Opinie o Szwed Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Szwed Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Szwed Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szwed Sp. z o.o. w Rzeszów

DCh Nowy wpis

Jest to firma zadłużona nie ma żadnego majątku.Zatrudnia kierowców którzy pracują miesiadz a najdłużej dwa miesiace i nie wypłaca im wynagrodzenia.Stosuje tez zastraszanie poprzez nieuzasadnione obciążenie kierowców notami obciążeniowym.Jest to powszechna praktyka Szweda. Szwed ma sądowy zakaz prowadzenia działalności. Został skazany kilkoma wyrokami za (usunięte przez administratora)

Jaros Nowy wpis
@DCh

Chciałem wysłać swoją aplikację do tej firmy i teraz się waham czy pracować tam jako kierowca, nie polecacie? czy możesz powiedzieć więcej o ich strategii płatności?

Honorka Nowy wpis

Coś się poprawiło z tymi wypłatami? Weszłam tutaj po takie rzeczy o pracy konkretne żeby poczytać, a patrzę tutaj że kiedyś pisaliście non-stop prawie o tym, że nie płacą ludziom. Oby już tak nie było. Umowa jest teraz żeby mieć potwierdzenie, że się jest tu zatrudnionym? To podstawa….

Игорь Nowy wpis

Proszę, aby moja poprzednia рецензии ot 23.03.2023 była nieistotna. Skontaktowali się ze mną z firmy i zapłacili resztę. Opłacony w całości.

Uwaga

Szwed nie płaci pracownikom i kontrahentom. Zostałem (usunięte przez administratora) na bardzo wysoką kwotę, sprawa zgłoszona do prokuratury i pip. Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem - zero skrupółów, jak szukasz u niego pracy to na 100% cie (usunięte przez administratora). Informacja do Administratora serwisu - nie pytajcie czy sytuacja się zmieniła i czy płacą w tej firmie. Ktoś kto (usunięte przez administratora)e i (usunięte przez administratora) ludzi na codzień nie zmieni się nawet w kolejnym życiu. OSTRZEG PRZED FIRMĄ SZWED i jej właścicielem.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Szwed Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Barbara

Jest nowe ogłoszenie z 6 marca, kierowca busa do 3,5 tony... Nadal nie macie swoich wypłat? Czy to już po pierwszym miesiącu jest taka sytuacja, że kasy za pracę brak?

Ihor.

Zarabiają nie na transporcie, a na(usunięte przez administratora) kierowców. Nie wypłacili całej pensji. Nie odbierają telefonu.

Jak szefostwo w Szwed Sp. z o.o. traktuje ludzi?

anthyr

gorzej niż Pies

Teresa
@anthyr

A rozwiniesz myśl? Co konkretnie tam było złe?Wcześniej pisano o kłopotach z wypłatami, nadal tak jest czy sytuacja zmieniła się? Pracujesz jeszcze w tym miejscu czy znalazłaś/eś coś innego?

Zuzanna

Co zrobiliście z tym faktem? Zostały podjęte jakieś kroki prawne? Bo uważam że nie ma na co czekać, panowie :)

@Zuzanna

Jeszcze chwile i go trafimy.

Greg

Poszukuję osób które zostały oszukane przez firme typu grozby i nie wyplacalnosc wynagrodzeń.

@Greg

Za groźby to szwed byłby elegancko wyjaśniony w ciemnym załułku, ten niepoważny gość ma kilka firm i kilka osób oszukal na jakiej umówi byłeś i co dokładnie u niego robiłeś?

Patriota
@Greg

Zostałem (usunięte przez administratora) Nie wypłacono mi pieniędzy. Chętnie wymierzę sprawiedliwość.

Izabela
@Patriota

Za jaki okres wisza ci kase? firma nadal dziala z tego co mowi gogole, jak to mozliwe skoro tyle osob narzeka ?

Damian

Cześć, wybiera się ktoś do nich na rozmowę ? Czy oni rekrutują ?

Mariusz K.

Witam. Zastanawiam sie czy złożyć CV na stanowisko specjalista od sprzedaży. Proszę o jakies konkretne informacje czy w ogole warto, bo widzę tutaj wiele negatywnych opinii.

Piotrek

Możesz mi coś więcej napisać bo byłem na rozmowie i od razu chcą mnie zatrudnić bo mam swoją działalność, nic ich nie interesowało z mojej strony czy mam doświadczenie czy nie , tylko kiedy mogę zacząć !

