Kreis-Pack Sp. z o.o.

Niepruszewo

Opinie o Kreis-Pack Sp. z o.o.

Tycjan 2013-01-11 18:07
Ogólnie niezła firma, szefostwo ludzkie, problem leży w [usunięte przez moderatora]tzw. prawej ręce szefa. Cwany fałszywy udający handlowca lisek. Lubi cie istniejesz nie lubi nie istniejesz , a jesli jesteś ciut bystrzejszy to znikasz natychmiast...
Filemon 2014-03-31 22:17
Ta firma to jedna wielka porażka, w magazynie full nadgodzin . oczywiście płatne pod postacią premii i to nie do końca uczciwie. Kierownictwo magazynu uprawiające nepotyzm, (usunięte przez administratora)Odradzam szczerze. Szef był kiedyś fajny ale mu chyba coś oczy przysłoniło.
były pracownik 2016-03-10 18:06
firma właśnie się kończy
chyba że jesteś kobieta i się rozpłaczesz to będzie jeszcze awans z podwyżką
i może inne bliższe spotkania
biurowa 2016-03-14 16:41
fajnie to wygląda prezes lata za młodą i handlowiec lata za młodą tak tu się pracuje
kolo monolo 2016-05-02 12:56
Firma na polach ryżowych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ściema
dyrektor 2016-11-23 00:50
Zastanawia mnie co kobiety tam robia?? I jak wygladaja kontakty personalne kobiet ktore tam pracuja z ich przelozonymi? Moze warto by bylo wystartowac do tej firmy na stanowisko funkcyjne ;)
Byla 2017-06-02 21:08
Kreis Pack.Ostaszewo.Zmiana rzadzacych wielka porażka.Produkcją rządzi była pakowaczka.4 brygadowka a zaledwie 1700zł.Żal.
Nikt 2017-06-14 01:21
Szkoda ludzi. Francuz ten skansen zamknie do końca roku.
Zadowolona 2017-07-04 19:49
Pracuję tam i jestem zadowolona, fajne dziewczyny w mojej brygadzie, brygadzistka Kasia super, jeśli chcesz pracować to warto
Mala 2017-08-11 18:36
Bardzo duzo wymagaja od ludzi ja nie jestem zadowolona
K.P. 2017-10-18 01:52
Kur wi dołek..nic więcej..badziew nie praca..cyrk...
Zostaw swoją opinię o Kreis-Pack Sp. z o.o. - Niepruszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kreis-Pack Sp. z o.o.