Altax Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Altax Sp. z o.o.

nejfeld piastowo 2013-03-13 21:07:29
Porządna firma, szybko się rozwija, znajomy pracuje już któryś rok i jest zadowolony. Polecam
Kazik 2013-03-14 07:00:52
Polecam Altax w 100%
max 2013-03-14 09:48:15
To prawda, wiele sie zmieniło na gorsze. Ludzie dawniej oddawali swoje serce tej firmie, pracowali nie tylko dla siebie - ale przede wszystkim dla właściciela firmy - człowieka który ma swoje spojrzenie na rzeczywistość. I tego szkoda najbardziej. Nie ma już ideałów i charyzmy tego Pana. Teraz są \"harwardziki\" popisujący się wiedzą teoretyczną. W biznesie nie tylko to się liczy. Ludzie uciekają nie patrząc na nic. Jedno jest pewne, ktoś inny doceni ich , bo kiedyś wybierał ich do zespołu właściciel, który ma \"czucie do ludzi\" - takich teraz nie zatrudnia Pani HR. Ona szuka pasujących do jej wyobrażeń - a nie takich, którzy będą umieli zaakceptować rzeczywistość inną - bo taka właśnie jest. Dlatego starzy uciekają, a nowi nie zagrzewają tam miejsca.
To oczywiście moja ocena rzeczywistości - ale wiem, że wiele osób myśli i czuje podobnie
Olgierd 2013-03-16 11:38:36
Lider w dziedzinie ochrony drewna, konkurencja niech się chowa!
Fred 2013-03-16 11:47:19
Zgrany zespół to wielka siła Altax.
Nazar 2013-03-16 12:10:41
Świetna firma, nowoczesny charakter pracy. Kadra zarządzająca i właściciele to wysoka kultura, doświadczenie - po prostu klasa. Atmosfera przyjazna, nastawienie na sukces, rozwój oraz ekologię. Polecam
Reno 2013-03-16 12:32:20

Kto się stara może liczyć na przyzwoite warunki w tej firmie, o czym świadczy duża liczba osób pracujących tam od wielu lat.
Wukaer 2013-03-16 12:45:42
Jeżeli ktoś źle pisze o tym pracodawcy to nie zna się na pracy. Jaka praca taka płaca. Wyciągnij sam wnioski. Wcześniej zapieprzałem po kilkanaście godzin bez docenienia przez szefa (tak było w poprzednich firmach). Tu potrafią docenić człowieka. Pamiętajcie, że na szacunek trzeba sobie zapracować. Mało jest takich firm, które docenią ambitne osoby. Taka postawa zasługuje na pochwałę. Polecam Altax
ex 2013-03-20 21:25:35
Każdy kto tam pracował jest skarbnicą wiedzy o trudnych dziejących się tam rzeczach. Ludzie wiedzą więcej niż się komukolwiek wydaje. I kiedyś to wszystko ujrzy światło dzienne. A ktoś to wykorzysta - bo został oszukany, zaszczuty, czy poniżony. Już w biblii stoi - oko za oko
ex 2013-03-22 09:56:35
... i na pomorzu zapanuje ład i porządek
Lusi 2013-03-24 00:12:38
Spoko firma, wporzo ludzie!
tytus 2013-03-24 13:26:16
Właściwe podejście do ludzi wynika z faktu, że jest to dobra firma z rodzimymi korzeniami.
aneta_sa_bo 2013-04-05 20:38:30
Spotykam się zarówno z przed. i kier. w terenie i nigdy nie słyszałam aby powiedzieli złe słowo na temat firmy, w której pracują, same pochwały, widząc ich zapał sama nabieram "wiatru w skrzydła" - mam tylko jeden wniosek - bardzo pracowici i ambitni ludzie tam pracują. Na każdy problem natychmiast znajdą rozwiązanie, porażkę przekują w sukces, nie ma tu spraw niewyjaśnionych lub trudnych, są niezwykle pomocni, a przy tym jakże skromni, Szacunek Panowie!
prawda 2013-04-06 15:10:19
Większość opinii to : albo na temat produktu, albo jak pracują pracownicy. To jest portal o PRACODAWCACH a nie reklama !!!
