Opinie o Multivac Sp. z o.o. w Natalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Multivac Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Multivac Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multivac Sp. z o.o. w Natalin

Może ktoś opisać aktualny stan pracy na stanowisku Technik – Inżynier Serwisu Maszyn? Są relacje z 2021 i starsze, wówczas narzekano na premię uznaniową "na gębę" i na jakieś historie z częściami zamiennymi. Ja delegacje sobie cenię, więc chętnie poznam zarobki na dziś i dowiem się, co myślicie o pracy w serwisie. Opłacalne dla mobilnego singla?

Arek Nowy wpis

Praca z ogromną nie rozliczaną ilością godzin nadliczbowych (firma przegrywała już w sądach) za uznaniowe pensje które są obniżane jeśli bierzesz urlop. Straszenie, przedmiotowe traktowanie, generalnie 19 wiek. Zdecydowanie odradzam

Czy rozmowa rekrutacyjna w Multivac Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Pan Anonimowy Nowy wpis

Tak

Jan

@BoB to wraz z wzrostem stażu pracy wzrasta też płaca?

Mla
@Jan

Nie wzrasta. Pracownicy z długim stażem i doświadczeniem nie są doceniani.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Multivac Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Inżynier Serwisu Maszyn?
Helena

widziałam ogłoszenie a programistę do firmy, jest informacja, że nie wymagają doświadczenia więc w sumie na jaką stawkę wtedy potencjalnie można byłoby liczyć? Do tego widzę info, ze praca jest w niewielkim zespole, czy ktoś podzieli się informacją na temat atmosfery z pracy w nim?

Wynagrodzenie 250 godzin 3260 zł netto. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Rego
@Anonim

Bo to prawda

Barnaba

Pomimo zapewnień, brak odpowiedzi o wyniku rekrutacji, nie polecam

Emilia
@Barnaba

Przykro mi, przy takich akcjach tylko traci się czas :( A długo już nie ma tej odpowiedzi?

Do Barnaba
@Barnaba

Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Helena
@Do Barnaba

A to szukali u was ostatnio osób na kilka stanowisk, że pytasz? Na jakie?

Do Helena
@Helena

Tak

Egon

Omijajcie z daleka. Od lutego brak premii… niech tylko się pandemia skończy. Pracownik za najniższa w serwisie, a prezes nagroda roczna milion złoty… kpina z człowieka i wyzysk. Typowy wschód polski.

@Egon

Po co pisać takie rzeczy? Od razu widać, że tu nie pracujesz.

Obiektywny

Mam nadzieję, że przyda się komuś obiektywna opinia - praca szczególnie w Serwisie nie jest łatwa, częste delegacje i tygodnie poza domem (noclegi w hotelach*** oraz diety opłaca firma). Do dyspozycji jest samochód służbowy, laptop, smartphone oraz wszystkie, niezbędne narzędzia. Szkolenia wiążą się z wyjazdami do centrali firmy w Niemczech (w czasie pandemii udostępnione zostały też szkolenia zdalne). Wynagrodzenie jest na przyzwoitym poziomie i zależy od wykształcenia, doświadczenia i kompetencji - myślę, że jak w każdej normalnej firmie. Wraz ze wzrostem doświadczenia (stażu w firmie) wzrasta też wynagrodzenie. Wcześniejsze, negatywne opinie oraz podawane informacje świadczą o dość krótkiej przygodzie z tym pracodawcą lub są nieprawdziwe. Nigdy w swojej praktyce nie spotkałem się z wymianą sprawnych części - jeśli ktoś tak robił to wiadomo dlaczego już nie pracuje i pozostaje mu tylko pisać negatywne opinie. Rotacja pracowników jest niewielka, w większości odchodzą albo tacy co sobie nie radzą albo żegnani są kombinatorzy i wyznawcy teorii "jak tu zarobić i się nie narobić".

Dziku

Pracowałem jakiś czas w serwisie tej firmy, krótko napiszę: nie polecam Chory system wynagradzania na gębę tzw premia uznaniowa, im większy głupek tym lepiej tam zarabia bo dłużej będzie:"serwisował" i zamontuje wiele niekoniecznie wymagających wymiany części zamiennych, od których pracownicy serwisu otrzymują prowizje zawartą w premii uznaniowej, Sami rozumiecie do czego prowadzi taki system, ja pozostanę na przekazaniu tych informacji, powstrzymam się od dosadnego określenia tego procederu

@Dziku

Dokładnie każą serwisantom montować nowe części, w miejsce tych używanych dobrych. To jest zwykły przekręt i nie mam zamiaru brać udziału w takim procederze. Cały za rząd to Banda (usunięte przez administratora) obiecują wiele i nie dotrzymują ani jednego słowa.

