Opinie o SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o. w Poznań Kopanińska 7

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o. w Poznań Kopanińska 7

Ala Nowy wpis

To dzieje się tam. A pracownicy Agencji na jak długo są zatrudniani na sezon tylko czy dłużej?

Mona Nowy wpis
@Ala

jaki sezon? dostajesz prace na 2-3miesiace a jak tylko cie nie potrzebuja to zwolnia z dnia na dzien bez zapowiedzi jak najgorszego smiecia

Dawid Nowy wpis
@Mona

Czyli nie warto zatrudniać się przez, agencje i jeszcze umowa zlecenie tymczasową. I jeszcze cię w każdej chwili zwolnią

Czy rozmowa kwalifikacyjna do SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Szczera opinia

Ludzie omijajcie ten zakład altax w Brodziszewie robicie po 12 godzin wręcz powiem (usunięte przez administratora) na innych zastraszanie pracowników z strony kierownika kłamstwo na kłamstwie no i co nie którzy pracownicy mają układ z kierownikiem który jest nie do rozbicia w tej firmie pracownik pracujący uczciwe jest traktowany jak (usunięte przez administratora) jeszcze raz omijajcie z daleka ten zakład

Czy można liczyć w Altax Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

On

Tak, medicover.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Altax Sp. z o.o.?

Kandydata

witam po ile godzin praca jakie zarobki

Jaki jest wkład kierownictwa Altax Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Hhg

Taki że najlepsi odeszli już jakiś czas temu, dobrzy za chwilę odejdą... Więcej nie trzeba tłumaczyć ... Omijać.

Rafał
@Hhg

Uważasz, ze atmosfera i relacje w firmie nie są zbyt dobre. Czy jest szansa, żeby poprawić te stosunki i pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu? Myślałeś jak można to zrobić?

Krzysztof
@Rafał

Okropne. Odszedlem z Altaxu 2 lata temu, kiedy nowy dyr sprzedaży zaczynał "dobra zmianę" polegająca na wyrzucaniu starych pracowników i szukaniu problemów w całej firmie, w której "niczego nie było". Po.2 latach wyniki lecą w dół aż miło, a marketing jest niewidoczny - i na poziomie nowych produktów i kampanii reklamowych. Dodatkowo, jak widać po wypowiedziach, klimat nadal fatalny klimat bez zmian. Można tylko pogratulować zmiany szanowemu zarządowi, że doprowadził do odejścia wszystkich, ktorym los tej firmy leżał na sercu.

Jakub

Przyjdzie taki czas, że hipokryci: Maciusie, Mariuszki i Małgorzatki wesprą szpitalne oddziały onkologiczne tą brudną kasą, okupioną krwią uczciwych, prawych ludzi. Oby im przybrakło - tego im i ich najbliższym z głębi serca serdecznie życzę...

Rapa
@Jakub

Niestety aktualnie firma jest cieniem tego czym była przed laty, fatalne decyzje biznesowe nieodpowiedzialnych osób pociągnęły ją na (usunięte przez administratora)

Rapa

Ono

Witam, ja tez dodam opinie na temat tego pracodawcy. Niestety nie polecam tej firmy. Podstawa ok, system premiowy ok, ale są niejasności co do wyników i realizacji - analityk nie ogarnia tematu. Bardzo duza konkurencja i praca głównie na relacjach i blatowaniu, ale taka charakterystyka rynku. Auta Renault Clio - złomy i Skody Rapid niby bez gps i do użytku prywatnego. Jeśli jesteś gotów zapieprzac po kilkanaście godzin dziennie bo ktoś obieca Ci dodatkowe 500 zł premii i wyjazd na egzotyczne wyspy, by później zmienić priorytety targetu tak by tego nie wykonać to może i praca jest dla Ciebie. Ludzie są tam mega sfrustrowani i zamiast rozmawiać o rzeczach przyjemnych gadają ciagle o tym jak ta firma jest beznadziejna. Praca dla desperatów. Kiedyś może i fajna firma. Dzisiaj wystarczy się przejechać po rynku kilka dni by przekonać się jak jest. Chciałbym przestrzec wszystkich przed praca w tej firmie.

