Elo-Gaz Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Elo-Gaz Sp. z o.o.

Leon 2013-03-16 22:06:11
Jestem byłym pracownikiem tej spółki.
Firma ta powstała na potrzeby gazowni poznańskiej a ściślej panów prezesów i dyrektorów.
Prezesem spółki zostaje ślusarz i konserwator , prywatnie hodowca nutrii.
Dostaje miesięcznie paręset tysięcy złotych i…
No właśnie wykonuje usługi głównie w domach szefów gazowni
Nowe kotłownie - proszę bardzo, nowe telewizory - oczywiście…
Trzeba się jakoś odwdzięczyć. Spłacić dług.
Teraz z tej spółki zostało już tylko wspomnienie.
Nie warto się tym tematem interesować, chyba , że jest się pracownikiem skarbówki, albo inspekcji pracy
Boguś 2013-03-30 18:23:25
Nawiązując do poprzedniego wpisu mam jedną uwagę.Drogi panie Leonie pisząc o prezesie ślusarzu ubliża pan wszystkim fachowcom w
tym zawodzie.Pan prezes nigdy nie był fachowcem w żadnej dziedzinie może z wyjątkiem mataczenia.Jeszcze więkrzym talentem
jest Arbuz w wieku dwudziestu paru lat umiał już dodawać i odejmować.
Leon 2013-04-07 15:36:54
Normalnie rewelacja - czekałem na kogoś takiego... Teraz mogę się podzielić jeszcze szerzej swoimi spostrzeżeniami, bo firmie już i tak nie zaszkodzi. Jest jeszcze [usunięte przez moderatora] prezesa i [usunięte przez moderatora], Kobieta zakłamana i fałszywa. Właściwie nie posiadam słów do oceny tej kreatury. Pani główna księgowa - całkowity brak kompetencji, no jedynie tylko w kontaktach z [usunięte przez moderatora] - doradcą prezessa
Leon 2013-04-07 16:40:25
A mogło być tak pięknie,...

Trzeba wielkiego talentu aby tak położyć firmę która miała bardzo dobry start, a co za tym idzie szansę na długie i normalne funkcjonowanie. Ale " mądrość" i władza absolutna hodowcy nutrii /tak wiem - nie ubliżając hodowcom tych futrzaków/ okazała się skrajną głupotą, a działania podejmowane przez właściciela firmy polegały jedynie na stopniowej jej utylizacji. Tak, celowo użyłem takiego sformułowania, bo jeśli ktoś taki potencjał otrzymuje w prezencie/gazownia/, a później to wszystko marnuje jak śmieci traktuje pracowników,...

"Miałeś chamie złoty róg,... ostał ci się jeno sznur..."

Ale pewnie - nie czytało się panie pseudo - esie
pilot 2013-04-07 16:53:15
Boguś - 2013-03-30 18:23:25

jest Arbuz w wieku dwudziestu paru lat umiał już dodawać i odejmować.
Chyba tylko telefony komórkowe, które to opylał na lewo i prawo, a pracownicy korzystali ze starych trupów. Słyszałem też, że ponoć studiował za niego jeden z pracowników firmy /za kierownicze stanowisko/ i egzamin magisterski tez bronił za niego. Była kasa - było wszystko /bogowie a żebracy/
a jeszcze imprezy z małolatami nad [usunięte przez moderatora], mały wiejski dyskdżokej ,...no cóż się można spodziewać
pilot. 2013-04-26 12:05:23
Arbuz-cóż dodać, od dobrobytu niestety nim się stał-teraz myślę, że stanie się ogryskiem ;/ pracowałem tam i to co tam się działo -lepiej nie mówić .
była pracownica 2013-05-24 13:57:03
Szkoda firmy pojmowanej jako zespół zwykłych ludzi, którzy tam pracowali. Bo miała potencjał i początki były fajne (przynajmniej dla mnie).
Wypowiedzenie przyjęłam z ulgą.
ego 2013-06-20 18:22:05
A [usunięte przez moderatora] jeszcze może?
A geniusz mgr.
Barbara - główna księgowa 2013-06-28 17:43:12
Jeśli jesteś "leonie" (duża litera tu nie pasuje) tak pewien swoich ocen - to się ujawnij !!! Podszywanie się pod "leona" świadczy, że jesteś zakłamanym tchórzem. Aby kogoś oceniać trzeba najpierw samemu mieć jakiekolwiek pojęcie w konkretnym temacie.
messalina 2013-07-03 18:14:53
Pani nie powinna tutaj zajmować głosu pod żadnym pozorem, bo pani wiedza była ograniczona dbałością o własny stołek, samochód, no i zarobki zbyt wysokie do umiejętności. No i kumoterstwo z niejakim [usunięte przez moderatora]
Błąd.
A 2013-07-04 07:16:09
[usunięte przez moderatora] Ręka do wycierania tyłka prezesowi, niekompetentna i fałszywa,...brak słów
księgowa 2013-07-06 11:49:26
messalina - 2013-07-03 18:14:53

Błąd.

