Opinie o Welding Alloys Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Welding Alloys Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Welding Alloys Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welding Alloys Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Kornelia

Jest tutaj wśród nas obecny lub już były inżynier sprzedaży? Wymieni może zalety i wady stanowiska? Widzę, ze są benefity, nawet dostęp do platformy benefitowej, czymkolwiek ona jest (nie korzystałam), ale stawek w przybliżonych widełkach firma poskąpiła. Pomocy!

spawMIG Nowy wpis
@Kornelia

jedna wielka porażka. nic się nie dzieje, żadnego pomysłu na przyszłość. może to nazwać duży garaż

Lena Nowy wpis
@spawMIG

To nie ma tu żadnych plusów żeby się zatrudnić? Pomijając fakt, że uważasz, że nie ma tutaj pomysłu na przyszłość to co z wynagrodzeniem? Może dla niego warto tu pracować :) Jaka umowa? Pytam dla męża, bo szuka pracy.

Witam, kiedy będą kolejne przyjęcia dla inżynierów - kontrolerów jakości? Taka oferta w necie ma już dwa lata, no i nie da się już zaaplikować tam. Zgodnie z zapisem to proponują płacę zgodną z obowiązującą polityką wynagrodzeń spółki. To aktualnie ile to może wynosić? I jaka teraz jest rotacja w zakładzie?

Administrator Nowy wpis

Welding Alloys Polska Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Inżynier Sprzedaży. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Słabo, słabiej - porażka

WA

Przykro słyszeć, że u Was tak słabo. Trzymamy kciuki za byłych pracowników. U nas w Welding Alloys Polska sp. z o.o. dobrze, lepiej.. itd. . W razie czego porozmawiajmy, może jakoś Ci pomożemy. Pozdrawiam,

@WA

Skoro tak u was mlekiem i miodem wszystko spływa to czemu jeszcze nikt nie wrócił? ( z tego co słychać ).

WA

Mamy fantastyczną i oddaną kadrę pracowniczą. Skoro nikt nie wrócił, to albo nie było takich potrzeb albo osób o odpowiednich kompetencjach.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy firma Welding Alloys Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Kojś

Jo tom ni wia bo dziołhy u nos jeno siedzom i pachnom. Możno i by była jaka równość jakby jaka na delegacje pojechała...

Joanna
@Kojś

Czyli kobiety nie jeżdżą na delegacje??

Natalia

Chętnie dowiem się czegoś o warunkach zatrudnienia w Welding. Czytałam, że oferują umowę o pracę na start. A po jakim czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony?

@Natalia

Po roku, choć zdażają się wyjątki.

Czy obecnie firma rekrutuje technologów / inżynierów produkcji?

@Zainteresowany

W związku z rozwojem, znaczną liczbą zamówień i nadchodzącą zmianą pokoleniową, poszukujemy pracowników do pracy na warsztacie, spawalnika/technologa, pracownika do działu handlowego.

Wiecie, czy Welding Alloys Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

sido

Tak 50letni ze spuchniętą baterią i DOS OS

WA

Welding Alloys Polska Sp. z o. o. zapewnia niezbędne narzędzia pracy zarówno do pracy stacjonarnej jak i zdalnej, pracy w podróży służbowej.

Czy w Welding Alloys Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie. Umowa o pracę na okres próbny.

oaza spokoju

Czytam te wypociny poniżej i ręce opadają... W firmie zatrudnionych jest ok. 20 osób, rotacja pracowników niewielka, a komentarzy nastukane tutaj jest więcej niż w firmach co zatrudniają 200 i więcej ludzi. Widać ktoś ma przewlekły ból tyłka, że chce mu się pisać regularnie takie pierdoły. I widać również, że to jedna i ta sama osoba. Chciałem tylko przypomnieć, że nawet tutaj nikt nie jest anonimowy. I być może prawdziwość zamieszczonych komentarzy autor będzie musiał udowodnić przed sądem (i liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami). Pozdrawiam gorąco i do zobaczenia :)

@oaza spokoju

Brawo Ty ;)

Skąd w niektórych osobach tyle zamiłowania do oceny pracy osób o wyższych kompetencjach?

g

Generalnie globalnie bardzo ciekawa firma, natomiast lokalnie w Polsce zarządzana przez kompletnie niekompetentne osoby. Prezes z przypadku, 5 zł nie wart, kier. sprzedaży jego kolega, drugi pacjent z terapii, niestety baaaardzo słabo Moje sugestie dla Welding Alloys Polska Sp. z o.o.: Zmiana kadry zarządzającej, chociaż oddział polski niestety nie ma do niej szczęścia

@g

Jesteś zatrudniony w Welding Alloys Polska obecnie? Trochę minęło od czasu Twojej ostatniej wypowiedzi - może też coś zmieniło się w przedsiębiorstwie? Czy można się tu doskonalić w swoim zawodzie?

klient
@g

miał ostatnio kontakt i faktycznie merytorycznie osoby na górze kompletnie nie przygotowane i odstające poziomem od średniej krajowej. Wstyd pokazywać takich ludzi.

jobs

Prosze o info w sprawie firmy. czy warto skaldac papiery itp

veld
@jobs

kolezka tam skladal dokumenty, byl , gadal, ogladal. mowi ze to jakas porazka ta firma, pusto cicho, gadal z jakims kolesiem na parkingu i jechal strasznie na kadre

Hanna

@worker, rozumiem, że to żartobliwe potwierdzenie zaspokojenia elementarnych potrzeb w miejscu pracy. Ale można też zupełnie serio napisać jak firma Welding Alloys Polska radzi sobie z przestrzeganiem Kodeksu Pracy, jakie są relacje między pracownikami różnych szczebli, czy jest to dobre miejsce dla osób ambitnych, które chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe i awansować w wewnętrznych strukturach hierarchicznych. Poza tym, a może przede wszystkim czy na płaszczyźnie finansowej osoby zatrudnione czują się docenione?

Jak się pracuje, może ktoś podpowie?

worker
@Adam

dobrze........... pomieszczenia klimatyzowane, woda bez limitu, długopisy, ołowki dają. czyli jest OK

Hanna

A jak można aplikować do Welding? Nie widziałam żadnej zakładki na stronie firmy. Kto podpowie? Napiszcie również jak wygląda okres próbny? Ile trwa? Trzy miesiące? Jest wtedy umowa o pracę?

Facebook
@Hanna

Nie można. Prezes obstawia pozycje. ( Pseudo-prezes oczywiście)

drut
@Facebook

ważne że jest figurant do podpisywania dokumentów, reszta jest mało istotna

Hanna

Jaka atmosfera panuje ogólnie w pracy? Czy ktoś może coś napisać na ten temat? Byłabym też wdzięczna za jakąś opinie, pomoc jeśli chodzi o sam proces rekrutacji, są dwa etapy, czy na jednym się kończy? Nie udało mi się znaleźć w sieci żadnych aktualnych ofert pracy, warto wysyłać CV bezpośrednio do firmy? W jakich godzinach odbywa się praca w Welding Alloys?

@Hanna

atmosfera spokoju i siesty. kobit wiecej w biurze niż na warsztacie. na rozmowe można polezc tylko po co.

Kora U.
@Anna

A to ile tych 'kobit' na warsztacie? Ty i koleżanka?

Jasiek

Generalnie na forum swoje zażalenia piszą osoby, które nie utrzymały się w firmie!!

staś
@Jasiek

to gdzie można popytać o firmę i robotę ?? jakiś namiar ??

Nel
@staś

Najlepiej pytać w powiatowym urzedzie pracy

jsiek
@Nel

we wtorek byłem i nic nie gadali

Kizio

Wbrew niektórych pseudo pisarzom firma ma opinię dobrego pracodawcy. To chyba będzie trudne do strawienia.

cleo
@Kizio

będziemy obserwować działania na rynku. robota pali się w rękach. pracodawca nie zalega z podatkami i to chyba wszystko co można powiedzieć na jego temat , bo cała reszta to padaka

nano
@cleo

czy coś na temat obecnej sytuacji można się dowiedzieć. na warsztatcie jest robota ?? jak sobota niedziela ??

MIGMAG

Nasz grajdołek to raptem 15 osób , roboty za wiele nie ma, atmosfera słaba, opinie czytacie i sami widzicie że coś jest na rzeczy, szara smutna firemka

Były WAP
@MIGMAG

Co się dzieje w Firmie? Trzeci prezes w ciągu 2 lat? Kto tam jeszcze został ze "starej ekipy"?

welder
@Były WAP

Po staremu ŻADNYCH zmian. toczy się wszystko od 1 do 1. ludzie cały czas szukają nowej roboty

@welder

Po staremu ? Hmm dziwne ! Najlepszy wynik z 24 lat , wreszcie premie świąteczne, podwyżki, premie roczne, nowe inwestycje, welding rozkwita . W sumie po staremu tylko na odwrót. Nie zastanawia was fakt czemu przez tyle lat omawiali wam takie bzdury ?

Jan

czy MY mówimy o tej samej firmie ?? ja tu przychodzę od 7 lat i tych wielkich zmian nie widzę

@Jan

hehe...dobry troll z ciebie :) podziwiam za wytrwalość :)

Zostaw merytoryczną opinię o Welding Alloys Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Welding Alloys Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Welding Alloys Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Welding Alloys Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Antonio Gaudiego 2
    44-100 Gliwice

Welding Alloys Polska Sp. z o.o.