Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Elektrotermia Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Elektrotermia Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Krzysiek - 2010-11-19 13:10:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co pracownik to inna opinia, a jaka jest Twoja? Co myślisz o pracy w Elektrotermia Sp. z o.o.? Wyraź swoją opinię, Kraków jest niemałą miejscowością niewątpliwie ktoś skorzysta. Co dobrego a co negatywnego słyszałeś o tej spółce? Inni z wielką chęcią również o tym przeczytają. Podziel się swoimi uwagami, inni ludzie z pewnością będą za nie bardzo wdzięczni.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrotermia Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: