Kreis-Pack Sp. z o.o.

Niepruszewo

Opinie o Kreis-Pack Sp. z o.o.

Tycjan 2013-01-11 18:07:41
Ogólnie niezła firma, szefostwo ludzkie, problem leży w [usunięte przez moderatora]tzw. prawej ręce szefa. Cwany fałszywy udający handlowca lisek. Lubi cie istniejesz nie lubi nie istniejesz , a jesli jesteś ciut bystrzejszy to znikasz natychmiast...
Filemon 2014-03-31 22:17:24
Ta firma to jedna wielka porażka, w magazynie full nadgodzin . oczywiście płatne pod postacią premii i to nie do końca uczciwie. Kierownictwo magazynu uprawiające nepotyzm, (usunięte przez administratora)Odradzam szczerze. Szef był kiedyś fajny ale mu chyba coś oczy przysłoniło.
były pracownik 2016-03-10 18:06:01
firma właśnie się kończy
chyba że jesteś kobieta i się rozpłaczesz to będzie jeszcze awans z podwyżką
i może inne bliższe spotkania
biurowa 2016-03-14 16:41:14
fajnie to wygląda prezes lata za młodą i handlowiec lata za młodą tak tu się pracuje
kolo monolo 2016-05-02 12:56:17
Firma na polach ryżowych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ściema
dyrektor 2016-11-23 00:50:06
Zastanawia mnie co kobiety tam robia?? I jak wygladaja kontakty personalne kobiet ktore tam pracuja z ich przelozonymi? Moze warto by bylo wystartowac do tej firmy na stanowisko funkcyjne ;)
Zostaw swoją opinię o Kreis-Pack Sp. z o.o. - Niepruszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kreis-Pack Sp. z o.o.