Ewelina
@Ono

Jak rozliczane są te nadgodziny, o których wspomniałaś? Czy jest szansa na to, że będą one płatne czy trzeba je odbierać?

Jgg
@Ewelina

Nic nie jest oddawane masz tak pracować z własnej woli.

Wiecie czy Altax Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Phhh

Tak masz iPad i telefon ale nie idź tu nie warto szkoda nerwów każdy ciśnienie ma ...

Lukasz

Zakupiłem lakierobejce woskową w kolorze TIK pomalowałem podbitkę i wyszedł ciemny brązowy!!! Pół domu do szlifowania bo wyglądało tragicznie. Firma Altax wypiełą się od reklamacji twierdząć, że produkt jest prawidłowy. TOTALNE ZERO. Podejście do klienta na poziomie 0/10. NIE POLECAM firmy ALTAX !!! Moje sugestie dla Altax Sp. z o.o.: Zmiana gamy kolorystycznej produktów -rzeczywistość a stiker nie ma pokrycia!

sticker
@Lukasz

gratuluje inteligencji. sticker jest wydrukiem papierowym. jest na nim napisane: kolor poglądowy. kolor jest odzwierciedlony na wzorniku dostepnym w sklepie. poza tym doradzam czytanie instrukcji stosowania

nnnn

Witam, Mam pytanie odnośnie targetów dla PH czy są realne? czy Firma daje narzędzia do osiągnięcia celów? i atmosferze w Firmie, czy są wspólne prace, kontrole? Dziękuje za info pozdrawiam :)

Janusz
@nnnn

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem na stanowisku przedstawiciel handlowy? Jeśli byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej, napisz jak ona przebiegała i czy zaproponowane warunki zatrudnienia były satysfakcjonujące?

GK

jak najdalej od tej firmy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić kierowniczkę i dyrektora

Igor

kierownik magazynu to (usunięte przez administratora) okrada firmę kupisz u niego towar w niskiej cenie

Koleś
@Igor

bzdura

poważnie zainteresowany

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygąda rekrutacja w tej firmie na PH?Konkretnie jej trzeci etap.I jak w ogóle wygląda praca na tym stanowisku?Proszę o jakieś sensowne info?pozdrawiam

Witam , chce się ubiegać o stanowisko młodszego inżyniera co sądzicie ? Jak zarobki , atmosfera ?

Aneta

@olek, dziękuję Ci za Twoja opinię. Może mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Czy można liczyć na premie lub dodatkową zapłatę za nadgodziny? Jak wygląda sytuacja z pakietem socjalnym? Czy atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami są satysfakcjonujące? Czekam na Twoją opinię.

Aneta

Szukam opinii na temat firmy Altax, co możecie powiedzieć na temat atmosfery? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Każda informacja się przyda. @rebus, może mógłbyś rozwinąć myśl i napisać bardziej szczegółowo o firmie?

olek
@Aneta

Mnie pracuje się dobrze, oczywiście trzeba wyrobić normę ale jak kros chce pracować i zarobić to i sie nie leni to można zarobić. Malkontenci tylko narzekają i nic nie robią

Większość z tych opini tutaj dotyczy biura w poznaniu i handlowców z terenu polski. Nie ma właściwie opinii o głównej siedzibie firmy w brodziszewie pod Szamotułami - tam pracuje się zupełnie inaczej - powiedziałbym dobrze. ale i w Poznaniu w biurze nie jest źle widocznie coś złego dzieje się w dziale sprzedaży bo 90% procent wypowiedzi to handlowcy których ostatnio wielu odeszło więc się wyżalają na tym forum - nie ufałbym tym wpisom do końca

rebus

Jesteś pewny tego co piszesz? Idź, popracuj i wtedy się wypowiadaj.

rebus

Hahahaha usuwają niewygodne komentarze xD Ćwoki

Zostaw merytoryczną opinię o SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.?

SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 135 ocen.

SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.