Jestem pewny że większość wpisów jest od tej samej osoby pewnie z HR która musi tak pisać. Widać to po datach i godzinach dodawanych postów. Taka praktyka tylko świadczy o pracodawcy.
Aga 2013-04-10 06:26:12
"Prawda" to co piszesz to ...(usunięte przez administratora) prawda. Ja przypadkowo trafiłam na tą stronę, gdyż zmieniam aktualnie pracodawcę-najlepsze jest to, że od 5 lat pracuję dla konkurencji (He..l) i tu jest dopiero kicha:(
To czego jestem pewna na 100% to fakt, że Altax stawia w 100% na ludzi. Tak więc swoją prawdę włóż sobie głęboko w ... kieszeń. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)
Yola 2013-04-14 11:11:20
Kolega pracuje tam ponad 3 lata i jest extra. Zdrowa polityka wewnątrz firmy.
Ola 2013-05-25 16:12:19
Mam kolegę który od kilku lat tam pracuje jako PH i sama sprzedaję ich produkty i nie mogę złego słowa o tej firmie powiedzieć
zenek 2013-05-27 16:51:15
TO NIE SPRZEDAWAJ A ZACZNIJ UŻYWAĆ
JAK SPRZEDAJESZ TO MUSISZ CHWALIĆ
NIE POLECAM ALTAX
MICHAŁ 2013-05-27 23:17:25
Jestem stolarzem i uważam, że lepszych wyrobów od Altax nie ma w Polsce. Cała reszta to garażowe pomyje, Impregnat Altax i lakierobejcę Altax stosuję od 12 lat, jestem bardzo zadowolony i nie zamieniłbym ich na nic innego, gdyż po prostu nie ma lepszych produktów na rynku.
Szuka pracy 2013-07-29 14:58:43
max - 2013-03-14 09:48:15

Witam serdecznie,

co miałeś na myśli Max mówiąc o wyobrażeniach Pani HR? Będą wdzięczna za wszelkie podpowiedzi, gdyż chciałabym ubiegać się o pracę w Altax. Czy ambitne kobiety również mogą liczyć na docenienie w tej firmie? Ponoć bardzo liczą się kwalifikacje i doświadczenie i to coś, co myślę że mam:) Pozdrawiam
Beter 2013-08-22 23:06:48
(usunięte przez administratora)Niczego dobrego nie wróżę tej firmie na Polskim rynku.(usunięte przez administratora)Życie jest piękne,pracodawców szukajcie w innym miejscu,szkoda marnować zdrowia.Ja stąpam mocno po ziemi ,mam super pracodawcę.
kamil 2013-09-02 00:49:27
Znajoma tam pracuje i wiem, że jest to nowoczesne, doskonale zarządzane przedsiębiorstwo z wykwalifikowanym, pozytywnie nastawionym zespołem handlowym oraz doskonałą atmosferą pracy. Nie ma drugiej takiej firmy w Polsce.
Praca 2013-09-23 20:43:39
Jak się sytuacja ma w firmie po przyjściu nowego kierownika produkcji?
Jak oceniacie dalszy kierunek rozwoju? Ponoć amerykański właściciel oczekuje zmian.
no name 2014-02-03 17:46:34
Witam,
mam zaproszenie na rozmowe na PH. Ktoś może podpowiedzieć jakie są warunki zatrudnienia, atmosfera, szefostwo, KASA, narzędzia do pracy ??

z góry dzieki za info
Jacek 2014-09-08 13:16:50
Witam,
Czy mógłby ktoś napisać jak aktualnie wygląda sytuacja pracy w firmie? Jest wakat na PH ale mam mieszane uczucia. Proszę o info
Z góry dzieki
plus 2014-09-15 01:59:40
Jak mało gdzie panuje tam przyjazna atmosfera pracy - czego trzeba więcej?
