LEGEND GROUP Sp. z o.o.

Opinie o LEGEND GROUP Sp. z o.o.

Pit 2011-07-28 07:56:35
To megabullshit - i do tego od osoby, co ma ksywą "małgosia" a pisze w rodzaju męskim. Pracowałem trochę w Legend Group i nie ma opinii dalszej od prawdy niż twoja. [usunięte przez moderatora] nie wie zbytnio o co chodzi w dziedzinie, którą się zajmuje - szczególnie mam tu na myśli [usunięte przez moderatora] - i niemiłosiernie wtrąca się we wszystko, niekoniecznie mając pojęcie, co robi. [usunięte przez moderatora]również świrowała troszkę. I żeby było jasne - nie, nie zostałem wyrzucony i pracowałem dobrze ponad pół roku - ale jeśli ktoś lubi dziwną atmosferę, [usunięte przez moderatora], którzy nie panują nad niczym i ciągłe zmiany składu - serdecznie zapraszam.
Yoziom 2011-09-20 13:18:08
Pit - 2011-07-28 07:56:35

To megabullshit - i do tego od osoby, co ma ksywą \
"Dziwna atmosfera" to bardzo delikatne, ale zaskakuąco trafne określenie. Generalnie jest to typowa polska firma z szefostwem o takiej samej mentalności. Pit napisał o reszcie. Dziwne doraźne gierki mające nie wiadomo co na celu, brak szacunku dla pracownika itp. itd. klasyka polskich pracodawców.
Były 2012-01-29 19:06:19
Lepiej zachaczyc się gdzie indziej, to może wyjdzie na dłużej... Pół roku?, tak coś w tym jest, człowiek się stara ale i tak chcąc nie chcąc wychodzi te kilka miesięcy, może jest jakiś tego powód?. Potwierdzam częste zmiany składu tu i w RC sp. z o.o.
Były 2012-07-16 22:53:40
Nie trzeba powodów- nie spodobasz się, dowiesz się niechący za dużo i jest problem. Jak wszyscy po znajomości, to było nie przyjmować z "ulicy", albo kulturalnie podziękować. Panie to jedno, a ..... Zaawansowane formy manipulacji i gnębienia, długotrwałe działanie w ukryciu. Wmawianie rzeczy które nie miały miejsca, utrudnianie wywiązywania się z obowiązków i obarczanie winą, przekupywanie ludzi, obczernianie w środowisku, zaczynanie dotąd, aż odpowie się atakiem, aby był pretekst... Kosmos, o co chodzi?, czarna magia. Niskie pobudki, prymitywizm, mściwość z przyjemności. Potrafią załatwić banicję z miejsca pracy lub trudności w jej ponownym znalezieniu! [usunięte przez moderatora]słabo? Zgodnie z życzeniem !
mm15 2015-01-19 16:36:21
Okropne miejsce do pracy. 'Koleżanki' z zespołu accountów z okropnym charakterem, brakiem umiejętności, oszukujące klientów i pracodawcę ech... klimat trochę jak na starej poczcie.

Ocenę ratują tylko niektóre osoby z kreacji.

Nie polecam.
Minuta 2016-04-20 22:33:30
Mam wrażenie, że trochę nie łapię sytuacji, ale jest dość spoko chyba, pomimo złych opinii, w które wsumie się wczytuje i nie wierzę w co widzę, bo brednia
Zostaw swoją opinię o LEGEND GROUP Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEGEND GROUP Sp. z o.o.