Opinie o Sipas-Tech Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sipas-Tech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sipas-Tech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sipas-Tech Sp. z o.o. w Szczecin

Arek

SIPAS i Suska tak, ale nie Behr i Aris. Dobrze, że Behrowi wszyscy uciekli. Ja robię u Suski i stawki daje 12,13 euro netto i zależy na jakiej budowie. Praca naprawdę dobra bo w Fabryce a nie u (usunięte przez administratora) Nortmana czy KSW. Jedyny mankament to, że czasami przelew się spóźni dzień czy dwa, ale to banki przetrzymują, późno spływają godziny. Wiem bo za każdym razem mam potwierdzenie przelewu.

Sajmon Nowy wpis
@Arek

Możesz dać mi namiary na firmę? Jestem zainteresowany tą pracą. Spawacz 111 135 aktualne uprawnienia, certyfikaty. Ale jestem elastyczny jeżeli chodzi o pracę. Pozdrawiam

dym Nowy wpis

no właśnie, tój komentarz jest najlepszą rekomendacją dla tego pracodawcy i powinien odebrac racje hejterom, jak widać mozna dłużej pracować w tej firmie i wcale nie jest tak źle jak niektórzy wmawiają

buaaaaaaaaaaaa Nowy wpis
@dym

Ostrzegam wszystkim przed firmą KSW Werlte, to jeden gnój z bandą pijaków tym -A.Ko...t z metra cięty pederasta, syfff kiła i mogiła dla desperatów........Polski (usunięte przez administratora) w Niemczech z A.K na czele

Xavery

Proszę o kontakt telefoniczny. Podajcie aktualny numer / aktywny

billy

A o którym adresie mówisz ul. Kolumba, ul. Konopnickiej czy w Gryfinie ul. Chrobrego? Jeżeli wiesz gdzie to podaj adres. Chętnie skorzystam z Twojej rady. W internecie adresy możesz pisać jakie tylko przyjdą ci do głowy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sipas-Tech Sp. z o.o..
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
billy

Próbuję dotrzeć do tej firmy i nic. Telefon milczy lub taki numer nie istnieje.Adresy, które znalazłem na necie to te co podałem wcześniej. Przejechałem pół Polski, żeby zobaczyć biedronkę lub dworzec PKP w Szczecinie?

billy

Czy ktoś wie, gdzie firma teraz urzęduje? W Szczecinie pod Kolumba 1 to dworzec PKP, a w Gryfinie ul.Chrobrego 40 to biedronka. Ciekawe prawda?

rozczarowany

Zaz. A jaki miałbym cel? Ja już u nich nie pracuję. Chcę tylko tutaj ostrzec innych, a czy mi wierzysz czy nie to już Twoja ocena. U lekarza, albo czego nikomu nie życzę w szpitalu przekonasz się jak wystawią Ci rachunek.

rozczarowany

Zapytaj pana Suska. W ZUS-ie jest abolicja podatkowa, nie słyszałeś? Mogą umorzyć Ci część zaległych składek, jeśli o to wystąpisz. Pracodawca nie musi się Ciebie pytać, czy pracownik wyraża zgodę. Firma jak najbardziej odradzam.

rozczarowany

slik, czytaj ze zrozumieniem. Nie płacą za Ciebie składek ZUS, a o nie zapłaconych składkach dowiesz się, w czasie wizyty u lekarza(brak ubezpieczenia) lub gdy wystąpisz o taką informację do ZUS-u. A w ogóle to ta firma nadal urzęduje w Szczecinie? czy już firma widmo?

rozczarowany

Pracowałem w tej firmie ponad 4 lata.Nigdy nie byłem na bezpłatnym urlopie. Na świadectwie pracy też nic nie zaznaczone, a w ZUS-sie okazało się, że byłem prawie rok na urlopie bezpłatnym. Składki nie odprowadzone. Nie polecam tej firmy nikomu.

Stolarz

Jestem w Japonii i jest (usunięte przez administratora) problem tylko z jedzeniem w dni wolne ale tak jest super polecam bardzo

debili mi nie szkoda...
@Stolarz

Co mają banki do godzin?? Szkoda, że nie można tu wklejać załączników, bo bym wkleił umowę i meila od "Sipas". Nie szkoda mi (usunięte przez administratora) którzy lecą kilka tysięcy kilometrów do pracy jako turyści z umową na 900E a potem płaczą, że tylko tyle dostali.

4Lg5

Firma jest jednym wielkim OSZUSTEM jest tylko nastawiona na zarabianiu pieniędzy dla siebie ale nie płaceniu ludziom

Egon

Ja do kolegów co pojechali do chile jak z kasom jest tak jak objecane było i jakie warunki mieszkaniowe

misio

Firma nie jest godna polecenia mogę to potwierdzic jak ktoś ma inną pracę to niech jedzie z tej firmy szkoda czasu

zebra

Jestem Chile trzy tygodnie praca jest na elektroeni pod firma andritz zapewniaja dojazd do pracy I wyzywienie , warunki mieszkaniowe tragiczne , obecnie jest tu zima wobec czego w domach panuje duza wilgoc , ogolnie smrød brud I wszedzie nasrane przez psy, w pracy ogolny balagan , prosze sie nie nastawiac na wyjazd do kurortu , jedyne co tu jest to widok oceanu I dookola same piaski, skaly , odnosnie wynagrodzenia nic nie mozna powiedziec bo nie przepracowalem miesiaca , obiecanej zaliczki nie otrzymalem I napewno nie dostane , trzeba sie tez nastawic ze po przylocie prace podejmuje sie po okolo 10 dniach, jak ktos ma klopoty ze zdrowiem lub uzywkami to niech sobie odpusci

Egon

Czy coś więcej w jadoko o tym chille

Zenon

Badania lekarskie na pracę powyżej 30 m praca na lata, to nie kontrakt tylko stała współpraca ...co on wypisuje ??????????????? ludzie litosci

pipefitter

Pól roczny kontrakt w Chile, dobre warunki zakwaterowania, wyżywienia. Miejsce budowy elektrowni to kurort wypoczynkowy. dlatego to dobra oferta dla ceniących sobie zwiedzanie odległych egzotycznych miejsc na Świecie ..... to firma krzak... wysylaja za marne pieniadze ,nie wyplacaja na czas ...szkoda nerwow na (usunięte przez administratora) kontrak 2500euro teraz jak nie ma chetnych daja 3000 euro...smiechu warte pieniadze

hyro Nowy wpis
@pipefitter

Pracowałem w tej firmie 3 lata i nie mogę narzekać pieniądze były na czas , i wiem ile idiotów się tam przewineło w czasie mojej pracy i pobytu za granicą i ilu wyleciało za gorzałę i takim zawsze będzie żle. Jak każdy pracodawca idiotów nie toleruje.

on85

Ludzie!!! Co wy piszecie!!! Mój tata pracuje, ma bardzo dobrze warunki zamieszkania,wyżywienie zapewnione a warunki pracy są super. A Ci wszyscy co wypisują te bzdury to nigdy nie byli tam i nic nie widzieli. Zastanówcie się bałwany co piszecie!!!

do 84

To wogle doszło do wyjazdu??!! No tak. Inteligentny pan suska jak zwykle coś usłyszał albo dostał maila od jakiejś agencji pracy i od razu wysyła ludzi do pracy bez pomyślynku a później wielkie płacze i pretensje że go oszukujom i okradaja. Nic sie nie zmieniło. Ciekawe skond ten smieć bierze jeszcze pieniądze na te ''wyjazdy''. D 3 B I L !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sipas-Tech Sp. z o.o. - Szczecin

Sipas-Tech Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.

Sipas-Tech Sp. z o.o.