Opinie o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie THT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Pacjent NN

Brak szacunku do pracownika, wymagania często abstrakcyjne i niekoniecznie związane z umiejętnościami lub kwalifikacjami pracownika. Zarządzanie firmą na teagicznym poziomie, pomysły pracowników - czy z produkcji, czy z biura - rzadko kiedy wchodzą w życie. Zarząd firmy albo ma klapki na oczach, albo nie posiada sumienia. Wąż w kieszeni syczy tak głośno, że przebijają ten hałas tylko nieosłonięte części maszyn. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej oracy, o podwyżkach to można tylko marzyć. Zdecydowanie nie polecam, szkoda nerwów i zdrowia.

Wrocław
@Pacjent NN

Zgadzam się z opinią. Nic dobrego tam pracownika nie czeka.

Mira

Jakie są aktualne wymagania dla operatorów? niby koniec roku powoli się zbliża a na początku tego bieżącego ktoś pisał o zarobkach ok 200 zł większych niż minimalna przy wymogach za 20 tys. na ile do dziś to sprawdzone i jak to wpływa na same rotacje? Co do tej nadwyżki 200 zł wiadomo jakie zarobki będą występować po styczniowych podwyżkach?

@magazynier

Myślę ,że od na początku to jest minimalna. Potem się podnosi przy ewentualnej następnej umowie. Nie ma widełek ale rozsądnie trzeba podejść do tematu. 5 na rękę nikt nie dostanie ;) Ogłoszenie wisi już chyba 2 miesiące ale przyjść nie zaszkodzi.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy jest możliwość pracy w THT Sp. z o.o. na część etatu?

Cześć, widziałem, że się o operatorów rok temu pytaliście, a co z magazynierami? Mam problem, bo oferty mi nie wychodzą w googlach, nie wiem czy czegoś źle nie wpisuje? W każdym razie nie potrzebujecie u siebie kogoś teraz na magazyn przypadkiem? Ciekaw jestem zarobków

Mira

@Mira

Nie wiem o jakich operatów chodzi ale wymagania ktoś za przeprowadzeniem z tyłka podał ,że za 20 tys. Podwyżki pewnie będą adekwatne. Jeśli ktoś zarabia minimalną to zostanie podniesiona odpowiednio do podwyżki , którą wprowadza rząd.

@@magazynier

Opiszecie te maszyny, którymi dysponujecie? W jednym z wątków podobnie było, że ktoś nie wiedział o jakiego operatora padło pytanie, o wózkach była już wzmianka, a inni? Pisali, że maszyn jest mnóstwo

@magazynier

Plotery CNC ,termoformy, prasy hydrauliczne, zgrzewarki, wtryskarki, bigownice oraz cały asortyment na spawalni. Nie podam szczegółów ,bo ja tylko jeżdżę wózkiem ;)

@@magazynier

„tylko”? :D po postach widać, że tu dość dużo ludzi tymi wózkami się interesowało. I jak się jeździ, jakich masz ludzi na dziale? na te wózki to będziecie kiedyś kogoś jeszcze szukać? Na jakie stawki?

@magazynier

Tak. Zawsze się śmieje ,że tylko a tak naprawdę jest od (usunięte przez administratora)innej roboty. Standardowej. Załadunki, rozładunki,wydania, wysyłki, dokumenty, gospodarka magazynowa itd. Jak się jeździ? Trzeba (usunięte przez administratora) Być szybkim ;) Szukamy ciągle. Stawka do dogadania przy ewentualnej rozmowie.

@@magazynier

Siemka, podrzućcie mi proszę widełki jakie macie, najlepiej te od nowego roku bym sam wiedział ile wołać żeby nie przesadzić. Ja musze czekać na ogłoszenie jak jakieś wystawicie czy normalnie da rade z dokumentami podejść i o miejsce się starać?

@magazynier Nowy wpis

Pacjent NN

Tomasz
@Pacjent NN

Interesuje mnie ten brak szacunku do pracownika. Jak on się objawia? Przełożeni podnoszą głos na pracownika? Koniecznie napisz o tym, bo jakby nie patrzeć, to atmosfera w pracy jest kluczowym elementem.

Wrocław
@Pacjent NN

Zgadzam się z opinią. Nic dobrego tam pracownika nie czeka.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Jakie wartości są cenione w THT Sp. z o.o.?

Jak wygląda praca na stanowisku Operator? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w THT Sp. z o.o.?

Wózkowy Tht

Operatora czego?

Marzena
@Wózkowy Tht

Pewnie chodzi o wózki.

Wózkowy Tht
@Marzena

Niekoniecznie, bo mamy mnóstwo maszyn. Doprecyzowane pytanie ułatwi odpowiedź.

Operator

Unikać , dają 200brutto więcej od najniższej a wymagają jakby sie dostawało z 20k brutto

Złożyłem CV tydzień temu. Kiedy będzie przeprowadzona rekrutacja? Jestem zainteresowany pracą od zaraz!

Łucja
@Zainteresowany

A nie było gdzieś zapisu że będą się odzywać do wybranych osób? Czasem firmy tak piszą gdzieś małym druczkiem. Mam jednak nadzieję, że do Ciebie zadzwonią, daj znać! :)

wózkowy

Totalna masakra brak szacunku dla pracownika. Prezes nie zna ludzi a co pierwsze to lecą (usunięte przez administratora) i pretensje. Ciągle pośpiech i negatywne słowa od przełożonych. Szkoda słów totalny brak organizacji. Zimą to w ogóle śmiech na sali, nie ważne jaka by była pogoda ty musisz zasuwać na zewnątrz a nie odmów to usłyszysz : do widzenia tam są drzwi. Pierwszy raz się spotkałem z tak wielkim brakiem szacunku. Produkt który produkują też nie może być dobry szczególnie że na spawalni to tylko ludzie słyszą mało mało mało he he he a duże rzeczy trzeba powoli i dokładnie spawać ale nie w tym zakładzie ważne że się trzyma spoin i ogień. Totalny (usunięte przez administratora). ale no fakt jakie kierownictwo taka praca he he :) A specjalna dedykacja dla Pana Prezesa :(usunięte przez administratora)

wózkowy 1

Chodzi tu dokładnie o IGOPACK w Świdnicy ul. Bystrzycka

Urszula
@wózkowy

Z twojej opinii wynika, że w firmie THT nie motywuje się pracowników, a przynajmniej nie w pozytywny sposób. Atmosfera pozostawia najwyraźniej wiele do życzenia. Przykro mi, że masz takie negatywne doświadczenia z tą firmą. A czy widzisz jakieś plusy tej pracy?

@wózkowy 1

To nie wprowadzajmy ludzi w błąd :) tht a igopak to dwie różne, konkurencyjne firmy.

wózkowy igo
@Wózkowy

tak to cały czas chodzi o firmę igopak Świdnica na ulicy bystrzyckiej zaraz pod komentarzem Hugo określił to mój kolega który dalej tam pracuje pod nickiem wózkowy 1 jeśli ktoś został wprowadzony w błąd Bardzo przepraszam wystarczy czytać każdą opinię dodaną po kolei niestety link do opinii dla firmy igopak w Świdnicy prowadzi na stronę GoWork tht jest przypadek lub po prostu błąd strony niestety link do opinii dla firmy igopak w Świdnicy prowadzi na stronę GoWork tht jest przypadek lub po prostu błąd strony

Wózkowy tht
@wózkowy igo

No to proszę nie szargać opini tht:) pozdrawiam :)

hugo

W nawiązaniu do Pani pytania oczywiście odpowiem szczerze tak jak ja to oceniam. A więc tak jak napisałem wcześniej brak tam organizacji to prawda jest bardzo dużo niepotrzebnego zalegającego złomu, który w sumie tylko zajmuję miejsce którego tam zawsze brakowało na składowanie gotowych towarów. Oczywiście muszę się również że tak powiem czepić namiotu (magazynu) zaraz za spawalnią, ponieważ jeśli to jest magazyn na towary przygotowanie po spawaniu do malowania a szczerze mówiąc leży tam bardzo dużo innych przedmiotów niezwiązanych nawet z tą firmą ale to sprawa Bosa :). Bardzo przepraszam ale nie omieszkam wspomnieć Pana Prezesa nazywanego przez pracowników Bogiem he... Ja wszystko rozumiem szanujemy się na wzajem ale, Pan Prezes który mnie nie zna (mój pracodawca) zaczyna naszą pierwszą rozmowę w drugim dniu mojej pracy słowami tu cytuję : k... dlaczego tak krzywo jak tak może być u mnie palety mają stać idealnie, nie pozwalając mi dojść do słowa od razu najazd, nawet nie pozwolił wyjaśnić mi że dopiero co się zatrudniłem i nie miałem nic wspólnego z ustawieniem wspomnianych przez Pana Prezesa palet nawet nie chcąc porozmawiać odchodzi w swoim kierunku (pewnie zadowolony że zgnoił pracownika) bez słowa. Drodzy Panie i Panowie ja przepraszam nie odezwałem się, mój pracodawca oczywiście szacunek musi być pomyślałem no ok zły dzień ale proszę szacunek Pan prezes wymaga od pracowników ale pracownik też ma prawo do szacunku a wszystko ma swoje granice. No ok kilka tygodni pracy w zimie a sypało ładnie śniegiem, magazyny to głownie namioty przemysłowe no i jak to wiadomo odwilż śnieg waży. Ale ok do sedna sprawy, nowy dzień pracy słoneczko świeci fakt zimno ale temperatura na + namioty obciążone zalegającym śniegiem to już na sam widok trzeba było coś działać ale ok jeżdżę sobie wózkiem widłowym (najmocniejszy wózek na firmie ponad 7 ton obciążeni) wożąc elementy z spawalni do malarni między magazynami na zewnątrz kawałek drogi. Mój 3 tydzień pracy firma duża hmm no może spora i sporo osób tam pracuję nie znam wszystkich. No nie będę przeciągał, wracając z malarni wózkiem podchodzi do mnie obcy mi Pan i oznajmia mi że muszę mu oddać pilnie wózek którym jadę bo jest pilnie potrzebny. Przepraszam nie znam tej osoby nie wiem kim jest czy tu pracuje czy też nie (niby obce osoby nie mogą wejść teren firmy lecz na terenie firmy znajdowały się inni przedsiębiorcy wynajmujący namioty przemysłowe więc moja odpowiedź do Pana który prosi o wózek oczywiście wydawała mi się jak najbardziej słuszna jestem odpowiedzialny za sprzęt i raczej zdaję mi się że nikt by nie oddał wózka komuś kogo widzi pierwszy raz na oczy bo nie wiadomo co by mogło by się stać jak by to była osoba po prostu przypadkowa. Ale odpowiedziałem grzecznie i spokojnie : dobrze oczywiście przekażę Panu wózek jeśli mój lider zmiany oczywiście na to wyrazi zgodę wskazując mu miejsce spawalni gdzie przebywał przełożony. Myślałem że zachowałem się bardzo dobrze do zaistniałej sytuacji, lecz chyba nie w oczach Pana Bosa Prezesa. A mianowicie dojeżdżając przed spawalnie nie zdążyłem odstawić wózka gdy usłyszałem ryk Pana Prezesa: ty (usunięte przez administratora) jak ja mówię to tak ma być k....na moje polecenie masz wyskakiwać z wózka wrzeszcząc i wyzywając mnie przy tym słuchałem jak mnie po raz drugi gnoją w pracy, (to było już zbyt wiele granica przekroczona), lider słysząc krzyki wyszedł z magazynu zdziwiony co się dzieję, nie wiedział co ma powiedzieć h ehh ja jestem spokojną osobą ale nie pozwolę sobie na takie wyzwiska do mnie, gdy nic nie zrobiłem złego i chcąc się ugość w język i obróciłem się plecami idąc w kierunku lidera słysząc ciągle obelgi nie wytrzymałem, (lider spoko człowiek) mówiąc do przełożonego ja przepraszam ale ostatni raz sobie pozwalam aby jakiś (usunięte przez administratora)mnie obrażał za nic i na nie szczęcie Pan Prezes usłyszał mnie. Oczywiście jak się domyślacie zostałem od razu zwolniony a wręcz wyrzucony z pracy na to w jaki sposób wypowiedziałem się na temat Prezesa. Po prostu nie wytrzymałem ciśnienia i wyzwisk w moim kierunku. Sami proszę powiedzcie wytrzymalibyście wiązkę wulgarnych wyzwisk od pracodawcy w waszą stronę ? No ja nie wytrzymałem. A co do plusów pracownicy spoko ludzie ciężko zasuwają na ten kawałek chleba praca dość brudna i siłowa ale ekipa spawalnia malarnia ślusarnia dział roboty itd. ludzie których poznałem na prawdę spoko ludzie. Praca sama w sobie nie jest zła praca głownie na wózkach widłowych tak jak na umowie czasami ogień był ale to zależne od wielkości wytwarzanego towaru. Trochę zimą zimno no i brakuję tam faktycznie kogoś kto zorganizuje i posegreguje ten cały towar który nie ma przypisanego stałego miejsca i detale ciągle przestawiane z miejsca na miejsce. Ale tak sama praca nie jest najgorsza. Pozdrowienia i Podziękowania dla Pani z działu kadr za bardzo szybkie dopełnienie dokumentów i rozwiązanie umowy za porozumieniem stron przed powrotem wściekłego Prezesa i pozdrowienia dla całej ekipy spawalni ze Świdnicy. Nie dajcie się tam.

@hugo

Z całym szacunkiem ale chyba się Panu poje bały firmy, bo w tht nie ma żadnego wózka z udźwigiem 7 ton. Max 2,5. Poza tym na malarnie wozimy zewnętrzną, bo nie mamy na firmie a prezes to spoko człowiek. Więc opinia z du py. Pozdrawiam.

Hugo
@Wózkowy

Z całym szczukiem to chyba Panu się firmy poje bały wiem co robiłem i gdzie. Zależy na jakim dziale pan robi i zeczywiscie na odpowiednich działach może Pan nie mieć styczności z większym wózkiem. A co do prezesa ja miałem inne odczucia i doświadczenie z tym Panem, i Pańska opinia jest z (usunięte przez administratora)

@Hugo

Nie mam styczności z innym wózkiem, bo takiego nie ma xd obecnie są 3 wózki z udźwigiem 2,5 tony plus elektryczny na hali. Na zakładzie nie ma malarni. Owszem jest spawalnia. Wózek 7 tonowy o jakim pan mówi był "ogarnianyc tylko na dostawy maszyn. Na co dzień takiego nie ma.

@Hugo

Może ma Pan na myśli igopak na Bystrzyckiej? Czy aby na pewno tht na przemysłowej/metalowców?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w THT Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dominika
@wózkowy

No okej, jeden etap. A na drugie pytanie też może odpowiedzieć czy nie bardzo?

@Dominika

To zależy od firmy ale przeważnie 2 tygodnie

Nicpoń

W Polsce istnieje coś takiego jak PIP-Panstwowa inspekcja pracy. Powiadomcie-a oni sprowadzą (usunięte przez administratora)zarządzających do pionu i po problemie

Było minęło
@Nicpoń

Szanowny Panie Nicpoń :) a powiedz mi składałeś kiedyś do PIP zawiadomienie w sprawie złego traktowania pracownika przez firmę? Bo jeśli tak o sobie stwierdziłeś że PIP i po problemie to pewnie nie masz zielonego pojęcia jak to wygląda. A po za tym nikomu aż tak bardzo nie zależało tam na pracy aby się w to bawić. Za dużo zachodu, no przeoraszam no chyba jeśli komuś faktycznie odpowiadał zakład lub wyuczony zawód i spoko bo blisko to może spróbować jeśli czuje się gnębiony. A tak to większość pracowników np. operatorzy wózka, aż tak bardzo nie zależało na tej pracy i po prostu zmieniało zakład i po problemie. Ale kto był to wie jak jest w tej super firmie.... a szkoda w sumie bo ludzie na spawalni to spoko bardzo zgrana dobra ekipa (oczywiście są wyjątki jak zawsze :D) Pozdro.

MILIK

Czy ktoś z pracowników mógłby powiedzieć coś więcej o pracy Konstruktora-Technologa w tej firmie? Jakie widełki brutto? Czy jest to raczej robota (od 8 do 16) biurowa czy raczej ciągła zmianowa gonitwa na produkcji? Czy niepochlebne opinie na temat bossa są rzeczywiście prawdziwe?

Arkadio

@Mialemrobic6 a jaką stawkę zaproponowałeś i co on na to ?

Mialemrobic6

Miałem kiedyś podjąć pracę w THT Niestety rozmowa kwalifikacyjna z "nibyszefami"wyglądała jakby to miała być moja trafiona 6 w Lotto szybko sprowadziłem "szefa"na ziemię myślał że będę dziękował bóg wie jak ale jak tylko zapytałem o stawkę szybko sprowadziłem pacana z gwiazdeczek na ziemię myślał burak że człowiek za (usunięte przez administratora) będzie zapier. ... niestety czasy się zmieniły. .

Artur

@Łódź a bez tego rosyjskiego nie da rady?

Hanna

@Pracownik czemu kierownicy nie wiedzą na czym polega ich rola? Co się dzieje?

@Pracownik Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Mam zupełnie odmienne zdanie.

@Adam

Szanowny Adamie. Z pewnością masz odmienne zdanie. Podejrzany jedynie jest fakt, że od 6 lat w zakładzie nie ma żadnego Adama :) pozdrawiam

Zakład zbliża się ku końcowi. Kierownictwo nie wie na czym polega ich rola, a pseudo szefff wprowadza pomysły spowalniające produkcję. Trzymać się z daleka od tego (usunięte przez administratora)

Alan

Jak praca na cnc? Jaka atmosfera?

Tomasz
@Alan

Pytałeś o pracę w firmie. Czy zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeżeli tak chętnie dowiem się jak według Ciebie wyglądają warunki pracy. Na stronie http://tht.pl/pages/posts/kariera-w-tht---aktualne-oferty-pracy-7.php pracodawca szuka operatora maszyn CNC, a także osób na inne stanowiska. Trzeba być przygotowanym do pracy w systemie dwuzmianowym. Piszcie jeśli zdecydujecie się złożyć CV.

ATL

Jak wygląda praca w biurze, jest ok? Pytam bo jest oferta.

Zostaw merytoryczną opinię o THT Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w THT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy THT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w THT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THT Sp. z o.o.