Elhurt Sp. z o.o.

Opinie o Elhurt Sp. z o.o.

Aneta Nowy wpis

Firma szuka specjalisty ds. HR, ale nie pierwszego lepszego, tylko psychologa z doświadczeniem w procesach rekrutacyjnych. Pracownicy powinni wiedzieć, że w planach jest udzielanie im wsparcia :) Jednak z mojego punktu widzenia najważniejsze jest, jaki budżet pracodawca przygotował na to stanowisko. Jeśli ktoś zna zarobki w kadrach, chętnie je poznam :)

Ktos321 Nowy wpis

Z całego serca nie polecam pracy na produkcji, jest to wyzysk za najniższą krajowa. Praca na akord, są tam normy, gdzie niektóre są brane z kosmosu. Ciągła kontrola pracownika przez tzn. terminal, jak chcesz wyjść poza hale musisz się z niego wylogować. (Przerwa 20min na cały dzień w tym liczone każdorazowo wyjście do łazienki, gdy przekroczysz czas musisz go odrobić, bo inaczej potrącają ci z wypłaty) Z plusów mogę jedynie napisać, że jest to elastyczny czas pracy, czyli możesz przyjść wcześniej, żeby szybciej skończyć. Nie ma radia, ale można mieć jedną słuchawkę. Luźna atmosfera, ale kierownictwo patrzy na ciebie z góry. I to byłoby na tyle, minusów mam o wiele więcej, ale jak ktoś chce się sam przekonać to musi sam tego doświadczyć i spróbować.

Widzę ofertę na operatora AOI. Zanim zaaplikuje chciałbym się odnieść do wcześniejszej wiadomości co do tych zwolnień. Chodzi tu o okresy próbne czy zwalniają nawet na umowach o pracę? Często są takie sytuacje? W ofercie jest o pracy poniedziałek- piątek. Zdarzają się soboty ?

. Nowy wpis

Będę mówił o pracy na produkcji z własnego doświadczenia. Plusy: + luźna atmosfera + możliwość wzięcia urlopu z dnia na dzień (jak jest dużo roboty to nie, chyba że jest jakiś ważny powód) + możliwość dogadania się w sprawie godzin (jednego dnia możesz wyjść szybciej, potem możesz albo odrobić albo zabierają z wypłaty wyliczone godziny np. 23.5 zł za godzinę) Minusy: - minimalna krajowa - zwolnienie pracownika bez wczesnej informacji zwrotnej co ma poprawić aby nie rozwiązać umowy. Robisz coś źle a nawet o tym nie wiesz, zwalniają ciebie i potem mówią co robiłeś/aś źle - kontrola wszystkiego co robi pracownik. Rozumiem, pracodawca musi wiedzieć, ale to nie jest wymówka do nadmiernej kontroli, co pokazuje brak zaufania wobec pracownika - brak równego traktowania/równouprawnienia że względu na płeć (nie, nie takie o którym myślisz. Tutaj mężczyźni są na gorszej pozycji. Kobiety dostają awanse na wyższe stanowiska minimum 2 razy częściej, świętowany jest tylko dzień kobiet itp.) To są trzy główne minusy i plusy według mnie, gdzie innych minusów jest więcej niż innych plusów, ale nie będę się już rozpisywać W skrócie, w mojej opinii nie warto tutaj pracować, chyba że ktoś potrzebuje jakiegokolwiek dochodu

Pracownik Produkcji

Bardzo nieprofesjonalna. Pani od HR nie ma zielonego pojęcia o elektronice . Jej testy których czasem używa to są śmieszne. Czy to od języka angielskiego na poziomie podstawowym. Haha. Może lepszych nie była wstanie sprawdzać ???? a o elektronice to polewa. Jak ludzie na produkcji nazywają kondensatory "lizaczkami"

Głupie.

Robert

@pracodawca jesteście w stanie już dać 8k na rękę? I spokój na stanowisku jako osoba która wie co robi? Czy jest sens składać CV gdy mam zbyt dobre doświadczenie zawodowe jak na waszą firme?

@Robert

Dzień dobry Panie Robercie Nasz system wynagrodzeń opiera się o siatki płac, które różnią się kwotowo w zależności od stanowiska. Wynagrodzenia, które oferujemy są zgodne z trendami rynkowymi, które stale śledzimy. Jeśli więc jest Pan zainteresowany udziałem w rekrutacji na stanowisko, które według obecnych trendów jest wynagradzane na poziomie 8000 zł netto i zauważył Pan że mamy obecnie taki wakat, to zapraszamy do przesłania swojej aplikacji.

@Elhurt Sp. z o.o.

No a właśnie na asystentkę do biura to jakie mniej więcej te widełki będą ? Bo zaciekawiło mnie ogłoszenie, tylko tez zastanawia mnie to prawko ? Do czego one jest potrzebne dla asystentki i czy w ogóle udostępniany jest jakiś samochód pracowniczy?

Karola

Czy może ktoś powiedzieć czy coś się zmieniło w tej firmie? Opinie są straszne. Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku asystenta ds sprzedaży lub na stanowisku asystentki biura? Po przeczytaniu komentarzy, nie wiem czy warto marnować czas na aplikacje tam.

Inżynier Testu - Elektronik - odezwali się już do kogoś? Ciekawe, czy każdy ma szansę na informacje zwrotną. I po jakim czasie mają dać znać ewentualnie, bo widzę, że ogłoszenie pierwszego wygasło akurat, czyli niedawno bardzo. Teraz w sumie nie wiem, co robić. Można jeszcze aplikować w ogóle?

Faktycznie widziałem sporo nowych ogłoszeń. Co powiesz o stanowisku technik serwisu bo tam chciałem wysłać CV. Pod jaki dział podlega? Piszą o niekorporacyjnej atmosferze panującej w zgranym zespole. A z kierownikiem tego działu idzie się dagadać?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Business Development Manager w firmie Elhurt Sp. z o.o.?

Szukają przedstawiciela handlowego ds. klientów niemieckojęzycznych. Wyczytałem że podróże służbowe i spotkania z klientami to 50% czasu pracy. Dają auto służbowe? Targety są do zrobienia? Ktoś już pracuje jako PH i wrzuci tu kilka rad?

Basia

Podczas rekrutacji wymuszają włączenie kamery jednocześnie uniemożliwiając spotkanie w siedzibie. Pytania, które zadają są nieprofesjonalne. Nie rozmawiali ze mną na temat moich umiejętności, bardziej interesuje ich w jakim IDE piszę kod. Jedno z pierwszych ich pytań to pytanie ile chcę zarabiać.

Xxx
@Basia

Może pierwsza rozmowa zawsze jest online? Nic nie umówili że drugi etap jest już w biurze? I ile powiedziałaś jeśli chodzi o zarobki? Wyczułaś ze kwota jest ok czy dla nich za dużo? W ogóle w ogłoszeniu nie podali widełek żeby się można było zorientować w jakim przedziale płacą?

Sas
@Basia

Jak pytają o IDE i tego typu dydrymały jak konkretny program do schematów/pcb, konkretne pakiety biurowe to trzeba cać sobie spokój. Dlaczego? Bo szukają kogoś kto zna konkretne programy a nie osoby inteligentnej, potrafiącej szybko nauczyć się posługiwania dowolnym programem z branży. Na 99% mamy doczynienia z ludźmi z kompleksami i wyzyskiwaczami. Podobnie jak wymagane SEP. To firmy nie stać na inwestycję 500zł w nowego pracownika? Podobnie z IDE czy pcb/schematy. Używają darmowego badziewia, projekt tworzy się więc długo jest drogi a cierpi pracownik bo zarabia mało.Komercyjny program zwraca się w kilka miesięcy później zarabia na siebie. Pracownik może zarobić więcej firma też. Daj sobie spokój z ta firmą bo wszystko wskazuje, ze będzie tam wyzysk za głodowe stawki. Praca programisty na akord :-)

firma poszukuje kogoś na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży z językiem niemieckim. powiedzcie mi, jak wygląda kwestia zarobków na tej posadzie? czy płacone jest za wykonanie jakiegoś zlecenia, czy po prostu za godzinę? pytam, ponieważ napisano tu, że wynagrodzenie jest oparte o wynagrodzenie zasadnicze oraz o premię uzależnioną od wyników. czy jest szansa, ze ma się po prostu jakąś tą podstawę godzinową wypłacaną? ; )

@Ewa

Dzień dobry Pani Ewo Zgodnie z informacją, którą Pani otrzymała, wynagrodzenie w naszej firmie dzieli się na wynagrodzenie zasadnicze (podstawę) i premię uzależnioną od realizacji przydzielonych w danym miesiącu zadań. Podstawa wynagrodzenia stanowi znaczącą większość puli. Na każdym stanowisku w naszej firmie istnieje siatka płac, w której określonych jest kilka poziomów wynagrodzenia możliwych do osiągnięcia na danym stanowisku. Mamy przejrzyste zasady wynagradzania pracowników i jasno ustalone kryteria awansu finansowego. Zachęcamy do udziału w intersującym Panią procesie rekrutacyjnym.

