Opinie o NOWATECH SP. Z O.O. w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOWATECH SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NOWATECH SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOWATECH SP. Z O.O. w Wadowice

Krzysiek Nowy wpis

W 2022 roku miałem w Nowatechu miesięczne praktyki zawodowe na kierunku technik logistyki. Było super. Miło wspominam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Mr Nowy wpis

Są jakieś przyjęcia do pracy dla spawacza ? Lub produkcję

Cys Nowy wpis

Witam są jakieś przyjęcia na produkcję lub dla spawacza MigMag?

Honorata Nowy wpis

trudno się tu przyjąć? pytam, bo padła kiedyś informacja, że 90% ludzi jest na czas nieokreślony, do dziś tak jest? ja to chciałam się dowiedzieć ile osób tu w sumie pracuje i jaka z nich część to kobiety. Na których stanowiskach jest ich obecnie najwięcej?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NOWATECH SP. Z O.O.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. certyfikacji wyrobów?
Dominika

Dzień dobry, czytałam, że w firmie oferowana jest umowa o pracę. Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda na samym początku. Czy wpierw rozpoczyna się pracę okresem próbnym czy może od razu jest to umowa na stałe?

@Dominika

Na początku jest umowa na czas próbny, najczęściej 3 miesięczny. Po tym okresie na czas określony, dopiero po 2- 3 latach na czas nieokreślony. W obecnej chwili 90% załogi jest zatrudniona na czas nieokreślony.

Taka prawda

Żałuje że nie jestem (usunięte przez administratora) kapusiem i leniem zawsze to jakiś szacunek od przełożonego i większe zarobki.

@Taka prawda

Szkoda, że masz taką o nas opinie. I tak nie zależnie od tego pozdrawiam i życzę szczęścia :)

Czy NOWATECH SP. Z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

EM

Umowa o pracę, nie mamy żadnych zleceń.

Norbi

Gdyby nie ta całą pandemia to byłoby jeszcze lepiej.

Justyna

@wolny to brzmi super :) a jaki strój macie na produkcji?

Czy pracownicy w NOWATECH SP. Z O.O. dogadują się między sobą?

Wolny

Nie ma źle jest wesoło ostatnio i atmosfera się polepszyła na produkcji. Jest kilku smieszkow bez których by bylo drętwo ,:)

Daniel

Jak tylko firma dobrze prosperuje to konkurencja się uaktywnia!!!

Remik

Niestety nawet najlepsze firmy mają swoich hejterów.

kimeR
@Remik

Bardzo tam ciemno ???

Maradona

Witam Czy pracuje ktoś w tej firmie na produkcji dłużej niż dwa lata ? ha ha ha ! powtarzam PRACUJE ! Pozdrowienia dla byłych pracowników tej firmy :-)

A to w ogłoszeniach "przyjazną atmosferę pracy" JEST THE BEST :-) HA HA HA

@Maradona

Średni staż zatrudnienia to 9 lat przy 76 pracownikach. Chyba nie tak źle jak Pan opisuje :) A atmosferę tworzą ludzie i z tego co obserwuję na imprezach firmowych, wigiliach i przy innych okolicznościach nasza firma nie wypada najgorzej:)Frekwencja jest duża a pracownicy chętnie przychodzą spotkać się ze sobą. Pozdrawiam :)

ciekawski

Czy są przyjęcia ? I jaka jest kwestia wynagrodzenia

@ciekawski

W obecnej chwili poszukujemy tokarzy, operatorów obrabiarek i elektryków. Kwestia wynagrodzenia jest uzależniona od doświadczenia i omawiana jest na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Ewelina

Ech Ewelino :-) tak na poważnie to myślisz że jako właściciel firmy możesz być obiektywna ?

@Maradona

Myślę że tak :) Podaje fakty :)Pozdrawiam ciepło :)

@Ewelina

HA HA HA Myśl tak dalej :) Pozdrawiam gorąco :)

Nadia

Czy firma funkcjonuje normalnie? Jaki jest powód, że taka cisza na forum?

@Nadia

Jak najbardziej funkcjonuje normalnie :) Planują rozbudowę i nowe miejsca pracy. W ostatnim czasie przyjęli 4 nowych pracowników .Cały czas się rozwijają.

?
@:)

A ilu się zwolniło :-)

@?

