Wielkie Wina Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Wielkie Wina Sp. z o.o.

swadzim 2014-03-23 11:20
Zaczyna się od wyjazdu do Warszawy, za drogi hotel i podróż powinieneś zapłacić z własnej kieszeni. Później już wiesz, że będziesz wisiał jak piesek aby odzyskać to co straciłeś przy pierwszym kontakcie (szkoleniu). Później tradycyjnie festiwal obietnic i nadzieja, że przy tych obrotach coś dla ciebie skapnie. Nie licz na to, zapomnij o godności. Uciekaj - Pacek zrobi z ciebie placek.
roman 2014-05-27 16:45
Zgadzam się z przedmówcą. Miałem tam pracować, pomimo moich pytań jaka będzie wysokość pensji - nie otrzymywałem odpowiedzi. Były tylko uniki w postaci tekstów, że jest ciekawa prowizja. Dowiedziałem się, że właściciel firmy wykorzystuje ludzi, nie płaci terminowo i ogólnie rzecz ujmując - jest skąpy. Odradzam wszystkim prace w tej firmie
nmx 2015-02-13 17:11
jak sie komus nie chce pracowac to i 3000 zł bedzie dla niego mało....
cvb 2015-04-17 18:06
o ile zarobisz te 3000, może zacznijmy od tego. 3000 chyba w dwa miesiące...lub po 10 latach hehe
jaroslaw 2015-05-05 13:56
Niestety musze sie zgodzic. Prywatni przedsieborcy bez odpowiedniej wiedzy nie wpadna przez swoja lrotkowzrocznosc na zapropomowanie podwyzki w formie nagrody za dobra prace tylko beda cie mamicprowizja na ktorej nie masz tej gwarancji. Ale z tego co wiem to wlasciciele sa typowymi dorobkiewiczami bez tejwlasnie wiedzy. Pani grubaska tylko sie glupio usmiecha
byłem na rozmowie. 2015-06-15 12:32
Zaproponował mi 1800 netto miesięcznie na start jako kierownik salonu i też czarował prowizją, ale nie powiedział jaką. Wielkie jaja a nie wina.
pati 2016-04-26 19:33
do Dan - nieladnie tak wychwalać własną firmę pod jakimś pseudonimem.
,jhbm 2016-05-21 19:30
@pati a może jest po prostu zadowolony - ty też piszesz pod jakims psedunimem, wiec sie nie wymądrzaj
egon 2016-11-03 10:22
czyżby wypowiedział się pan "prezes zarządu, dyrektor generalny" firmy? Ktoś tu ma manię wielkości.

nie podoba mnie się ta firma, te same wina można bez problemu znaleźć w dużo niższych cenach.
Aneta 2017-04-07 13:21
Pracujesz w Wielkie Wina? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.
Podróżnik 2017-05-24 21:04
Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na godzinę 20, ciekawostką jest fakt, iż lokal przy ulicy Duchnickiego 3 w Warszawie otwarty jest do 19. Mężczyzna, który się ze mną umówił nie pojawił się, drzwi zamknięte, a po drugiej stronie paleta, kartony, częściowo opustoszałe półki, generalny nieład. Rekrutujący wiedział, iż przyjeżdżam specjalnie na rozmowę znad morza . Dzwoniłem, lecz odwagi zabrakło, by odebrać. Zabrakło wiele więcej, ciężko było zadzwonić wcześniej i odwołać rozmowę... Skoro ubiegający się o pracę jest tak traktowany, to jestem aż ciekaw co kryje się za tymi "szklanymi wrotami".
Zostaw swoją opinię o Wielkie Wina Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkie Wina Sp. z o.o.