Altax Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Altax Sp. z o.o.

prawda 2013-04-06 15:10
Większość opinii to : albo na temat produktu, albo jak pracują pracownicy. To jest portal o PRACODAWCACH a nie reklama !!!
Jestem pewny że większość wpisów jest od tej samej osoby pewnie z HR która musi tak pisać. Widać to po datach i godzinach dodawanych postów. Taka praktyka tylko świadczy o pracodawcy.
Aga 2013-04-10 06:26
"Prawda" to co piszesz to ...(usunięte przez administratora) prawda. Ja przypadkowo trafiłam na tą stronę, gdyż zmieniam aktualnie pracodawcę-najlepsze jest to, że od 5 lat pracuję dla konkurencji (He..l) i tu jest dopiero kicha:(
To czego jestem pewna na 100% to fakt, że Altax stawia w 100% na ludzi. Tak więc swoją prawdę włóż sobie głęboko w ... kieszeń. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)
Yola 2013-04-14 11:11
Kolega pracuje tam ponad 3 lata i jest extra. Zdrowa polityka wewnątrz firmy.
Ola 2013-05-25 16:12
Mam kolegę który od kilku lat tam pracuje jako PH i sama sprzedaję ich produkty i nie mogę złego słowa o tej firmie powiedzieć
zenek 2013-05-27 16:51
TO NIE SPRZEDAWAJ A ZACZNIJ UŻYWAĆ
JAK SPRZEDAJESZ TO MUSISZ CHWALIĆ
NIE POLECAM ALTAX
MICHAŁ 2013-05-27 23:17
Jestem stolarzem i uważam, że lepszych wyrobów od Altax nie ma w Polsce. Cała reszta to garażowe pomyje, Impregnat Altax i lakierobejcę Altax stosuję od 12 lat, jestem bardzo zadowolony i nie zamieniłbym ich na nic innego, gdyż po prostu nie ma lepszych produktów na rynku.
Szuka pracy 2013-07-29 14:58
max - 2013-03-14 09:48:15

To prawda, wiele sie zmieniło na gorsze. Ludzie dawniej oddawali swoje serce tej firmie, pracowali nie tylko dla siebie - ale przede wszystkim dla właściciela firmy - człowieka który ma swoje spojrzenie na rzeczywistość. I tego szkoda najbardziej. Nie ma już ideałów i charyzmy tego Pana. Teraz są \\\"harwardziki\\\" popisujący się wiedzą teoretyczną. W biznesie nie tylko to się liczy. Ludzie uciekają nie patrząc na nic. Jedno jest pewne, ktoś inny doceni ich , bo kiedyś wybierał ich do zespołu właściciel, który ma \\\"czucie do ludzi\\\" - takich teraz nie zatrudnia Pani HR. Ona szuka pasujących do jej wyobrażeń - a nie takich, którzy będą umieli zaakceptować rzeczywistość inną - bo taka właśnie jest. Dlatego starzy uciekają, a nowi nie zagrzewają tam miejsca.

To oczywiście moja ocena rzeczywistości - ale wiem, że wiele osób myśli i czuje podobnie
Witam serdecznie,

co miałeś na myśli Max mówiąc o wyobrażeniach Pani HR? Będą wdzięczna za wszelkie podpowiedzi, gdyż chciałabym ubiegać się o pracę w Altax. Czy ambitne kobiety również mogą liczyć na docenienie w tej firmie? Ponoć bardzo liczą się kwalifikacje i doświadczenie i to coś, co myślę że mam:) Pozdrawiam
Beter 2013-08-22 23:06
(usunięte przez administratora)Niczego dobrego nie wróżę tej firmie na Polskim rynku.(usunięte przez administratora)Życie jest piękne,pracodawców szukajcie w innym miejscu,szkoda marnować zdrowia.Ja stąpam mocno po ziemi ,mam super pracodawcę.
kamil 2013-09-02 00:49
Znajoma tam pracuje i wiem, że jest to nowoczesne, doskonale zarządzane przedsiębiorstwo z wykwalifikowanym, pozytywnie nastawionym zespołem handlowym oraz doskonałą atmosferą pracy. Nie ma drugiej takiej firmy w Polsce.
Praca 2013-09-23 20:43
Jak się sytuacja ma w firmie po przyjściu nowego kierownika produkcji?
Jak oceniacie dalszy kierunek rozwoju? Ponoć amerykański właściciel oczekuje zmian.
no name 2014-02-03 17:46
Witam,
mam zaproszenie na rozmowe na PH. Ktoś może podpowiedzieć jakie są warunki zatrudnienia, atmosfera, szefostwo, KASA, narzędzia do pracy ??

z góry dzieki za info
Jacek 2014-09-08 13:16
Witam,
Czy mógłby ktoś napisać jak aktualnie wygląda sytuacja pracy w firmie? Jest wakat na PH ale mam mieszane uczucia. Proszę o info
Z góry dzieki
plus 2014-09-15 01:59
Jak mało gdzie panuje tam przyjazna atmosfera pracy - czego trzeba więcej?
4672 2014-10-24 08:17
LIPA LIPA jeszcze raz LIPA , omijać z daleka firmę i jej produkty
Czapka 2014-11-13 03:52
Jestem pracownikiem firmy juz5 lati moge z czystym sumieniem polecić. Czy to na produkcji czy w dziale handlowym czy w innych. W całej firmie panuje bardzo dobra atmosfera ludzie przyjaźni czuje sie tu jak w rodzinie. Każdy jest chętny do pomocy. Podwyżki co roku. Firma pnie sie w gore jeśli chodzi o sprzedaż. Duże szanse na awans ponieważ firma należy do światowej korporacji i ma kilka innych firm w regionie. Zarobki ok . Zachęcam .
marta 2014-12-05 09:01
słabo płacą , wstrętna atmosfera pracy, park maszynowy infrastruktura pamięta pierwszych osadników, szkoleń brak, zimno w pracy, wszechobecna niekompetencja, z produktów najlepsze są puszki można ich użyć później np na śrubki, czy inne szpargały
kiro 2014-12-20 13:31
Firma z przyszłością i silnym zapleczem technologicznym. Nowoczesna infrastruktura i innowacyjne rozwiązania zapewniają jej ogromną przewagę konkurencyjną na rynku. Wszechstronne szkolenia przez cały rok.
wertyui 2015-02-07 14:43
nic niewarta firma , uwsteczniająca praca, towarzystwo wzajemnej adoracji, omijajcie ludzie to miejsce
M 2015-02-21 13:57
Pracowałem w tej firmie i faktycznie udało mi się kilku wartościowych rzeczy nauczyć, dowiedzieć i zebrać doświadczenie.
Nie było łatwo i nie wszystko się udało, ale trzeba patrzeć na pozytywy.
W każdym razie firma dla ludzi z ambicjami i inicjatywą.
Polecam nie tylko samą firmę, ale też pracujących tam ludzi.
tran 2016-02-05 02:46
Porządna Firma. Warto!
Ja 2016-02-19 15:16
Potrzebuje informacji na temat tej firmy tzn. Zarobki premie, ilość punktów dziennie, flota i czy jest GPS.Ogolnie jaka atmosfera teraz panuje.
Ja 2016-02-19 16:08
A coś więcej możesz napisac
tres 2016-02-20 08:17
Atmosfera, ludzie, standardy - ok. Warto.
wyzysk 2016-02-29 13:49
Nie polecam, wyślą Cię na magazyn i karz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca ciężka na magazynie nikt tam nie chce pracować, norma 5ton dziennie przedźwigać.. Faceci tam nie dają rady a co dopiero kobiety, ale oni na to nie patrzą.. Pracuj po 10-12 godz. Kierownik magazynu sam mi powiedział, że on sam by nie dał rady na tym stanowisku... Masakra.
czywarto 2016-02-29 17:03
czy warto tam pracować?
%$% 2016-03-07 13:17
Zaprosili mnie na kolejny etap rekrutacji na PH. Czy ktoś wie na czym może polegac taka rozmowa?jakieś testy kompetencji itp? Nie wiem czego sie spodziewać. A poza tym czy ktoś może napisać jak wygląda praca PH w Altax? Jak te produkty sie sprzedają jak zarobki, targety czy osiągalne? Będę wdzięczny za każdą informację
IKO 2016-03-08 17:49
WARTO!
ktoś 2016-03-13 22:20
Czy w Altax zatrudniaja na umowe o prace czy trzeba zakładac działalność?
lublin 2016-04-26 17:56
cześć startuje do waszej firmy na PH, chce wiedzieć jakie warunki tzn kasa na ile można liczyć, jakie auto, targety rabialne? jakie punkty do obsługi DIY czy wszystko? No i napiszcie co i jak u was bo do tej pory jak czytałem to idealnie.
jest OK 2016-04-30 14:21
jest OK
someone 2016-05-12 22:03
Witam,
Pracowałem w Altaxie kilka miesięcy, na produkcji i na magazynie. Zarobki są całkiem przyzwoite ale zależy gdzie się trafi. Bo na magazynie nie chciał bym pracować za żadne skarby ponownie, ale o tym później. Praca na produkcji jest w porządku a kierownik wyrozumiały i całkiem spoko. Natomiast na magazynie pracuje się masakrycznie. Praca sama w sobie nie jest w sumie najgorsza ale kierownik jest bufonem, który potrafi tylko człowieka zgnoić o byle co nawet jak nie ma racji, zdanie pracownika się nie liczy, chcąc nawet jeden dzień wolnego trzeba się mu spowiadać po co i dlaczego bo inaczej robi problemy. Co będę więcej pisać o nim, po prostu brak słów.
gooodo 2016-05-17 13:54
jak wygląda praca w księgowośći, jakie są zarbki, klimat, wymagania przełożonych..?
xawery 2016-05-31 17:13
ten kierownik z magazynu on liczyć nie potrafi o pisaniu nie wspomnę. kolo ma poziom robala. ale do takiego magazynu taki bezmózgi robal im wystarcza
Picker 2016-06-15 21:13
Ciekawe czemu mu tego nie powiedziałeś w twarz? Nie powiem bo jest denerwujący, ale jak każdy kierownik. Może brakuje mu kobiety :)
matt_uk1981 2016-07-15 21:20
No to człowieku cie poniosło, nawet tu nie pracowałeś a pier.... pracujemy po 8 godzin, czasem się zdarzy 10 i to jak jest sezon, 12 jeszcze mi się to nie zdarzyło, a 5 ton..... chłopaki teraz potrafią wrzucić po 6 i to od niechcenia, a dziewczyny same robią 5 no ale przeniesienie kartonika 5 kilo z palety na wózek pół metra dalej hmmm znaczy jesteś leniem śmierdzącym, pracuje tu krótki czas ale ludzie są fajni i praca też jest super, więc jak ktoś nie był to niech milczy a jak komuś się niechce pracować no to sorry ale lżejsze pracy jeszcze nie widziałem, a 12 godzin to się robi ale w Rukki w obornikach na pakowaniu płyt i to bez przerw, więc tutaj praca to wakacje.
ewr 2016-07-15 21:37
powiem Ci ze zainteresowalem sie torche ta oferta na stanwosiko przedstawiceila handlowego wymagane jest miedzy innymi doświadczenie – minimum 1 rok na podobnym stanowisku,wykształcenie: preferowane wyższe
Kula 2016-10-25 19:00
Witam,
Pracowałem na magazynie i zgadzam się z opinią bufona dla kierownika magazynu, dodam od siebie, jeśli
oceniać kierowników to kierownik produkcji jest OK, kierownik magazynu to mściwy cham i prostak, jeśli mu nie wchodzisz w cztery litery, to nici z dużych zamówień same śmieci, a 4 - tony dziennie musisz zrobić.
Dobre słowo można o nim powiedzieć to że jeśli chce się mieć wolne to nie robi żadnego problemu.
Jeśli chodzi o prace to do najlżejszych nie należy.
UWAGA UWAGA!!! Zaraz rusza następny kasting na pracowników Altax -u, jeśli chcecie dostać prace i coś osiągnąć na magazynie to ładnie ściemniajcie w oczka mówcie to co chce usłyszeć a po za tak jak nie którzy pracownicy rąbcie mu du..... a na pewno wiele osiągniecie. Powodzenia :)
Ona 57 lat 2017-01-13 10:32
Witam,
Czy w tej chwili przyjmuja kobiet do pracy? Z kim najlepiej sie kontaktować w sprawie pracy?
Kadydat 2017-02-23 15:58
Witam