Weronika
@Były

Widzę, że sporo wiecie, jeśli chodzi o specyfikę pracy w firmie Multivac. A to bardzo dobrze się składa, ponieważ sama pilnie potrzebuję rzetelnych informacji o tym pracodawcy. Jak na chwilę obecną przedstawiają się tam zarobki: są na dobrym poziomie?

Krystian

Czyli można liczyć tylko na premie uznaniowa ?

Były

Firma, a raczej kadra kierownicza to dno. Nie umieją, albo celowo nie chcą rozmawiać z pracownikami. Zbywają tzw. ściemnianiem na zasadzie, że wszystko będzie dobrze. Obiecują, zwłaszcza dyrektorzy złote góry, a potem okazuje się, że to oni siedzą na tych złotych górach, a ty dalej jesteś na samym dnie. Nie polecam i ostrzegam przed zatrudnieniem się w tej firmie.

Jacwk
@Były

Firma znana. Bazuje na starych pracownikach i układach/ przyzwyczajeniach klientów. Ceny przesadzone. Jeśli chcesz negocjować to od podanej ceny zdejmij 40%. Czasami w ofertach byki są. Jak nie zauważysz to dostaniesz badziew. Potem serwis i after sales. Kupujesz druga maszynę w częściach.

Gabriela
@Jacwk

Potrzebuję konkretnych informacji o warunkach zatrudnienia w Multivac. Ponadto pracodawca ten zapewniał, że organizuje szkolenia dla pracowników. Czy rzeczywiście?

@Gabriela

Wiele obiecują, a jak przychodzi co do czego to jest całkiem odwrotnie. Patrzą tylko aby ciebie wykorzystać, a każdy liczy że to co mówią napoczątku jest prawdą. Nie polecam nikomu takich doświadczeń.

Człowiek

Firma z bogatym mobbingiem i układami. Dużo obiecanek, mało konkretów. Zarobki Wschodnie, a obowiązków na dwa etaty. Zarząd to Banda kłamców którzy tylko obiecują i nie dotrzymują słowa. Nie polecam nikomu pracy w tym (usunięte przez administratora)

Helmut

Idealnie to nigdzie nie jest ale w sumie nie ma powodu do narzekania!!

Roman

Czy zarząd stara się zmienić atmosferę w firmie? Czy warunki w firmie rekompensują zarobki?

Gabriela

Dawno nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracodawcy Multivac Sp. z o.o. Aktualnie na stronie internetowej firmy nie widać nowych ogłoszeń dotyczących pracy w Polsce, ale może ktoś z aktualnych pracowników firmy wie coś o nowych, nieopublikowanych jeszcze ogłoszeniach? Może ktoś brał niedawno udział w rekrutacji? Zachęcam do podzielenia się swoim doświadczeniem!

Zgadzam sie z ,, mały budowniczy kominów" pracowałam w tej firmie i jest wiele rzeczy do zarzucenia tej firmie a raczej zarządowi .

eo0

ku mojemu zaskoczeniu firma nadal prężnie działa i to jak widzę już w skali globalnej. jak wejdziecie teraz w ich oferty pracy na ich stronie internetowej to można nieźle się zdziwić - nawet widzę specjalistów w dziedzinie it poszukują do Stanów Zjednoczonych

BoB

Kolego najwidoczniej nie umiesz walczyć o swoje, to że ludzie pracują od początku i zarabiaj dużo to chyba naturalne a ty po paru latach pracy chciałbyś to samo. Śmieszne to jest. Piszesz o układzikach to i ty musiałeś mieć układ ze w ogóle się dostałeś tam do pracy. Z czyjegoś polecenia i nie płacz tak

mały budowniczy kominów

Zdecydowanie nie polecam! Kolesiostwo, układziki, manipulacja. Stara kadra zarabia bardzo duże pieniądze, wszyscy inni to śmiecie, nikt się z nimi nie liczy. Szkoda czasu i nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Multivac Sp. z o.o. - Natalin

• Jak się pracuje w Multivac Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multivac Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multivac Sp. z o.o.?

Multivac Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.

Multivac Sp. z o.o.