Opinie o Eldos Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eldos Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eldos Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eldos Sp. z o.o. w Wrocław

TU

pracowałem tam jak było jeszcze całkiem znośnie 96 - 05, to była moja pierwsza poważna praca, dużo się nauczyłem pod okiem inżyniera Boczara, ale to fakt logiki to tam nigdy żadnej nie było i ludzi raczej nie szanowano. Byłe też miłe akcenty taka na przykład integracja w Szklarskiej Porębie chyba 98 rok. Odkąd pamiętam chodziły słuch że pan G i L nie mogą się dogadać i oto mamy smutny koniec firmy ELDOS

Sławek
@TU

Ja też tam pracowałem w latach 97-99. Pamiętam wyjazd do Szklarskiej Poręby. To były fajne czasy i świetna ekipa, która spotykała się ze sobą nawet po pracy na piwie i pogaduchach.

Klaskacz 95
@Sławek

Złote lata dziewięćdziesiąte. To były czasy... Tak, ekipa była niesamowita. Pamiętam że nieraz miałem zakwasy od śmiechu. Numery i gagi nie do powtórzenia. Integracje na Pilczycach, Szkalrska Poręba i mnóstwo imprez nieformalnych. Piękne. Szkoda że tak szybko to minęło. Pozdrowienia dla Wszystkich którzy choćby otarli się o Eldos, a szczególne pozdrowienia dla Klaskaczy !

Arek Nowy wpis
@TU

Pamiętam jak przez mgłę tę imprezę ale było super . Ja pracowałem 96-01.

MS Nowy wpis
@TU

Też wtedy pracowałem, do dziś wspominam ten zakład bardzo miło i ludzi tam pracujących, pozdrawiam elektryków (Krystiana), Darka, Asię.

Kamila Nowy wpis

Wiecie z jakiego powodu ta firma przestała istnieć?

No Future

Dla mnie jednym z ważniejszych wydarzeń XXI wieku, jest upadek Eldosu. To postawiło mnie na nogi i nadało życiu nowy kurs. Pozdrawiam mających podobnie !

Agnieszka
@No Future

No nie da się ukryć, że masz raczej złe zdanie na temat firmy Eldos, co rozumiem i szanuję. Ciekawi mnie jednak, co konkretnie wypłynęło na jej upadek. Czy firma miała od dłuższego czasu problemy finansowe, czy chodziło tu o coś innego?

Leszek Nowy wpis
@Agnieszka

Dlatego, że na czele firmy stali ludzie nie mający zielonego pojęcia o prowadzeniu nawet kiosku z gazetami, a co dopiero dużej firmy. Nie szanowali pracowników, nie mieli pojęcia o planowaniu, możliwościach maszyn i organizacji produkcji. Wszystko wiedzieli najlepiej. Po prostu aroganccy buce - inaczej buraki.

Ja żem to napisał

Firma nie istnieje już prawie rok - dla niezorientowanych Pozdrawiam byłych Pracowników !:)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Eldos Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Julita

@zzz, czego Ci jest szkoda? Czy możesz napisać jaka jest aktualna sytuacja w tej firmie? Czy firma Eldos nadal funkcjonuje i szuka nowych pracowników? Może pracowałeś w tej firmie i chciałbyś napisać jak Ci się pracowało? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

zzz

szkoda

zzz

szkoda

Feliks Leonard Ernest Von Fuck

Większość zwolnionej załogi do tej pory nie dostała odprawy. Biedni, pozakładali sprawy sądowe. Wielki matematyk K.G. zapewniał że pieniądze na odprawy będą na pewno. Ganiał ludzi jak psy po zakończeniu produkcji, a po wszystkim nie rzucił nawet kości. Wszystko co Pan powiedział, Panie Leszku to szczera prawda. Zmarnowali firmę nieudacznicy... Pozdrawiam !

Leszek D.
@Feliks Leonard Ernest Von Fuck

Widzi Pan jak ich prawda w oczy kole. Zwłaszcza prawda wypowiedziana przez kogoś z kierownictwa. Szybko usunęli mój wpis. Ciekawe jakim prawem, skoro był zgodny z regulaminem. Tego robić nie wolno panowie nieudacznicy i dyletanci czyli pan K.G. i pan J.L. Ale wiem, że prawda w oczy kole. Nie macie odwagi odpowiedzieć ludziom, to kasujecie wpis. Byliście i jesteście nędznymi pajacami.

Leszek D.

Administratorze. Jakim prawem usunąłeś mój wpis. W którym miejscu był niezgodny z regulaminem ? Bądź odważny i odpowiedz.