Prymitywna jesteś "messalino" i tyle. zapewne dopóki kasę dostawałaś (łeś) było wszystko ok. Jak komuś się nie podoba w firmie zawsze może zmienić pracę , nie funkcjonuje przymus pracy. Jak się Wam nie podobało , trzeba było złożyć wypowiedzenie.
księgowa 2013-07-06 12:20:49
A - 2013-07-04 07:16:09

Księgowa? Ręka do wycierania tyłka prezesowi, niekompetentna i fałszywa,...brak słów

FAŁSZYWY TO TY JESTEŚ I .... TAK ... BRAK SŁÓW NA TAKĄ KREATURĘ !!!
A 2013-07-10 07:20:41
księgowa... to nie jest żadna księgowa, to osoba przygarnięta przez firmę, na potrzeby jej, bo obcym zlecać matactwo byłoby ryzykownym
ktosiek 2013-07-11 22:17:42
jestem byłym pracownikiem tej firmy,powiem krótko zarobki ledwo można przeżyć za to co ta firma proponuje. poza tym prezes tak skorumpowany że hej,a [usunięte przez moderatora] dno..
A 2013-07-12 20:37:02
ktosiek - 2013-07-11 22:17:42

A księgowa to dno dna. Jeszcze nikt tutaj nie wspomniał o doradcy prezesa, nijakim [usunięte przez moderatora] Niezły lawirant i matacz. Jak się zagalopuje, to sam siebie jest w stanie oszukać. A mały głód /czyli arbuz/ to historia na farsę
A 2013-07-22 07:31:41
Po firmie tej zostało już tylko wspomnienie. Niemiłe zresztą
garry 2014-02-28 14:46:17
@Patryk mam to samo, próbowac nie bedę, ale nie koniecznie oznacza to wirusa na stronie, ktoś mógł w ramach żartu zgłosic strone jako dokonująca ataków. Kiepska wizytówka elo-gaz póki co.
kesha 2014-03-18 16:09:33
co nie zmienia faktu, że mogliby wreszcie coś z tym zrobić. Bo nie wygląda to niestety najlepiej dla Elo-Gaz
aldek 2014-05-31 17:05:32
skoro ta strona internetowa nie działa to napiszcie może tutaj kilka słów o Elo-Gaz, czy warto w ogóle zaprzątać sobie nimi głowe?
kaja 2014-06-03 18:16:32
też proszę o jakieś infrmacje od storny pracowników, jest to dla nie ważne w związku z tym, ze chce podjąć prace, a kolega mi wlaśnie mówił o Elo-Gaz, ale szczegółowych infomacji brak jak do tej pory
kuek 2014-06-21 11:54:53
Arbuz zaznij moze znowu grac po klubach
Szaza 2014-06-23 00:02:10
Teraz to juz naprawde wpomnienie po Elo . Arbuz roztrwonilł cały majątek firmy. Teraz pozyje ze spadku po śp tacie, jest zdolny ma w tej dziedzinie doświadczenie w końcu bardzo wcześnie już umiał liczyć do 20.
Helga 2014-08-29 08:12:10
Oleńka nie ściemniaj że nic nie wiesz wszyscy wiemy co się stało z Elo.Wystarczy spojrzeć w KRS.A jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o kasę.
Szaza 2014-09-12 08:27:42
Dajcie spokój z tą firmą firma juz dawno oglosiła upadłość i długami została sprzedana wiem to z pewnego źródła a ich stronka to tylko ściema nic sie już tam nie dzieje całkowity brak kontaktu.
Szaza 2014-09-26 20:51:47
Ej kaja jestes chyba jakas skorumpowana nie było,nie ma i już nie będzie żadnych ogłoszeń,ich już po prostu niema. Firma zadłużona po uszy ze statusem pod młotek.
Szakal 2014-09-26 23:46:12
Ale jestescie ponuraki oni nawet juz nie maja stronki i stracili domene.
UBek 2014-09-29 08:23:48
A ściągał już może ktoś od nich długi ?
Bolig 2015-01-28 08:24:05
Dostępność informacji na pewno jest ograniczona ponieważ Elo-gaz nie ma swojej strony internetowej - z tego co się zdążyłem zorientować. Jednak adres jest dostępny na każdej stronie zawierającej informacje o firmie - kwestia poszukania Starołęcka 132, 61-341, Poznań. Zajmują się urządzeniami grzewczymi, ale działają chyba tylko i wyłącznie na rynku lokalnym.
bezyl 2015-03-30 02:49:05
tak akurat w tej kwestii chyba masz racje @Bolig . Gdyby Elo-Gaz miał działać na szerszą skalę niż tylko lokalną w Poznaniu to zapewne bardziej zainwestowałby w marketing. Po za tym jednak Poznań - nie oszukujmy się - to nie jest takie małe miasto i mały rynek. Dla takiej firmy całkowicie wystarcza .
Bolo 2016-05-15 22:47:05
Tej Kuuba a gdzie ty tych ludzi widzisz bo chciałbym któregoś spotkać ?
kaja 2016-06-21 11:58:42
na razie nie widze, żeby była tutaj rekrutacja prowadzona.
Zostaw swoją opinię o Elo-Gaz Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elo-Gaz Sp. z o.o.