Przez ostatni rok 3 osoby przeszły na emeryturę, a jedna po okresie próbnym ze względu na dojazdy zmieniła pracę :) Od stycznia przyjętych zostało 8 nowych pracowników, w ciągu roku 13. Myślę, że wynik nie jest zły :)

?
@Ewelina

Tak właśnie przypuszczałem że moje pytanie pozostanie bez odpowiedzi :-)

Filip

Słyszałem, że NOWATECH to super firma. Po lekturze opinii troszkę zastanawiam się.

~
@Filip

Taaaa słyszałeś

@Filip

Ile ludzi tyle opinii, jedni chwalą a drudzy nie. Jak wszędzie gdzie są ludzie, raz jest miło a raz nie. Dużo też zależy od nasz żądań i charakteru. Ogólnie można powiedzieć, że na tym portalu też znajdują się ludzie którzy chcą oczernić firmę swoimi wypowiedziami, które nie są zgodne z prawdą. Jedno jest pewne w Nowatechu staramy się dbać o pracowników i relacje, a jeśli komuś to nie odpowiada to jego sprawa. Rynek pracy jest otwarty :)

oneles

Odnośnie warunków to jest bardzo fajna atmosfera w pracy @igo. Nowych ludzi traktują bardzo pomocnie, więc nie ma się czego obawiać.

praca

W obecnej chwili firma poszukuje pracowników na stanowisku frezera i elektromontera- praca na serwisie zgrzewarek. Chętnych zapraszamy do składania CV.

aligator

Myślę, że @samio raczej chętniej przyjmują do firm z doświadczenie, tak biorąc na chłopski rozum. A że masz doświadczenie branżowe, to oczywiście że próbuj, przynajmniej ja bym to na Twoim miejscu zrobił. Nowatech ma sporo ciekawych usług też, bo zajmują się np wycinaniem elementów strumieniem wody ze ścierniwem „WATER JET" a to nowa technika na rynku

samio

w swojej poprzedniej firmie zajmowałem się zgrzewarkami, a wiem , że to jest główna rzecz którą zajmują się w Nowatechu. Myślicie , że potrzebują doświadczonych ludzi , czy raczej szukają młodych których mogą dopiero przeszkolić i przy okazji nie płacić im tak dużo na samym początku ich kariery w firmie?

Dawid M

Witam, w sumie to sam nie wiem po co to piszę,ale ktoś się pode mnie podszywa lub wypowiedź innej osoby jest brana za moją. Zaznaczam,że jest to mój pierwszy post i zarazem ostatni. Dla jasności to ja jestem tym elektrykiem po maturze, który chciał wszystko poprawiać. Nie będę oceniał jak wyglądała praca w Nowatechu bo po co?! Każdy kto tam pracował lub pracuje to dobrze wie. Jak widać jednym się podoba drugim nie , z resztą jak z wszystkim innym co nas otacza. Według mnie "podstawówką" jest nie podpisywanie się pod swoją wypowiedzią tak żeby nie wiadomo było kto to napisał, podszywanie się pod innych lub nie mając pewności sugerowanie, że ktoś coś powiedział (w tym przypadku ja). I tu też nie rozumiem jak ktoś może mnie sądem straszyć skoro sam mnie bezpodstawnie źle ocenia. Znam z Nowatechu dwóch Grzegorzów i mam nadzieję, że nie napisał tego żaden z was bo was bardzo lubiłem i szanowałem, i byłoby mi przykro. Moje zwolnienie nie było żadnym szantażem. Chciałem i to zrobiłem, miałem większe ambicje niż możliwości tej firmy. Z wieloma rzeczami się nie zgadzałem i jak ktoś wcześniej napisał "droga była wolna". Życzę sukcesów całej firmie Nowatech, jej obecnym i byłym pracownikom. A osobom po "podstawówce" przekazuję gorące: "stuknijcie się w głowę". Pozdrawiam Dawid M:) P.S. Jakby ktoś coś jeszcze chciał wyjaśniać to numeru telefonu nie zmieniłem, można śmiało dzwonić.

Zostaw merytoryczną opinię o NOWATECH SP. Z O.O. - Wadowice

• Jak się pracuje w NOWATECH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWATECH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

NOWATECH SP. Z O.O.
  • Podstawie 10