Katka

Jak wyglada praca na produkcji?chodzi mi czy jest względnie dobra atmosfera pracy? Jakie są zarobki?

Przerost formy nad treścią

Aplikowałam na jedno ze stanowisk biurowych. Wieloetapowa rekrutacja prawie jak do Nasa ( test z angielskiego, test osobowości, wypelnianie kwestionariuszy) a na miejscu okazuje się, że podstawa nie wynosi nawet 3k na rękę. Strata czasu, nie polecam...

Sylwia
@Przerost formy nad treścią

na start? a wiadomo co potem? pewnie 3 miesiące jest się na próbnej, tak?

Atmosfera w firmie? Fajna, owocowe wtorki, czwartki i jeszcze raz w tygodniu ciasto bo ktoś się zwalnia ;)

Byłyś mi bliski

Owocowe wtorki czwartki :) polewa jak pracownicy rzucają sie na jabłka. Bo jest to ich jedyna premia do wpłaty. Kiedyś myślałem że jabłeczniki w domu robią.

Obserwator
@Byłyś mi bliski

Na szczęście córka pani od jablecznika już wróciła z macierzynskiego :)

Sylwia
@Obserwator

Ojej, rozumiem, że raz w tygodniu jabłecznik dla ludzi tutaj wjeżdża? ;)

Potencjalny Pracownik

Witam Chciałem aplikować na stanowisko "Specjalisty ds. Wdrażania Technologii Produkcyjnych" (NPI Engieneer). Czy na tym stanowisku jest aktualnie osiągalna stawka 6500 PLN Netto?

Zaciekawiony

Podwyżki jakieś były? Inflacja te sprawy. Wszystko kosztuje w (usunięte przez administratora). A w elhurcie się zarabiało mniej niż najniższa krajowa. Więc jak tam u was? Da się żyć czy nadal nie?

Edward
@Zaciekawiony

Też bym chciał wiedzieć jak płacą bo chciałem aplikować. Pracowałeś tu że wiesz że penje były niskie? Kiedy? Bo jak dawno to faktycznie mogło się dużo zmienić, nie?

Były.
@Edward

Jak ja pracowałem to się wypytałem wszystkich czy są jakiekolwiek godne możliwości zarobku. Wszyscy odpowiadali zgodnie ze tak. Ale nie tutaj :) jak pracowałem w elhurcie to minimalna była (usunięte przez administratora)z hakiem. Notorycznie przelewy dostawałem (usunięte przez administratora). Zresztą same wampiry energetyczne. Pracować się z nimi nie dało.

@Były.

Kwoty usunięte. Ale wychodziło tak. Że wypłata była na umowie o pracę na rękę mniejsza niż najniższa ustawowo.

Agata
@.

Ale jak to możliwe, kiedy jakoś w 2019 czy 2020 na początku był nawet strajk i wtedy dali jakąś podwyżkę? No i jak inspekcja się zapatruje na tę niższą od legalnej najniższej?

Beata

Witam,a jak wygląda sytuacja na stanowiskach biurowych? Jak atmosfera? Czy też podobne klimaty jak na produkcji? Można palić papierosy?

Urszula
@Beata

W biurze chcesz palić papierosy? Zwariowałaś? Chyba na papierosa to się idzie na zewnątrz?

Zastanawiam się nad złożeniem CV ale na biura. Miałam okazję być w siedzibie firmy przy okazji i pierwsze wrażenie ok. Ale wiadomo jak to jest z wrażeniem...raz złożyłam CV bo wydawało się ok a wyszedł (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Czy ktoś może coś.napisac o biurach? Duża rotacja? Na któryś dział szczególnie zwrócić uwagę ?

DBS

Fajne miejsce. Mili przełożeni. Gdyby nie zmiana planów w życiu , pracowałbym tam nadal. Śmiało polecam.

Marzena
@DBS

a na jakim stanowisku tam pracowałeś? wynagrodzenie było dobre?

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Elhurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elhurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elhurt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elhurt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elhurt Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elhurt Sp. z o.o.