Chce aplikować na PH. Ktoś podpowie jak wyglada sytuacja w dziale handlowym, warunki , samochód itd ? Z góry dzięki
farbka 2017-04-13 16:08
Kochajmy ludzi tak szybko odchodzą z pracy...
Minor 2017-04-14 08:55
Wszystko, co dobre już za nami
Aneta 2017-04-14 09:52
@farbka co przez to rozumiesz? Czy obecnie w firmie występuje duża rotacja?
Aneta 2017-08-08 06:59
@kotek to co Ciebie zatrzymało w firmie? Czy oferuje ona jakieś szkoleni, które potem można wykorzystać w dalszej karierze zawodowej?
Harry 2017-09-04 19:51
Dobry, wartościowy pracodawca, zgrany zespół i przyjazna atmosfera wewnątrz organizacji. Warto aplikować
Aneta 2017-09-05 10:31
@Harry na pewno jest to już jakiś punkt zaczepienia, ale nie musimy ukrywać, że dla pracownika najbardziej liczy się wynagrodzenie oraz benefity, na które może w Altaxie liczyć. Czy pod tym względem nie ma na co narzekać i czy jest się zadowolonym na koniec miesiąca?
Harry 2017-09-05 13:40
Wynagrodzenie ok, benefity wg mnie ok ubezpieczenia, multisporty, itp
Aneta 2017-09-17 17:19
@Harry dziękuję za odpowiedź, na pewno kwestia wypłaty będzie tutaj subiektywna, bo dla każdego ta sama kwota może oznaczać co innego. Co do tych benefitów, to oprócz tego standardu, o którym napisałeś można liczyć na coś ekstra ze strony Altaxu? Chodzi mi o coś, czego nie ma w każdej firmie tego typu.
Harry 2017-09-19 12:06
To kwestia czego oczekujesz? Co dla Ciebie jest extra?
Camel 2017-09-25 10:07
Proszę o informację jaką formę zatrudnienia proponuje firma na stanowisku PH, jakie są inne warunki pracy...narzędzia, godziny itd...
Aneta 2017-10-04 09:34
@Harry, chodziło mi o, np. dopłaty do obiadów czy dopłaty do wakacji. Inne rzeczy jak karty sportowe czy dni owocowe, to już standard, więc chodziło mi o tego typu rzeczy, których na pewno nie ma w innych miejscach.
Zostaw swoją opinię o Altax Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altax Sp. z o.o.