Eldos Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Eldos Sp. z o.o.

adam40 2012-09-04 21:01
Tyrałem tam chyba 5 lat.. [usunięte przez administratora] ..ogólnie finansowy SYF!!!!!!!!
góra 2013-02-24 21:44
a co myślałeś że po 5 latach będziesz zarabiać tyle co dyrektor? ubrany w "niebieskie szmaty" i siedzieć w kanciapie na oczyszczalni, ze stawką prezesa?
se....s 2014-04-13 20:36
mam tez takie odczucie ...chyba wtedy tyralismy razem ..finanasowy syf!!!!!!
as111 2015-01-10 20:27
Znam ten smutny zakładzik , beznadzieja... dobre dla ludzi bez ambicji
dzevoj 2015-08-27 17:46
Szkoda gadać. Unikać jak ognia ! Zarobki zatrzymały się piętnaście lat temu, rosną tylko wymagania a ludzie wieją jak z tonącego statku...Nadciąga koniec.
dzevoj 2015-10-06 18:28
11-12 zyla na 1/h to prawie szczyt. Administracja większa od produkcji. Wypłaty z 20-to dniowym opóźnieniem. Premia nie istnieje. Brak jakiejkolwiek marchewki, tylko bat. Pozdrawiam.
Hunter 2015-11-05 18:06
Eryk. Jak nazwać inaczej sytuację kiedy pracujesz 10 lub 15 lat i masz 12 zyla na godzinę ? Toż to tragedia. W Amazie dają teraz 14 na wejście. Smutny kapitalizm...
Ikin 2015-12-01 11:38
Ostatnia wypłata grubo ponad 20 dni po terminie. Ratuj się kto może!
Ikin 2015-12-28 15:57
Zdarza się to co miesiąc od ponad dwóch lat i jest coraz gorzej. Na początku 5 dni opóźnienia, tydzień, potem 2 tygodnie, teraz 3. Na dodatek zarząd przyznaje się otwarcie, że to ostatni rok działania firmy w obecnej siedzibie, a przeniesienie produkcji to też spory przestój i w zamówieniach i płatnościach...
Ikin 2016-01-12 16:40
Pewnie tak, ja odwalam brudna robotę na produkcji, nie znam sie na reklamie. Nie wiem skąd przestoje a chciałbym wiedzieć
produkcja 2016-04-21 11:13
@ider, nie pleć głupot. Piszesz, jakbyś był zorientowany a nie chce ci się nawet spojrzeć na eldosową tablicę z ogłoszeniami - od dawna jest kilka nieobsadzonych stanowisk. Inna sprawa, że nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie - chyba, że na krótki okres czasu i nie należy liczyć na więcej niż minimalne wynagrodzenie. W skrócie: tonący statek :(
Eh 2016-05-09 21:29
@produkcja a to na jakie stanowiska teraz szukają? Bo ja nie widziałem ofert niestety...
Zorro 2017-02-06 19:38
Najnowsze wieści. Eldos umiera... Brak pomysłu na jakiekolwiek uzdrowienie dramatycznej sytuacji w firmie. Zwalniają się ludzie którzy budowali sukces spółki. Na zastępstwo za te śmieszne pieniążki można znaleźć chętnych tylko wśród uchodźców z bliskiego wschodu z którymi ciężko się dogadać a jeszcze ciężej pracować. Park maszynowy przepłynął już wody Styksu. Popiół i pył. Do naprawy taśma klejąca. Brak wszystkiego. Brak motywacji. Brak premii. Brak ludzi. Brak mleka , mydła , kawy , funduszu socjalnego i wszechogarniający brak logiki. Za to arogancja, ignorancja, niekompetencja i brak pieniędzy rządzą. Nie polecam nawet wrogom.
Game Over 2017-02-27 10:52
Cała prawda Panie Zorro !!! Zapomniałeś dodać o przenosinach firmy do nowej lokalizacji... Ostatnia najbardziej prawdopodobna wersja to Osobowice ... Pytanie tylko kto zapłaci za ten pogrzeb ???
germanica 2017-03-02 11:17
Zgadzam się z Twoją opinią we wszystkich aspektach. Wielki żal ludzi, którzy zaczynali w firmie, a teraz uciekli, jak z tonącego Titanica. Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym zakładziku. Marazm, apatia, beznadzieja, brak perspektyw, słowm żal !!!
Kassandra 2017-03-02 11:27
Zacytowałabym klasyczne hasło jakże pasujące do tej sytuacji: "Miałeś ch...e złoty róg ostał ci się jeno sznur". Smutne.
pracownik 2017-03-10 21:15
tak kończą skończone szmaciarze takie jak panowie g..i l ... dobrze takim frajerom
Robin Hood 2017-03-26 09:27
Zorro to jakiś prorok ! Właśnie nadszedł koniec. Firma się zwija... Płakać czy się cieszyć ??? Wybieram opcję numer 2. W Eldosie nie było już przyszłości, wszystko zostało zniszczone i zmarnowane.
germanica 2017-03-27 10:33
Nareszcie, uwolnili ludzi od siebie! A ludzie wreszcie odżyją i złapią wiatr w żagle! Zobaczą, że sa jeszcze firmy, gdzie szanują ludzi i doceniają ich pracę. Nie ma czego żałować!
Brawo!
toni 2017-04-02 07:28
fajny koniec smutnej firmy lat... i gar... już się dorobili na ludzkiej krzywdzie ...ale gar... pokarał los ..on wie czym!
TU 2017-04-05 11:24
pracowałem tam jak było jeszcze całkiem znośnie 96 - 05, to była moja pierwsza poważna praca, dużo się nauczyłem pod okiem inżyniera Boczara, ale to fakt logiki to tam nigdy żadnej nie było i ludzi raczej nie szanowano. Byłe też miłe akcenty taka na przykład integracja w Szklarskiej Porębie chyba 98 rok.
Odkąd pamiętam chodziły słuch że pan G i L nie mogą się dogadać i oto mamy smutny koniec firmy ELDOS
germanica 2017-04-06 14:32
Jakie wieści najnowsze z Eldosu? Już ludzi zwolnili czy też muszą oni być świadkami końca firmy?
Zgadzam się z Zorro: "Miałeś ch...e złoty róg ostał ci się jeno sznur".

To najbardziej pasuje.
uszak 2017-04-11 10:52
Wlasnie mnie poinformowano ze moja byla firma a aktualnie niezbyt slowny klient oglosil upadlosc , cale szczescie material dostawali tylko za gotówke :))) , szkoda ludzi fajna banda byla
produkcja 2017-04-20 15:30
A wiadomości z ostatniej chwili są takie: zakład jest w trakcie likwidacji - produkcja stanęła, sprzedawane jest wszystko, co można sprzedać. Większość osób 31 marca dostała wymówienia, czyli pracują teoretycznie do 30 czerwca. Ostatnie dwie wypłaty przelane w terminie, ale jak będzie z następną? Nastroje w firmie całkiem niezłe - pewnie to wina dość dobrej sytuacji na rynku pracy. I to by było na tyle. Over and out.
Undertacker 2017-05-18 17:27
Umarł król niech żyje król. Tak można by powiedzieć, ale tam dwa księciunie księciowali - jeden wart drugiego... A jeśli zgoda buduje to czemu taki smutny koniec ?
ja 2017-08-01 18:10
Pracuje tam najgorszy przedstawicie (usunięte przez administratora)pod pseud Kierownik "słoma z butów"
Zostaw swoją opinię o Eldos Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eldos Sp. z o.o.