Szwed Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Szwed Sp. z o.o.

były pracownik 2012-08-01 15:55:24
Firma Szwed , a raczej Szwed Trading sp. z o.o , mająca swoją siedzibę na ulicy Przemysłowej 5 w Rzeszowie radzę omijać szerokim łukiem , pracowałem tam tydzień jako kierowca , tylko albo aż ! Zero organizacji , istna samowolka , środek transportu - rozpadający się lublin , bez wspomagania , bez hamulców , rano problemy z odpaleniem , i teraz proszę sobie sytuację , ze wysyłają Cie takim czymś w trasę po bieszczadach - 300 km , rano oczywiście musisz sobie zorganizować butle z LPG , sam załadować , w różnych prowizorycznych magazynach na mieście . Właściciel chodź na rozmowie sprawia wrażenie konkretnego człowieka , jest osobą fauszywą , wystarczy porozmawiac z przedstawicielami jak wyglądają wypłaty :) Zdecydowanie odradzam , szkoda czasu !
joop 2012-09-17 11:37:37
dzwoniłem dzisiaj do nich stare lubliny wypłata ok 1000 zl na miesiąc. totalne dno
rzeszowianka 2012-11-16 16:55:00
ja również nie polecam pracy w tej firmie, miałam z nią styczność krótko, firma nieprofesjonalna, trzeba się dopominać o wynagrodzenie
Midas 2016-02-25 20:47:50
Wyłudza wiedzę podczas rozmów kwalifikacyjnych, mamiąc kosmicznymi zarobkami ( jak na Rzeszów ), nie ma grosza, nie wie jak prowadzić firmę, nie ma pojęcia o marketingu i ekspansji. Całą wiedzę ma z rozmów kwalifikacyjnych. OSTRZEGAM - NIE RÓBCIE NICZEGO BEZ PODPISANIA UMOWY.
aski 2016-02-28 19:51:03
miłosz to chyba prezes,bardzo chwali ich produkty, nie wiem za co, to chyba nie jest miejsce do tego typu reklam.
Z tego co wiem na dzien dzisiejszy szwed nic nie produkuje, ewentualnie przemaluje jakąś spawarke na żółto i da swoje logo, zwykły pośrednik.
Mam styczność z tą firmą, dziś jest to szwed idea. Kasy nie mają i kombinują. Praca przedstawiciela polega na dzwonieniu i szukaniu klientów przede wszystkim na drut. Żadnej stałej, czysta prowizja.
Nie liczcie na zwrot za paliwo, bo nawet za telefon nie dostaniecie.
Do tego wymaga aby bazę klientów i wszelkie kontakty i informacje wpisywać do jego systemu CRM (własny komputer i internet) - cwaniak, chce po prostu zdobyć bazę klientów.
Jeżeli chodzi o sprzedaż, nic tam nie ma na ten temat, nawet sprzedaży sobie nie sprawdzicie żeby wyliczyć prowizje.
Jak przeczytacie tą umowe, to dojdziecie to wniosku, że nie warto ja podpisywać.
Sama rekrutacja i kontakt z firmą jest telefoniczny, pierwsza rozmowa jest dosyć profesjonalna, ale w zasadzie walą kity i tyle.
Szkoda czasu na nich, nie ma tam i nie było żadnego przedstawiciela który zarobił jakieś marne pieniądze. Nawet nikomu nie zwróciło sie za telefon i godziny przy nim spędzone. Szkoda czasu i nerwów.
ODRADZAM
rzeszowiak 2016-02-29 20:40:58
Firma Szwed Idea to firma widmo, nawet biura nie posiadają, spotkania odbywają się w kawiarniach. Właściciel chodź na rozmowie sprawia wrażenie konkretnego człowieka , jest osobą fałszywą, dbającą tylko o siebie.
Nic nie produkują, ewentualnie składają chińczyka plus malowanie na żółto z logo Szwed i tak leci. Nie posiadają żadnego magazynu wszystko leci od innych dostawców jako pośrednictwo. Kasy nie mają i kombinują.
Najważniejsze dla niego to aby bazę klientów i wszelkie kontakty i informacje wpisywać do jego systemu CRM, cwaniak, chce po prostu zdobyć bazę klientów najmniejszym kosztem, a wymaga pracy od 800 do 1800
Praca przedstawiciela polega na dzwonieniu i szukaniu klientów przede wszystkim na drut. Żadnej stałej, czysta prowizja, której i tak nie jesteście w stanie sobie policzyć, czy sprawdzić własna sprzedaż.
Umowa jest tak napisana, że najmniejsze niedopatrzenie , spóźnienie w informacji, brak płatności na którą nie macie wpływu powoduje brak wypłaty prowizji, pracujecie za darmo. Jak przeczytacie tą umowę, to dojdziecie to wniosku, że nie warto ja podpisywać.
Szkoda czasu, nie ma tam i nie było żadnego przedstawiciela który zarobił jakieś marne pieniądze. Szkoda czasu i nerwów. Zdecydowanie odradzam , szkoda czasu !
its 2016-04-24 10:38:51
wiele spotkań biznesowych czy rekrutacyjnych odbywa się w kawiarniach, to nic nowego dla branży @rzeszowiak ;)
zigi 2016-11-21 12:40:50
Jak widać spotkania w luksusowych restauracjach to norma...Obiecuje umowę menadżerską, (Pan Szwed sprawia wrażenie profesjonalisty) i stałą pensję a po czasie okazuje się, że kontrakt menadżerski jest ale...z systemem prowizyjnym. Dwa miesiące "pracowałem" i nie dostałem ani grosza choćby zwrotu kosztów za telefon, paliwo.... Zatrudnia kogo popadnie na umowy prowizyjne. Nie ma nawet biura, gdzie można się spotkać. Wszystko kosztem ludzi, aby się samemu dorobić.
Ludzie szukajcie pracy w normalnych firmach...
Zostaw swoją opinię o Szwed Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szwed Sp. z o.o.