Opinie o Total-Chem Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Total-Chem Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Total-Chem Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total-Chem Sp. z o.o. w Żory

Zainteresowany Nowy wpis

Jaki jest system pracy ?

Ilona Nowy wpis

Ktoś tu wspomniał o jakiejś dodatkowej premii czy można poznać szczegóły? Jakie są ich rodzaje i potencjalne wysokości, ile ostatecznie na koniec miesiąca można tu wyjść przy dobrej pracy?

Grzegorz Nowy wpis

To w ogłoszeniu kasa jest zawyżona aż o 1000 zł niż to co płacą w realu? Chyba już to widać przy podpisywaniu umowy? Ktoś w ogóle pytał czemu taka sytuacja? O ile to prawda?

Ciekawy Nowy wpis
@Grzegorz

Może to dodatkowa premia?

Kerasss

A bylem dobrym pracoenikiem to zwolnili

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Total-Chem Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Jeśli chcesz dużo pracować mało zarabiać to polecam. Na ogloszeniu 4000 brutto Na wyplacie 3000 brutto max Umowa na zlecenie. Nie polecam.

po co nick?

3000zł wypłaty to i tak bardzo dużo jak na tę firmę.Pracowałem kilka lat nie polecam NIKOMU

Sylwia

A czy w późniejszym czasie, np. po roku współpracy z firmą Total-Chem byłaby szansa by przejść z umowy zlecenie na umowę o pracę? Wiesz coś na ten temat?

Suchy

Zgadzam się,czyste oszustwa (usunięte przez administratora) i nasrać,na środku, ciuchów nie dawajom kręcone na wypłatach wózki rozklekotane,nie polecam,w szatni jak na melinie krętactwo itp.Suchy.

Ilona
@Suchy

Jakich ciuchów nie dają? Rozmawialiście o tym z pracodawcą? Bo chyba jakieś robocze trzeba dać.

J

Jaka jest praca w firmie? I atmosfera?

Tango
@J

Praca ok. Atmosfera ok. A szefostwo porażka , czysty wyzysk ????

@J

Atmosfera jak w rodzinie (usunięte przez administratora)

Wojciech
@Tango

Możesz rozwinąć? Co masz na myśli pisząc w ten sposób? Jestem ciekaw jak długo pracujesz już w Total-Chem i czy Twoje zdanie na temat szefostwa zawsze było takie jak obecnie. :)

Były pracownik 2

Nie polecam pracy w tej firmie smród brud a zarobki to (usunięte przez administratora) co innego jest w ogłoszeniu o pracę a co innego jak jesteś na rozmowie kierownikom wydaje się że wszystkie rozumy pozjadali potrafią tylko krzyczeć nie polecam unikać.

Ilona
@Były pracownik 2

Mógłbyś doprecyzować? Mam na myśli ten fragment o tym, że to, co w ogłoszeniu o pracę firmy Total-Chem nie pokrywa się z warunkami przedstawionymi na rozmowie rekrutacyjnej. Wydaje mi się, że taka informacja byłaby bardzo istotna.

Mateusz

To prawda ze kierownik krzyczy?

@Mateusz

Tak Krzyczy

Olo

(usunięte przez administratora) – według biblijnej Księgi Rodzaju jeden z 3 synów Noego więc nie wiem dlaczego usuneli jak nazwalem tak kierownika

Damian

@baca a dlaczego już tam nie pracujesz ? I jak ci się pracowało?

Nowa

Dzien dobry czy prace moga wykonywac kobiety? Jaka jest atmosfera w pracy ?

Weronika

@Tomek, wspominasz, że Total-Chem Sp. z o.o. nie wypłaca wynagrodzenia na czas. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy powtarza się to cyklicznie?

Baca
@Weronika

Bzdura!!! Przynajmniej w okresie w którym tam pracowałem... 01.02.2000. do 30.06.2015. Oczywiście jakiś mały poślizg zdarzyć się mógł w takim okresie czasu.

Zabierają całą premie za błędy kierowników no i nie płaca na czas.

Baca
@Tomek

Bzdury pleciesz koleżko, przepracowałem w tej firmie 15 lat. Nigdy nie było problemu z wynagrodzeniem... I było zawsze na czas. Może z małymi wyjątkami... Nie zawsze z winy Szefostwa..

Wojciech

Przestaliście korzystać z forum bo jest dobrze? Jakieś podpowiedzi czy firma rekrutuje?

Szpaku
@Wojciech

Porażka , czysty wyzysk na pracownikach ????

shaman

Zgadzam sie z Tomkiem w sprawie kierownika. Kierownik nie dosc, ze obraża, to jeszcze kłamie. Odradzam, chyba, ze ktos chce byc klebkiem nerwow. Pozdrawiam.

xxxxxx

Witam widze ze jest rekrutacja. Czy moze cos ktos wiecej opisac o atmosferze i o pracy pozdrawiam

Weronika

@Tomek nie możesz nikogo obrażać na forum. Nie jest to miejsce do pisania o konkretnych pracownikach i do tego obrażania ich. Jest to złamanie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Możeszw powiedzieć czemu masz takie zdanie o swoim kierowniku w firmie Total-Chem?

A jaki porąbany kierownik.Przez niego ludzie sie zwalniają

wee

@Alojzy powaznie az tyle ososb ostatnio odeszło stad?

Alojzy

" I od tej dobrej atmosfery w dwa miesiące 2016 odeszło 16 osób - ewakuacja ? "

Zostaw merytoryczną opinię o Total-Chem Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Total-Chem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Total-Chem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Total-Chem Sp. z o.o.?

Total-Chem Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Żory

Total-Chem Sp. z o.o.