Opinie o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. w Świebodzice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. w Świebodzice

Grażyna

O co tu chodzi? Kiedy otwierali halę 10 lat temu, zatrudniali 58 pracowników, a 12 mieli jeszcze dobrać. A teraz nie mogę znaleźć, jakoby grupa wgl miała w Świebodzicach produkcję! Zwinęli się? Co zeście zrobili, mieliście odprawy jakieś? Czy ktoś pojechał "za nimi" do innych miast, gdzie mają działalność?

Janusz Mocny
@Maria

Jak masz płatny to wysyłają na płatny, jak nie to na bezpłatny. W soboty pracuje się 8h, w tygodniu po 12h ALE PIERWSZENSTWO MAJA KOLEDZY :)

W przeciwieństwie do obecnie wystawionego ogłoszenia dla Konstruktora, padła na forum kwota wynagrodzenia. Rok temu był ktoś tak miły napisać, że płacili 24.70zł/h brutto (po 13 latach pracy) + do 15% premii. Nowi mieli mieć 22 zł/h. Nie wiadomo tylko na jakich stanowiskach. Natomiast, co do konstruktora, to padają obietnice atrakcyjnych warunków wynagrodzenia i premii do 7 % wynagrodzenia miesięcznego. Ale, czy aktualne kwoty ktoś zna? Nie wszystko przecież atrakcyjne, co się tak nazywa.

Grażyna

Hahaha
@Grażyna

Widocznie przespałaś te 10 lat

Co
@Grażyna

Halę zamknęli na kłódkę Gerdy a załogę wywieźli do Niemiec na roboty przymusowe.

@Co

A tak całkiem poważnie? Bo sama się teraz zaciekawiłam tematem. Co się z pracownikami tak naprawdę stało, była jakaś rekompensata?

Co
@Marta

Ta firma nazywa się teraz Kelvion Machine Cooling S.A. Nic się nie stało z pracownikami, pracują dalej, obydwa zakłady funkcjonują do dziś.

@Co

o dzięki. i jest stabilnie jeśli chodzi o warunki zatrudnienia i jego poziom? zakłady się jakoś rozwijają? warto zainteresować się pracą?

Hahaha
@Marta

Tak prężnie się rozwijają przy nowym Panu rządzącym, płaca i praca jest Mlekiem i Miodem płynąca, nic innego tylko składaj podanie ;)

@Hahaha

czyi sarkastycznie do tego podchodzisz? a napiszesz wprost dla osób, które serio chcą się dowiedzieć czy cokolwiek w warunkach uległo zmianie czy raczej jak a razie po prostu stagnacja jest?

Janusz Mocny
@Marta

Warto się zainteresować, ale innymi firmami, nie Kelvionem. No chyba że jara Cię wyzysk za marne grosze. Sam jestem na wypowiedzeniu i nie polecam, za GEA było nieźle ale teraz to dno, dobrze mają tylko lizusy, jak tak dalej będzie to zamkną w cholerę ten (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@Janusz Mocny

Marne grosze czyli ile ? Najniższa krajowa czy trochę więcej? Bo dla każdego może to oznaczać coś innego. Dużo osób odeszło w ostatnim czasie?

Janusz Mocny Nowy wpis
@Elżbieta

24.70zł/h brutto po 13 latach pracy + do 15% premii. Przeważnie jest nie więcej jak 10%. Nowi maja 22. Jak chcesz zarobić 4000 na reke to musisz tyrać wszystkie soboty i w tygodniu po 12h o ile znajdzie sie dla ciebie praca, bo jak nie jesteś lizusikiem to nie zawsze są. Jak nie ma roboty to potrafią na urlop wysłać. Jeszcze użeraj się z majstrami oderwanymi od pługa, co patrzą tylko na ilość wysłanych sztuk bo mają z tego hajs, Twoje zdanie i potrzeby się nie liczą. Firemka dobra dla pociotków i swojaków.

Maria Nowy wpis
@Janusz Mocny

A na urlop wtedy płatny czy bezpłatny wysyłają? W soboty też pracuje się 12h czy są jakieś inne godziny?

Janusz Mocny Nowy wpis
@Maria

Solidarność Dolny Śląsk

Kim jesteśmy? Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” to silna wspólnota obrony godności, praw i interesów pracowniczych. pracowników zaangażowanych w działania na rzecz godnej pracy. To największy w Polsce związek zawodowy, solidarnie działający już od ponad 40 lat. Solidarność powstała w 1980 roku w wyniku protestu robotniczego i podpisania Porozumień Sierpniowych, opiera swoje działania na etyce chrześcijańskiej i katolickiej nauce społecznej, działa w interesie pracowników i ich rodzin. Łączy nas wspólny cel -poprawa warunków pracy. Co oferujemy? Solidarność – między nami pracownikami. Tworzymy – wspólnie z pracodawcą przyjazne i dobre warunki pracy oraz płacy. Bronimy – przed niesłusznymi karami, brakiem docenienia w pracy. Kształcimy – aby opracowywać i wdrażać dobre rozwiązania w zgodzie z obowiązującym prawem. Dlaczego warto się organizować? Ponieważ razem łatwiej bronić swoich praw, a tam gdzie działają związki zawodowe: • rzadziej naruszane są prawa pracowników, • rzadziej dochodzi do nieregularnego wypłacania wynagrodzeń, • pracodawcy nie zmuszają pracowników do pracy w nadgodzinach bez wynagrodzenia, • regularnie odprowadzane są składki na ubezpieczenie społeczne. Dołącz do Nas: drz@wroc.solidarnosc.org.pl FB Solidarność Dolny Śląsk http://solidarnosc.wroc.pl/ tel. 71/ 78-10-150

Alojz

Czemu non stop rekrutuja na kierownika zakupow? O co chodzi?

Czy po rozmowie w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Benek

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje aktualnie, słyszałem, że to dobra firma.

@Benek

Tak jest rekrutacja Jak by nie była dobra firma to ludzie by w niej nie pracowali

Jarosław
@Tulbulator

Jesteś w stanie napisać coś więcej o pracy w firmie Gea Polska? Dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu każda informacja może być cenna. Ja sam chętnie dowiem się, czy pod względem wynagrodzenia jest to dobre miejsce pracy.

Ona

Ten babsztyl trzyma z niemką beyer i są sobie równe dwie korwy wyzyskujące ludzi jak w obozach, razem z burmistrzema na imprezki a ludzie za tysiaka zapierdzielaja

@Ona

a jak krzyczy to sie do walbrzycha niesie, i tak trzymac , to jest fajne, unikalne, i tego mi brakuje od kilku juz lat ... ale zawsze jest jakis ersac ... czy jakos tak po szkopskiemu

Tulbulator

Zgadza się koleś ma zapłacić za reklamację 300 EUR a cwaniaczek Pan P.G z ironicznym uśmieszkiem spytał się na ile rat ma mu to rozłożyć jeszcze mu zostało odwołanie od tej decyzji myślę że Nasza Pani pójdzie chłopakowi na rękę i odpuści mu to... Talony dali na Święta ale kwota myślę że dla wszystkich Pracowników nie zadowalająca co to jest na dzień dzisiejszy 300 zł

pozdrawiam Waszą Panią, niski ukłon, jak widzę zawsze taka sama

@Tulbulator

pozdrawiam pana (usunięte przez administratora), głowa do góry i byle do przodu, ale nie przed szfostwem, zawsze w cieniu i szeptem , to najlepsze stanowisko

Ciekawski

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Pani(usunięte przez administratora) zwolniła szefową działu zakupów (usunięte przez administratora)?

@Ciekawski

nie pytaj, są sprawy nie z tej ziemi, i nic się nie dowiesz ...

Yyy

Ciekawe opinie się tutaj przewijają... Zwłaszcza na temat zarobków. "Zapierdzielają" za 1000zł ? Chyba osoby w biurze i to na stażu , bo na pewno nie na produkcji. Proszę również nie sugerować się tym że firma należy do międzynarodowego koncernu , ponieważ rok temu została sprzedana holdingowi finansowemu Triton - czy nam wyjdzie to na dobre okaże się z czasem , obecnie sytuacja nie przedstawia się kolorowo wzgląd na to że inwestor szuka wszędzie oszczędności aby zmaksymalizować zyski.

@Yyy

Maykel miejmy Nadzieję że będzie coraz lepiej... :)

@Yyy

panta rei, nie bedzie tak to będzie inaczej, tu zamkna , tam otworzą, tu zwolnią , tam przyjmą, byle zdrowie było ...

Adiii

Niech zacznie węszyć u nich w biurze i tam tną koszta, a nie na produkcji.

@Adiii

ja odszedłem sam z biura, pewnie poniektóry się ucieszył lub -ła, chłop z wozu koniom lżej, no i można słupki podciągnąć w górę, to się właściciel ucieszy .... pozdrawiam starą gwardię, ale obawiam się że niewielu już z niej zostało po tym co tu piszą i co słyszę ... ale bywało fajnie, nie tylko jak pod Waterloo, szczególnie pozdrawiam dziewczyny z Sikorskiego

marek.m

Witam, ktoś ma jakieś doświadczenie z firma Kelvion na stanowisku technologa lub konstruktora, bo ostatnio widzę ogładzenia ze poszukują absolwentów właśnie na stanowisko technologa.

@marek.m

mam, spooooore, tak z 15 lat , jak zaczynasz po szkole to idź, sporo się nauczysz, ale to tak na 3/5 lat może, potem już gorzej, przyprawią ci garba i zasuwaj bez wody, taki kilimat, przykład idzie z góry, ale próbuj, a potem zobaczysz sam ... zawsze można zmienić , i byle do przodu, nawet jak się jest blisko emerytury ...

Jasiek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie? Czy dobrze sie pracuje i to jest powód?

Ak

Jak wygląda praca w dziale zakupów? Czy szef jest ok? Warto zmieniać prace?

Maciek

Witam czy są przyjęcia i jakie zarobki ktoś coś wie?

@Maciek

Tak są przyjęcia na Produkcję z zarobkami to zależy co byś robił na produkcji ale chyba na początek dają 1800 - 2000 Netto nie spodziewaj się że na początku swojej pracy zarobisz bóg wie jakie pieniądze...

Maciek
@Tulbulator

A na utrzymaniu ruchu lub narzedziowni bo mam uprawnienia

@Maciek

Narzędziowni niema w firmie , utrzymanie ruchu ? Wątpię składaj CV idź na rozmowę i wszystkiego się dowiesz...

,jh

@Tulbulator zawsze jak jakas firma zmienia nazwę, to wydaje mi sie dość podejrzane. Że coś dzieje esie w danej firmie i to zazwyczaj nie jest nic dobrego. Wiem że to nie reguła. A jak jest w tym wypadku?

Tulbulator

Tak zmienili nazwę od Stycznia jest KELVION Wszystkie firmy GEA w Europie które zostały wykupione przez Norweski fundusz mają teraz nazwy KELVION

A

Jest źle a uwierzcie bedzie jeszcze gorzej

krzysiek

witam czy w tym zakladzie spawa sie ?bo jestem spawczem na mag

Tulbulator

Jako kto na jaki dział/stanowisko przyjmujesz się do firmy?

tanatos

przewijają się różne opinie a jak jest na prawdę? rzetelnie! bo nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę

Zostaw merytoryczną opinię o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Sikorskiego 38
    58-160 Świebodzice

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.