4672 2014-10-24 08:17:09
LIPA LIPA jeszcze raz LIPA , omijać z daleka firmę i jej produkty
Czapka 2014-11-13 03:52:26
Jestem pracownikiem firmy juz5 lati moge z czystym sumieniem polecić. Czy to na produkcji czy w dziale handlowym czy w innych. W całej firmie panuje bardzo dobra atmosfera ludzie przyjaźni czuje sie tu jak w rodzinie. Każdy jest chętny do pomocy. Podwyżki co roku. Firma pnie sie w gore jeśli chodzi o sprzedaż. Duże szanse na awans ponieważ firma należy do światowej korporacji i ma kilka innych firm w regionie. Zarobki ok . Zachęcam .
marta 2014-12-05 09:01:33
słabo płacą , wstrętna atmosfera pracy, park maszynowy infrastruktura pamięta pierwszych osadników, szkoleń brak, zimno w pracy, wszechobecna niekompetencja, z produktów najlepsze są puszki można ich użyć później np na śrubki, czy inne szpargały
kiro 2014-12-20 13:31:06
Firma z przyszłością i silnym zapleczem technologicznym. Nowoczesna infrastruktura i innowacyjne rozwiązania zapewniają jej ogromną przewagę konkurencyjną na rynku. Wszechstronne szkolenia przez cały rok.
wertyui 2015-02-07 14:43:23
nic niewarta firma , uwsteczniająca praca, towarzystwo wzajemnej adoracji, omijajcie ludzie to miejsce
M 2015-02-21 13:57:14
Pracowałem w tej firmie i faktycznie udało mi się kilku wartościowych rzeczy nauczyć, dowiedzieć i zebrać doświadczenie.
Nie było łatwo i nie wszystko się udało, ale trzeba patrzeć na pozytywy.
W każdym razie firma dla ludzi z ambicjami i inicjatywą.
Polecam nie tylko samą firmę, ale też pracujących tam ludzi.
tran 2016-02-05 02:46:15
Porządna Firma. Warto!
Ja 2016-02-19 15:16:53
Potrzebuje informacji na temat tej firmy tzn. Zarobki premie, ilość punktów dziennie, flota i czy jest GPS.Ogolnie jaka atmosfera teraz panuje.
Ja 2016-02-19 16:08:08
A coś więcej możesz napisac
tres 2016-02-20 08:17:53
Atmosfera, ludzie, standardy - ok. Warto.
wyzysk 2016-02-29 13:49:56
Nie polecam, wyślą Cię na magazyn i karz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca ciężka na magazynie nikt tam nie chce pracować, norma 5ton dziennie przedźwigać.. Faceci tam nie dają rady a co dopiero kobiety, ale oni na to nie patrzą.. Pracuj po 10-12 godz. Kierownik magazynu sam mi powiedział, że on sam by nie dał rady na tym stanowisku... Masakra.
czywarto 2016-02-29 17:03:46
czy warto tam pracować?
%$% 2016-03-07 13:17:32
Zaprosili mnie na kolejny etap rekrutacji na PH. Czy ktoś wie na czym może polegac taka rozmowa?jakieś testy kompetencji itp? Nie wiem czego sie spodziewać. A poza tym czy ktoś może napisać jak wygląda praca PH w Altax? Jak te produkty sie sprzedają jak zarobki, targety czy osiągalne? Będę wdzięczny za każdą informację
IKO 2016-03-08 17:49:02
WARTO!
ktoś 2016-03-13 22:20:37
Czy w Altax zatrudniaja na umowe o prace czy trzeba zakładac działalność?