Pracuje tam najgorszy przedstawicie (usunięte przez administratora)pod pseud Kierownik "słoma z butów"

Undertacker

Umarł król niech żyje król. Tak można by powiedzieć, ale tam dwa księciunie księciowali - jeden wart drugiego... A jeśli zgoda buduje to czemu taki smutny koniec ?

produkcja

A wiadomości z ostatniej chwili są takie: zakład jest w trakcie likwidacji - produkcja stanęła, sprzedawane jest wszystko, co można sprzedać. Większość osób 31 marca dostała wymówienia, czyli pracują teoretycznie do 30 czerwca. Ostatnie dwie wypłaty przelane w terminie, ale jak będzie z następną? Nastroje w firmie całkiem niezłe - pewnie to wina dość dobrej sytuacji na rynku pracy. I to by było na tyle. Over and out.

uszak

Wlasnie mnie poinformowano ze moja byla firma a aktualnie niezbyt slowny klient oglosil upadlosc , cale szczescie material dostawali tylko za gotówke :))) , szkoda ludzi fajna banda byla

germanica

Jakie wieści najnowsze z Eldosu? Już ludzi zwolnili czy też muszą oni być świadkami końca firmy? Zgadzam się z Zorro: "Miałeś ch...e złoty róg ostał ci się jeno sznur". To najbardziej pasuje.

toni

fajny koniec smutnej firmy lat... i gar... już się dorobili na ludzkiej krzywdzie ...ale gar... pokarał los ..on wie czym!

germanica

Nareszcie, uwolnili ludzi od siebie! A ludzie wreszcie odżyją i złapią wiatr w żagle! Zobaczą, że sa jeszcze firmy, gdzie szanują ludzi i doceniają ich pracę. Nie ma czego żałować! Brawo!

tak kończą skończone szmaciarze takie jak panowie g..i l ... dobrze takim frajerom

Zorro

Najnowsze wieści. Eldos umiera... Brak pomysłu na jakiekolwiek uzdrowienie dramatycznej sytuacji w firmie. Zwalniają się ludzie którzy budowali sukces spółki. Na zastępstwo za te śmieszne pieniążki można znaleźć chętnych tylko wśród uchodźców z bliskiego wschodu z którymi ciężko się dogadać a jeszcze ciężej pracować. Park maszynowy przepłynął już wody Styksu. Popiół i pył. Do naprawy taśma klejąca. Brak wszystkiego. Brak motywacji. Brak premii. Brak ludzi. Brak mleka , mydła , kawy , funduszu socjalnego i wszechogarniający brak logiki. Za to arogancja, ignorancja, niekompetencja i brak pieniędzy rządzą. Nie polecam nawet wrogom.

Game Over
@Zorro

Cała prawda Panie Zorro !!! Zapomniałeś dodać o przenosinach firmy do nowej lokalizacji... Ostatnia najbardziej prawdopodobna wersja to Osobowice ... Pytanie tylko kto zapłaci za ten pogrzeb ???

@Zorro

Zgadzam się z Twoją opinią we wszystkich aspektach. Wielki żal ludzi, którzy zaczynali w firmie, a teraz uciekli, jak z tonącego Titanica. Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym zakładziku. Marazm, apatia, beznadzieja, brak perspektyw, słowm żal !!!

Kassandra
@Zorro

Zacytowałabym klasyczne hasło jakże pasujące do tej sytuacji: "Miałeś ch...e złoty róg ostał ci się jeno sznur". Smutne.

Robin Hood
@Zorro

Zorro to jakiś prorok ! Właśnie nadszedł koniec. Firma się zwija... Płakać czy się cieszyć ??? Wybieram opcję numer 2. W Eldosie nie było już przyszłości, wszystko zostało zniszczone i zmarnowane.

Eh

@produkcja a to na jakie stanowiska teraz szukają? Bo ja nie widziałem ofert niestety...

produkcja

@ider, nie pleć głupot. Piszesz, jakbyś był zorientowany a nie chce ci się nawet spojrzeć na eldosową tablicę z ogłoszeniami - od dawna jest kilka nieobsadzonych stanowisk. Inna sprawa, że nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie - chyba, że na krótki okres czasu i nie należy liczyć na więcej niż minimalne wynagrodzenie. W skrócie: tonący statek :(

Ikin

Pewnie tak, ja odwalam brudna robotę na produkcji, nie znam sie na reklamie. Nie wiem skąd przestoje a chciałbym wiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Eldos Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Eldos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eldos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eldos Sp. z o.o.