Opinie o Translog Systems Sp. z o.o. w Otwock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Translog Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Translog Systems Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Translog Systems Sp. z o.o. w Otwock

Krzysztof

Firma firma, spółka prowadzona przez szefów dla których najwazniejsza jest kasa. Prześcigają się między sobą, nie potrafią się dogadać co pozniej odbija się na pracownikach. Jednego dnia się uśmiechają a drugiego zwalniają wymyślając powód na szybko. Ogólnie nie polecam firmy.

Iwona
@Krzysztof

Bardzo często zwalniają tych pracowników? Jest jakiś w ogóle okres wypowiedzenia, czy z dnia na dzień traci się pracę?

Radek
@Iwona

Zwalniają ludzi z dnia na dzień, przychodzisz do pracy i dowiadujesz się że to twój ostatni dzień. Czekamy teraz kto będzie następny.

Iwona
@Radek

Dużo osób już w taki sposób zwolnili? :(

Johny
@Iwona

Zwalniają tylko tych, którzy się obijają albo nie pasują do zespołu. Ostatnio pożegnali się z 1 serwisantem.

Agata
@Johny

Ale to pod jakim względem ktoś może nie pasować do zespołu?

Johny
@Agata

Nie pasują do zespołu osoby które mają swoje zdanie, nie dają sobą pomiatać i nie godzą się na patologie które dzieją się w naszej firmie.

Piotr Nowy wpis
@Johny

Co rozumiesz przez określenie "patologie"? Co takiego się dzieje?

Ppkki Nowy wpis
@Piotr

Poczytaj komenty inne

Anty Nowy wpis
@Johny

Firma fajna tylko ludzie nie tacy. Brygadzista nic nie robi tylko pogania pracowników i stresuje. Pracownicy przychodzą do pracy pijani... Dobrze że tam nie pracuje.

Franek

@Zenek Czy możesz podzielić się informacjami o rekrutacji w firmie, czy teraz są w ogóle szanse na pracę?

Piotrek Nowy wpis
@Franek

Rekrutacja to istna tragedia składałem tam CV Umawiają dzwoni ł jakiś typ ze chce się spotkać powiedział ze wyjeżdża i abym się odezwał po jego powrocie. Po powrocie dzwoniłem aby się przypomnieć nie odbierał telefonu i nie oddzwonił. Nie Poważni Ludzie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Translog Systems Sp. z o.o.?

Zenek

Dobra atmosfera pracy to jest jeden z głównych plusów tej firmy. W większości zatrudnieni są młodzi ludzie którzy utrzymują koleżeńskie stosunki między sobą. Firma z każdym rokiem rozwija się coraz bardziej widać to po ilości pracy, inwestycjach jak i kolejnych osobach w załodze.

Tymon

Jakie wymagania ma firma podczas rekrutacji?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Translog Systems Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Praca 28.00 Brutto: Pracownik Ochrony - Monitoring OTWOCK
Otwock
Seris Konsalnet Holding S.A.
Feliks

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Szwajcar

Niby mała firma, a niemoralny wyścig szczurów.

ada

Mechanik-Elektromonter musi mieć prawo jazdy kategorii B?

XXX

Mała garażowa firma dająca możliwość rozwoju. Fajna atmosfera. Krótkie terminy i duży stres, Na początek polecam.

Zorro

Mała garażowa firma! Płaca marna, praca marna.

Zostaw merytoryczną opinię o Translog Systems Sp. z o.o. - Otwock

• Jak się pracuje w Translog Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Translog Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Translog Systems Sp. z o.o.