Jacek
@Piotrek

Witam. I jak skorzystał Pan z tej oferty pracy?

Daniel

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Jaką macie atmosferę w pracy?

@Daniel

Atmosfera jest ok system pracy jest ok ludzie też jedyny malutki mankament jest taki brak regularnych wypłat :)

Sylwia

@prawda Nie trudno zauważyć, że akurat Ty nie wspominasz dobrze pracy w przedsiębiorstwie Szwed. Piszesz, iż wszystko jest tam na najniższym poziomie. Ale co konkretnie - chodzi o atmosferę, zarobki, nieodpowiednią formę umowy? Proszę, uzupełnij swoją wypowiedź o te aspekty.

Nie doszły

Teraz to prowadzi wg. KRS Franc Grzegorz i na Hoffmanowej. Ale lepiej nawet CV nie składać.Firma DZIAD

nie można się z tym nie zgodzić, ja już ich podałem Na policję, złożyłem wniosek do inspektoriatu transportu żeby sprawdzili auta, i do Inspekcji pracy, chcieli mnie okraść a jak się upomniałem o swoje to chcieli mnie pobić,

Nie doszły
@Paweł

Widzę żę z próbą pobicia to nie odosobniony przypadek.Kolega u gościa pracował kilka lat temu i miał taką samą sytuację.

Sylwia

Trzeba przyznać, że Twoja wypowiedź jest dosyć obszerna. Jednak tak naprawdę niezbyt dużo wnosi do dyskusji o tym pracodawcy, bowiem uogólniasz w niej pewne rzeczy, nie tłumacząc ich przy tym. Możesz nam najpierw powiedzieć, jak długo i na jakim stanowisku byłeś zatrudniony w firmie Szwed?

PIP

Pracodawca roku :(

Krysia

Witam, strasznie dużo negatywnych opinii na temat pracodawcy. Czy może ktoś napisać jak wygląda rekrutacja, jakie są ogólne warunki pracy? Znalazłam ofertę rekrutacyjną do kadr i płac. Dzięki z góry za wszelkie info

@Krysia

Masz całkowitą rację - bardzo dużo tu dosyć niepochlebnych opinii na temat tego pracodawcy. Jednak chyba nie należy brać ich wszystkich do siebie. Trzymam kciuki za to, by ktoś w końcu przekazał Ci wiarygodne informacje. A na jakie stanowiska Szwed ma jeszcze wakaty?

Obserwuję
@Krysia

Kobieto od kilku lat w tej firmie są ogłoszenia.Rotacja jak auta na rondzie....Wpisz w Google nazwę tej firmy i zobaczysz sama

@Obserwuję

Akurat to, że firma Szwed często poszukuje nowych pracowników, może w równym stopniu świadczyć o jej nieustannym rozwoju. Myślenie w tak jednostronny sposób jest tu raczej niewskazane. Z Twojego nicku można byłoby z kolei wywnioskować, że jedynie obserwujesz tego pracodawcę. A może się mylę i jesteś ich byłym pracownikiem? Proszę Cię o kulturalną odpowiedź.

Sylwia

@Driver Fajnie, że postanowiłeś poświęcić swój czas i wypowiedzieć się na temat firmy Szwed. Twój wpis może jednak uchodzić za nieco lakoniczny, więc dobrze byłoby, jakbyś spróbował go rozwinąć. Co miałeś na przykład na myśli przez to, iż "można na chwilę spróbować"? Polecałbyś nam pracę jedynie tymczasową w tym przedsiębiorstwie?

Driver

Firma jak firma . Na chwilę można spróbować ????????????

Sylwia

@Karma Skoro już postanowiłeś wziąć udział w dyskusji, to powinieneś stosować się do zasad regulaminu Gowork. Zapoznaj się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego, iż nie wolno tu używać danych personalnych ani pisać o nikim w obraźliwy sposób. Jak długo firma Szwed nie wypłaca Ci należnych pieniędzy? Jeśli jest to już jakiś czas, to proponuję zgłosić ten problem wyżej postawionym instancjom.

Zostaw merytoryczną opinię o Szwed Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Szwed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szwed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szwed Sp. z o.o.?

Szwed Sp. z o.o.