lublin 2016-04-26 17:56:17
cześć startuje do waszej firmy na PH, chce wiedzieć jakie warunki tzn kasa na ile można liczyć, jakie auto, targety rabialne? jakie punkty do obsługi DIY czy wszystko? No i napiszcie co i jak u was bo do tej pory jak czytałem to idealnie.
jest OK 2016-04-30 14:21:14
jest OK
someone 2016-05-12 22:03:20
Witam,
Pracowałem w Altaxie kilka miesięcy, na produkcji i na magazynie. Zarobki są całkiem przyzwoite ale zależy gdzie się trafi. Bo na magazynie nie chciał bym pracować za żadne skarby ponownie, ale o tym później. Praca na produkcji jest w porządku a kierownik wyrozumiały i całkiem spoko. Natomiast na magazynie pracuje się masakrycznie. Praca sama w sobie nie jest w sumie najgorsza ale kierownik jest bufonem, który potrafi tylko człowieka zgnoić o byle co nawet jak nie ma racji, zdanie pracownika się nie liczy, chcąc nawet jeden dzień wolnego trzeba się mu spowiadać po co i dlaczego bo inaczej robi problemy. Co będę więcej pisać o nim, po prostu brak słów.
gooodo 2016-05-17 13:54:31
jak wygląda praca w księgowośći, jakie są zarbki, klimat, wymagania przełożonych..?
xawery 2016-05-31 17:13:32
ten kierownik z magazynu on liczyć nie potrafi o pisaniu nie wspomnę. kolo ma poziom robala. ale do takiego magazynu taki bezmózgi robal im wystarcza
Picker 2016-06-15 21:13:06
Ciekawe czemu mu tego nie powiedziałeś w twarz? Nie powiem bo jest denerwujący, ale jak każdy kierownik. Może brakuje mu kobiety :)
matt_uk1981 2016-07-15 21:20:45
No to człowieku cie poniosło, nawet tu nie pracowałeś a pier.... pracujemy po 8 godzin, czasem się zdarzy 10 i to jak jest sezon, 12 jeszcze mi się to nie zdarzyło, a 5 ton..... chłopaki teraz potrafią wrzucić po 6 i to od niechcenia, a dziewczyny same robią 5 no ale przeniesienie kartonika 5 kilo z palety na wózek pół metra dalej hmmm znaczy jesteś leniem śmierdzącym, pracuje tu krótki czas ale ludzie są fajni i praca też jest super, więc jak ktoś nie był to niech milczy a jak komuś się niechce pracować no to sorry ale lżejsze pracy jeszcze nie widziałem, a 12 godzin to się robi ale w Rukki w obornikach na pakowaniu płyt i to bez przerw, więc tutaj praca to wakacje.
ewr 2016-07-15 21:37:24
powiem Ci ze zainteresowalem sie torche ta oferta na stanwosiko przedstawiceila handlowego wymagane jest miedzy innymi doświadczenie – minimum 1 rok na podobnym stanowisku,wykształcenie: preferowane wyższe
Kula 2016-10-25 19:00:47
Witam,
Pracowałem na magazynie i zgadzam się z opinią bufona dla kierownika magazynu, dodam od siebie, jeśli
oceniać kierowników to kierownik produkcji jest OK, kierownik magazynu to mściwy cham i prostak, jeśli mu nie wchodzisz w cztery litery, to nici z dużych zamówień same śmieci, a 4 - tony dziennie musisz zrobić.
Dobre słowo można o nim powiedzieć to że jeśli chce się mieć wolne to nie robi żadnego problemu.
Jeśli chodzi o prace to do najlżejszych nie należy.
UWAGA UWAGA!!! Zaraz rusza następny kasting na pracowników Altax -u, jeśli chcecie dostać prace i coś osiągnąć na magazynie to ładnie ściemniajcie w oczka mówcie to co chce usłyszeć a po za tak jak nie którzy pracownicy rąbcie mu du..... a na pewno wiele osiągniecie. Powodzenia :)
Zostaw swoją opinię o Altax Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altax Sp. z o.o.