V33 Polska Sp. z o.o.

Zakrzewo

Opinie o V33 Polska Sp. z o.o.

Nikus 2013-08-06 12:38:50
Firma V33 to jednym słowe jedna amatorka. Sprzedaz produktów to dzieło przypadku poniewaz dyrektor handlowy nie o tym zielonego pojecia. Do tego wiekszosc proacowników znajomi, znajomi znajomi. Jest w tej firmie kilka naprawde wartosciowych osób, Nie polecam wręcz zdradzam pracy i wspolpracy z tymi amatorami. Zarobki średnio-słabe.
Maciek 2013-11-14 08:47:04
Tez słyszałem że ta firma to taka polska hurtownia. Sami znajomi. Zarobki i warunki pracy raczej słabe. Nikt się niczym nie interesuje ale mając taką osobę na stanowisku trudno żeby było inaczej.
Marek 2014-01-15 11:41:05
Słaba firma zero profesjonalizmu, chciali ze mną negocjować warunki handlowe przez tel a jestem kierownikiem hurtowni. ::))
Kris 2014-02-03 09:35:01
Dyrektor Handowy w tej firmie to ja przepraszam, ;) więc sami możecie ocenić jak jest w tej firmie.
melo 2014-02-21 09:13:59
Nie polecam, warunki przeciętne...
Leszek 2014-02-26 08:21:58
A ja polecam zarówno pracę w 3V3 oraz współpracę z nią.
Dzięki ogromnemu wysiłkowi handlowców osiągnęła sukces na rynku polskim.
Zarobki bardzo dobre, praca w tzw. nienormowanym czasie pracy z dużą samodzielnością i kreatywnością. Dla osób bez samodyscypliny oraz braku
wyobraźni nie polecam firmy 3V3.
Mateo 2014-02-28 15:27:44
hahah duża samodzielność ? Kreatywność ? Ciekawe. Ale jeżeli ktoś kto zarządza tym dziwnym tworem sam nie jest w stanie nic wymyślić to zgadza się. Nie rozumie różnicy pomiędzy kanałem nowoczesnym i tradycyjnym. Do tego drugiego próbuje sprzedawać oczywiście dużo drożej. A traktowanie "swoich pracowników"? haha nie posiadają nawet adesu @ firmowego ponieważ za duże koszty. Śmiech na sali jak oni isnieją na polskim rynku..
Kowal 2014-03-01 10:01:18
Z tego co wiem to nie jest producent a jedynie importer z Francji, produkty bardzo przeciętne. Wladza bez wyobraźni i pomysłu na biznes. Realia polskie delikatnie mówiąc dla tej firmy nieznane
Mateo 2014-06-26 00:17:34
Utrzymują się głównie tym że są związani z Leroy M reszta to dzieło przypadku i luki na rynku. W detalu nie radzą sobie zupełnie ! przeciętne produkty nie na nasz klimat
maciej 2015-01-16 09:10:32
Jeżeli nikt nie zechciał ci pomóc to moja rada brzmi - napisz do nich bezpośrednio, jeżeli będą kogoś poszukiwali to na pewno dadzą ci znać. Jeżeli nie mają na swojej stronie informacji o aktualnym zatrudnieniu to pewnie umieszczają je na różnych portalach. Pytanie tylko jakie warunki oferują i czy rekrutacja jest ciężka.
WEgaS 2015-03-21 23:15:35
Dosyć mało informacji jest na temat V33 Polska ale wiem, że są producentami preparatów do drewna takich jak: impregnaty, lazury lakiery różnego typu, nawet jachtowe mają. Oprócz tego jeszcze oleje do powierzchni, bejce. Posiadają również farby przeróżnego rodzaju, niestety nie należa do najaktywniejszych na rynku, Stąd też brak ofert pracy.
Arek 2015-06-03 14:51:15
V33 Polska to Hurtownia producenta z Francji. Niestety wiekszość tam załatwia się po znajomości...
Aragorn 2015-06-09 15:57:35
To nie hurtownia, a oddział w 100% należący do V33 Francja. Wystarczy zajrzeć w KRS.
Co do znajomości - nie wiem jak jest
hołhoł 2016-05-31 14:12:47
Jedna wielka tragedia co do pracy,kierownictwo co nie szanuję człowieka i żeby 1 osoba dostała tam umowę o pracę musiała wchodzić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi,a praca z niektórymi osobami jest to wielka tragedia,unikajcie tej firmy jak i pracy w biurze jak i pracy na magazynie.
Maciej 2016-06-29 11:16:53
Praca handlowca wygląda bardzo interesująco. Mały stres, duża samodzielność, towar na dzień dzisiejszy sam się sprzedaje w sieciach marketów budowlanych. Jakość produktów również bardzo wysoka - czyli mała ilość reklamacji a to dla handlowca duży komfort pracy.
Niestety aby osiągnąć Target musisz się nachodzić, czyli liczy się "pochodzenie" przy sprzedaży produktów V33. Dla dobrego handlowca ze znajomością branży to żaden problem.
Polecam pracę w tej firmie. Atmosfera wśród zespołu handlowego również bardzo przyjemna. Największy minus to brak imprez integracyjnych.
ojo 2016-07-09 11:24:25
Przedstawiciel handlowy ma zawsze dwuskłądnikowe wynagrodzenie.
Zostaw swoją opinię o V33 Polska Sp. z o.o. - Zakrzewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie V33 Polska Sp. z o.o.