Resbud

Rzeszów

Opinie o Resbud

RES 2012-06-26 14:35:06
Rok 2012 to rok klęski - w tamtym roku 60 lat RESBUD a w tym pewnie likwidacja. Produkcja wygaszona, majątek wyprowadzony w zasadzie w całości a pracowników pozbywają się przy użyciu najgorszych wyszukanych sposobów z niepłaceniem wynagrodzenia i innych świadczeń włącznie. Zarząd = LIKWIDATORZY
post_fact 2016-02-10 16:42:03
Produkcji i pracowników nie ma tam już od dawna, siedziba przeniesiona do Płocka ! śmiech ! a firma istnieje faktycznie nadal i co ciekawe notowana jest na GPW, gdzie mniej zorientowani mogą ewentualnie utopić swoje pieniądze inwestując w tę wydmuszkę.
mikron 2016-04-24 12:54:20
post_fact, to fakt, Resbud SA to spółka akcyjna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Związana z budownictwem mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz przemysłowym. Na dzien dzisiejszy cena akcji: RES (WSE) 1,63 zł -0,02 (-1,21%).
Zostaw swoją opinię o Resbud - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Resbud