Opinie o Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) w Szczecin

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)?

Adka
@Słonecznik

A co takiego się stało, że zaczęła się rotacja robić wysoka? Bo mówisz jakby wcześniej tak nie było i dopiero niedawno jakaś sytuacja miała miejsce. I o jakieś konkretne działy ci chodzi?

Pojawiła się opinia, w której stwierdzono, że trzeba ze 3 miesiące popracować by moc otrzymać premie. czy tutaj chodzi może o okres próbny? jest podpisywana specjalna umowa? i czy na każdym stanowisku to te 3 miesiące?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)?

Premia roczna to prawie jedno wynagrodzenie? I faktycznie jest tak, że ktoś pracuje przez cały rok na te sama kwotę co inna osoba przez kwartał? Czy z benefitami jest podobnie? trzeba 3 miesiące pracować żeby mieć cały pakiet przyznany?

Excel Nowy wpis

Premia jest wypłacana proporcjonalnie do przepracowanego okresu, ale należy przepracować minimum 3 miesiące, by ją otrzymać.

Nieznajoma

Odpowiadając na niedawno zadane pytania... Atmosfera w pracy jest ogólnie dobra. W firmie panuje chaos organizacyjny, niektóre działy zrzucają pracę na inne działy, uważając, że niektóre rzeczy pomimo iż są zapisane w Regulaminie organizacyjnym i przypisane do poszczególnych działów. Spółka posiada wiele spółek "córek", dla których również wykonuje się pracę. Może i firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, ale pierwsza umowa jest na rok, w tym okresie nie dostaje się żadnej podwyżki. W tym roku podwyżka na poziomie 3% min. 300/350 zł brutto, co ma się nijak do podwyżki płac w gospodarce 12.8%. Premia roczna wypłacana jest w marcu i jest zależna od oceny pracownika. Oscyluje w okolicach jednego miesięcznego wynagrodzenia. Żeby ją otrzymać, należy przepracować min. 3 miesiące.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Firma obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko analityka biznesowego. Z tego co wyczytałem w ofercie pracy, wymagają jedynie podstawowej wiedzy oraz wykształcenia kierunkowego. Naprawdę nie potrzeba doświadczenia? Kiedyś ktoś tu wspomniał ze firma cyklicznie przyjmuje studentów, uczniów na praktyki i staże zawodowe. Czy jeśli byłaby to moja pierwsza praca, myślicie ze zaproponują mi taki staż? Czy samodzielne stanowisko? Bardzo konkretne benefity mają, ponoć jest tez premia roczna. Z forum dowiedziałem się, ze przyznawana jest dopiero po roku pracy w firmie. Nadal obowiązuje ta zasada? To jakaś spora kwota?:) Jeśli ktoś napisałby kilka slow o atmosferze, podejściu do pracownika czy jak wyglada praca hybrydowa byłbym naprawde wdzięczny:)

Szukający

Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w biurze? Jak atmosfera, jakie benefity. Jest dużo opinii ale są bardzo stare i mało pochlebne, może coś się zmieniło.

Hej, Czy może mi ktoś napisać jakie są warunki w biurze, jak atmosfera?

Szukający
@Kandydat

Czy może ktoś odpowie na pytanie ? Jestem zainteresowana ofertą pracy i też chętnie się czegoś dowiem. Większość opinii jest dość stara i mało zachęcająca.

Nie widziałem jakoś z teraz oferty dla elektryka, gdzie są jeszcze inne dodawane? mnie w oko rzuciła się ta tutaj dla dyspozytora, tylko jak widać widnieje tu już od połowy października. Pytanie, czemu? trudno jest się dostać czy raczej brak chętnych? Był ktoś na rozmowie może? jakie stawki proponują?

Wojciech

Były plany zrobić oferty dla elektromonterea automatyka spawacza na olx chyba albo pracuj pl. Aplikowalem poprzez te portale i zostalem zaproszony na spotkanie

@Wojciech

i jest już Pan może po tej całej rozmowie? widzę ze dwa tygodnie minęły, interesuje mnie konkret odnośnie warunków jakie mogą być oferowane. W jakich widełkach płacowych teraz to stanowisko się tu obraca? I po jakim czasie można uzyskać już pełną informacje zwrotna?

Wojciech

Witam Chcialbym się dowiedziec o wwarubkach finansowych na stanowisku będzie elektromonter elektryk. Jakie pieniądze oferują na start jakie sa dodatkowe benefity itd. Czy to spółka skarbu państwa? Czy sa dodatkowe świadczenia w postacj 13 pensji, wczasy pod grusza itp?

Katarzyna

Pracuje ktoś z was jako Elektroautomatyk? Podobno mogą przyuczyć pracownika na to stanowisko. Jak już to zrobią, to wynagrodzenie zwiększy się? Ile teraz wynosi podstawa? Czytam, że jest możliwość premii. Na jakiej zasadzie działa? Jest za wyniki, uznaniowa? Co miesiąc do podstawy może coś wpaść, czy np. jest kwartalna? Jak wam się pracuje, zadowoleni chociaż trochę?:)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)?

xxx

Pytają o ebilizmy jakieś, czy wolisz długie, czy krótkie zadania i typowe pytania jak do korpo.. od roku szukają specjalisty ds. zaopatrzenia i znaleźć nie mogą. Nie potrafią szukać pracowników, wyciągaja jakieś diotyczne wnioski, że za małe doświadczenie, za słaby angielski zamieniając dwa zdania w tym języku. Praca do nauki w tydzień a oni szukają kosmonauty.. żenada niech sobie pajace sami w tym sfie pracują..

Jacek
@xxx

Jak to możliwe, że szukają pracownika od roku? Przecież gdyby była rzeczywiście potrzeba, żeby obsadzić to stanowisko, to już dawno ktoś zostałby zatrudniony? Coś mi tu nie gra. Czemu tak źle, co wg. Ciebie powinno się zmienić?

Słonecznik
@Jacek

Może nie szukają od roku, tylko od jakiegoś czasu jest taka rotacja, że ogłoszenie o pracę pojawia się po raz enty… w niektórych zakątkach tej firemki rotacja jest tak częsta, że zauważają to firmy z branży i zwracają na to uwagę podczas rozmowy o pracę… No i co można wtedy powiedzieć? :) Ludzie z zewnątrz widzą, a u źródła cisza- wszyscy wiedzą, każdy udaje, że nie widzi ;)

Adka
@Słonecznik

Edyta

Masz na myśli kursy, które oferują? Co to oznacza, że za dużo osób chodzi, to w jaki sposób te zajęcia miałyby być organizowane? Ile jest max miejsc i co z innym szkoleniami, też liczba byłaby ograniczona?

Aaa

Hej, czy ktoś ma może wiedze na temat ostatniej rekrutacji na stanowisko "opiekun klienta" ? A może jest osoba, która w ostatnim czasie była w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej i może opowiedzieć coś wiecej, o co pytali, co chcieli wiedzieć?

Piotrek

@Totu a stroje robocze są zapewnione?

@Piotrek

Tak, jeśli pracujesz na serwisie lub regionie dostajesz komplet ubrań roboczych, podkoszulki, czapkę, buty robocze itd. Tylko nie każdy pracownik dostaje to od razu na pierwszy dzień jak musi przyjść do pracy, zazwyczaj wtedy zajmuje się czymś co nie wymaga tej odzieży. Pranie tej odzieży też zapewnia pracodawca.

Tomasz

Na rozmowie o pracę wciskają kit o rocznej premii. Potem okazuje się, że premia nie przysługuje nowemu pracownikowi w roku zatrudnienia.

@Tomasz

Obowiązuje po przepracowanym pełnym roku. Wpada zawsze w okolicy początku roku, następującego po roku którego dotyczy i jest zależna od ogólnego wyniku firmy. Mogłeś się dopytać.

Czy w Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) są szkolenia zewnętrzne?

Jan

Jak najbardziej firma zapewnia szkolenia zewnętrzne. Jest też możliwość uczenia się wewnątrz firmy, biorąc chociażby udział w projektach czy programach wymiany wiedzy i doświadczenia zarówno kolegów i koleżanek w Grupie SEC jak i międzynarodowo w całej Grupie E.ON.

Aneta
@Jan

To znakomicie! Ja także miałam tu dopytywać o szkolenia, więc miałam ogromne szczęście, że natknęłam się na Twój post. A ciekawi mnie jeszcze, czy Szczecińska Energetyka w ogóle bierze w procesie rekrutacji osoby bez doświadczenia? Czy jednak stawia głównie na właśnie takie, które je mają, a jak tak, to o jakim doświadczeniu mowa?

Natalia
@Aneta

Aneta firma cyklicznie przyjmuje studentów, uczniów na praktyki i staże zawodowe. Część osób zostaje na stałe w organizacji, więc odpowiadając na Twoje pytanie tak, firma przyjmuje również osoby bez doświadczenia. W tym przypadku ważna jest chęć uczenia się, zaangażowanie, potencjał. Mam nadzieję, że Ci pomogłam.

Kamil

Pewnie że są

Lidia
@Kamil

A sa obowiązkowe dla każdego pracownika? :D Czy raczej dla chętnych osób?

Renata

Mnie też zainteresowała ta sprawa praktyk, ale prosiłabym o dopisek czy tu chodzi tylko o stanowiska techniczne, związane z merytoryczną działalnością zakładu. Może w zarządzaniu też jest szansa na staż?? :)

Czy pracodawca Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Totu

Raczej wogole , promowani są tylko ci którzy bardziej wchodza w (usunięte przez administratora) Danego szefa czy kierownika

Jacek
@Totu

Promowani czy premiowani, bo to różnica? Czyli premia tylko jeśli ma się jakieś tam układy? Zwykły pracownik nie ma na nią szansy? Skoro tak, to pewnie są benefity.

@kandydat i co dostałeś się ?

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) - Szczecin

• Jak się pracuje w Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)?

Zobacz opinie na temat firmy Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)?

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zbożowa 4
    70-653 Szczecin
  • NIP: 8510109444 KRS: 0000131910

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)