Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Elektrotermia Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Elektrotermia Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-08-10 07:10:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie Elektrotermia Sp. z o.o.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2016-01-19 20:20:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ze starej, porządnej Elektrotermii zrobił się wzorcowy zakład współczesnego prywaciarza, z coraz gorszymi wypłatami dla pracowników oraz brakiem jakichkolwiek dodatków socjalnych, w sam raz dla młodych ludzi zaraz po szkołach żeby przyjąć się na staż przez urząd pracy, nauczyć się roboty i szukać przyszłości w lepszych firmach, bo tutaj to jest tylko zapieprzanie na premie zarządu i kierowników oraz jakieś śmieszne ochłapy z wykonanej pracy dla pracownika na produkcji. Niby wszędzie widać rozwój: nowa hala, nowy laser i tak dalej, ale co z tego jak to wszystko odbywa się kosztem zwykłego pracownika, któremu wypłata zamiast rosnąć to maleje, a wszelki socjal już od dawna jest zlikwidowany. Jak kogoś cieszy nabijanie kieszeni prezesowi i budowanie kariery kierownikom, to niech zapuszcza tam korzenie, za 40 lat pracy dostanie w podziękowaniu zegarek za kilka stówek, także może i warto, a i to odpiszą sobie od kosztów hehehe. Jeszcze kilka porządnych zakładów w otworzy się w strefie, a się nie obejrzą jak w firmie zostanie tylko biuro, stażyści i dziadki z 50+ :)
zdjecie uzytkownika
pracownik2 - 2016-04-12 09:19:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma Elektrotermia wykorzystuje pracownika, atmosfera w pracy jest napięta i nieprzyjemna. Ponadto brak w tej firmie osoby zarządzającej. Obecny Dyrektor nie nadaje się do sprawowania tej funkcji. Nie mówiąc już o niektórych pracownikach. Jeżeli szukasz pracy na stałe, to zapomnij o tej firmie. Nie polecam jej.
zdjecie uzytkownika
Ewa - 2016-04-12 09:36:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zgadzam się. Również nie polecam firmy.
zdjecie uzytkownika
gyj - 2016-04-23 15:43:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Ewa poprzednia osoba uargumentowałą swoją wypowiedź, anbtomaist ty napisałaś tylko że się zgadzasz. Ale co jeszcze Ci sie nie podobało w tej firmie? Pracownik pisze o nieciekawej atmosferze. A Ty co powiesz?
zdjecie uzytkownika
Gnj - 2016-04-24 20:50:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracownik - ale jaką pracę na stałe jak tam takie umowy to dostają tylko po rodzinie ale tacy co z dyrektorem odbywają obszerne rozmowy na temat innych pracowników :) już pomijając kwestię zatrudnienia, w zakładzie razi również kwestia BHP, stażyści pracują na wiertarkach stołowych i innych sprzetach z polikwidowanych zawodowek bez jakiegokolwiek serwisu i konserwacji, spawacze pracują bez odciagow wentylacyjnych, ogólnie na hali z laserami panuje duze zapylenie a w innej czesci zakladu maszyny i stanowiska pracy ustawione sa na kostce brukowej w wiacie po magazynie ! Niby się da, ale wszystko jest do czasu...
zdjecie uzytkownika
Robol - 2016-05-15 19:05:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuje już jakiś czas i rozglądam się za czymś nowym jak większość załogi, ogólnie syf, kolesiostwo i dziadowanie nawet na podstawowych narzędziach nie polecam

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Elektrotermia Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrotermia Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: