałował, że się ożenił. Nie dziwne, patrząc na jego zachowanie, chyba żona z bogatej rodziny.

kita-metalika

Coś słabo wam idzie to propaganda pro-frigowa. Komentarz napisany w środku nocy jest mało wiarygodny. Chyba nudzicie się w main poincie na nockach. Zapraszam na mixy, hahaha.

DDT

Jeśli chcesz to tam składaj CV, ale odradzam. Szkoda zdrowia. Po jakimś czasie będziesz narzekać na ból stawów, kości, mięśni oraz ścięgien.

DDT

do "oal": Jeśli jesteś na kompletacji to spokojnie, nie wiem jak na pozostałych stanowiskach, ale przyjdzie sezon to będą się pytać czy zostaniesz, albo czy przyjdziesz w dzień wolny tzw. "okienko". Spróbuj odmówić to masz już długiego minusa. Odmówisz kilka razy i nie przedłużą ci umowy.

DDT

Popracujesz tam dłużej to zobaczysz minusy i nie mam tu na myśli temperaturę.

żółta

Czy w firmie Frigo przeprowadzane są szkolenia dotyczące mobbingu i molestowania seksualnego w pracy? Na pewno wszyscy we Frigo wiedzą co to mobbing i ,że molestowanie seksualne to nie tylko łapanie za niektóre części ciała? Czy pracownicy wiedzą komu raportować takie przypadki, także jeśli niepożądanych zachowań dopuszczają się osoby z kadry kierowniczej? Czy taka instrukcja jak zachować się w przypadku mobbingu i molestowania jest wywieszona w widocznym miejscu, np. w szatni? Na tym forum udzielają się osoby z kadr, powinny znać odpowiedzi na te pytania.

fi
@żółta

Takie przypadki molestowania to się zgłasza do Prokuratury na to jest paragraf.

Zostaw merytoryczną opinię o Frigo Logistics Sp. z o.o. - Żnin

• Jak się pracuje w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frigo Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frigo Logistics Sp. z o.o.