Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Elektrotermia Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Elektrotermia Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-08-10 07:10:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie Elektrotermia Sp. z o.o.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2016-01-19 20:20:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ze starej, porządnej Elektrotermii zrobił się wzorcowy zakład współczesnego prywaciarza, z coraz gorszymi wypłatami dla pracowników oraz brakiem jakichkolwiek dodatków socjalnych, w sam raz dla młodych ludzi zaraz po szkołach żeby przyjąć się na staż przez urząd pracy, nauczyć się roboty i szukać przyszłości w lepszych firmach, bo tutaj to jest tylko zapieprzanie na premie zarządu i kierowników oraz jakieś śmieszne ochłapy z wykonanej pracy dla pracownika na produkcji. Niby wszędzie widać rozwój: nowa hala, nowy laser i tak dalej, ale co z tego jak to wszystko odbywa się kosztem zwykłego pracownika, któremu wypłata zamiast rosnąć to maleje, a wszelki socjal już od dawna jest zlikwidowany. Jak kogoś cieszy nabijanie kieszeni prezesowi i budowanie kariery kierownikom, to niech zapuszcza tam korzenie, za 40 lat pracy dostanie w podziękowaniu zegarek za kilka stówek, także może i warto, a i to odpiszą sobie od kosztów hehehe. Jeszcze kilka porządnych zakładów w otworzy się w strefie, a się nie obejrzą jak w firmie zostanie tylko biuro, stażyści i dziadki z 50+ :)

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrotermia Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: