Lapp Kabel Sp. z o.o.

Długołęka

Opinie o Lapp Kabel Sp. z o.o.

pstryczek elektryczek 2015-07-13 10:17
czy możecie się pochwalić czy firma lapp kabel to na prawdę solidny pracodawca ?
który nie tylko jest w Europie ale wynagradza za dobrą pracę po europejsku.
kefa 2016-05-24 15:59
mam pytanie czy pracowaliście w firmie lapp kabel, jeżeli ktoś może się podzielić opinią o firmie z góry dziękuje
Pracownik 2016-11-10 12:37
Mało osób pracowało w Lapp Kabel, ponieważ ci co zaczęli, nadal tam pracują ;-) Rotacja jest niewielka, co sugeruje, że to porządna firma. Doskonałe warunki pracy (sprzęt, jakość biur, zaplecza socjalnego). Atmosfera w działach zróżnicowana, ale to normalne przy ponad 50 pracownikach. Zarobki dobre jak na Wrocław, raczej nikt ich powodu się nie zwolnił. Nie ma czasu na obijanie, pracy jest dość dla wszystkich. Jedynym mankamentem może być dojazd - raczej własne auto/wspólne dojazdy, bo z komunikacją miejską słabo.
Pracownik od wielu lat
Pracownik szczęśliwy 2017-03-27 19:18
Nie zgodzę się z przedmówcą- z rotacją to też przesada bo jak na 50 osób zwolnienie nawet kilku osób to już np 20%..mało? Więc tak słodko nie jest. Profesjonalna owszem pod względem podejścia do klienta- z podejściem do pracownika już gorzej-jak niestety w większości takich firm dominuje lizanie sami wiecie czego :) i wtedy możesz się wybić poza pozostały motłoch-z kasą to niestety koledzy z centrali uśmiali by się jakby zobaczyli te pensje....ale my w Polsce to jakbyśmy Pana Boga za nogi złapali :) Tak przedmówca pod tym względem że z powodu zarobków pewnie się nie zwolnił ale z braku możliwości rozwoju i bardzo słabej ostatnio i raczej gęstej atmosfery aspirującej tylko do roli korporacji firmy-a będącej raczej jej zaściankiem.
Także jak ktoś się lubi ubrudzić na brązowo w różnych miejscach-polecam:) ....
Pracownik szczęśliwy 2017-03-27 19:18
Także jak ktoś się lubi ubrudzić na brązowo w różnych miejscach-polecam:) ....
kandydat 2017-05-05 16:55
Ostatnio pojawiło się ogłoszenie do działu ofert, aplikowałem i dostałem zaproszenie na rozmowę. Byłem trochę zrażony lokalizacją, jednak ma ona swoje plusy- dojazd zajmuje więcej czasu, ale za to brak korków w przeciwieństwie do centrum miasta. Zastanowiły mnie niezbyt pochlebne opinie, niepotrzebnie. Nie mogę wypowiedzieć się na temat atmosfery w działach, ale po samej rozmowie odniosłem pozytywne wrażenie, byłem na różnych rozmowach i ta, jak dotąd była najmniej korporacyjna. Pytania były konkretne i dotyczyły stanowiska. Atmosfera podczas rozmowy była miła i profesjonalna, sama rozmowa trwała ok. 30 min. Niestety nie zostałem zaproszony do drugiego etapu, jednak jeśli ponownie pojawi się ogłoszenie spróbuję jeszcze raz.
Zostaw swoją opinię o Lapp Kabel Sp. z o.o. - Długołęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lapp Kabel Sp. z o.o.