Rimaster Poland Sp. z o.o.

Opinie o Rimaster Poland Sp. z o.o.

Pracuję tu kilka lat. Nie ujmuję żadnej z wypowiedzi i żali tutaj. Chcę zaznaczyć, że tą firmę i atmosferę pracy tworzy każdy z nas, codziennie poprzez swoje zachowanie i życzliwość wobec innych. Proponuję aby każdy popatrzył na siebie i się ocenił zanim wypowie się o kimś innym, bądź ich pracy. W tej firmie jest bardzo dużo życzliwych, pomocnych i pracowitych osób. Jedna osoba często opisywana nie stanowi o całości Rimaster. Na pewno są wady, bo nie sposób zadowolić 600 osób i tymbadziej wiedzieć personalnie kto ma jakie kłopoty jeśli omawiane są na forum anonimowo. Cieszę się, że tu pracuję. Piszę to mając porównanie w wielu innych miejscach pracy. Życzliwości wobec siebie Rimasterze:)

Inna

Co ty gadasz tyrają jak nic chyba że coś dajesz

Aktualność
Nowy Rok to zawsze nowy początek, nowa energia i nowe działania! Ale to także moment podsumowań. Rok 2023 to był dla nas rok intensywny i pracowity. Zrealizowaliśmy wiele projektów, nawiązaliśmy nowe współprace, odbyliśmy wiele szkoleń, ale i spotkań, które na pewno zostaną w naszej pamięci.
Życzymy, aby Nowy Rok przyniósł jak najwięcej dobrych momentów, aby był produktywny, pracowity i rozwojowy!

El Toro de OroCzaplinecki Ośrodek KulturyZespół Szkół w CzaplinkuKlub sportowy BorBul Borne SulinowoLech CzaplinekAKADEMIA PIŁKARSKA ZŁOCIENIECKuba i KubaRESCUE-ZDRTQMsoftTanie GadżetySokrates Akademia RozwojuVanessa Event

#jestesmyrimaster #wearerimaster
Zwykła szara robotnica

Ja też dziękuję w swoim i imieniu pracowników za to, że mamy taką świetną pracę. Wspaniała załoga, zarobki oraz rozwój daje nam satysfakcję każdego dnia, że możemy być w tej firmie. Przyjazna atmosfera koleżeńska powoduje, że każdy sobie pomaga nawzajem. Kierownictwo bardzo pomocne i kompetentne, pełne ogromnej wiedzy i doświadczenia. Każdego dnia idziemy do pracy z uśmiechem na ustach i satysfakcją, że tworzymy zgraną ekipę.

Szczęśliwa rimasterka Nowy wpis
@Zwykła szara robotnica

Sama prawda. Ja też się dołączam do podziękowań. Trzeba być szczęściarzem, żeby pracować w tej firmie.

Pozytywna Nowy wpis
@Szczęśliwa rimasterka

Najlepsza firma jaką wybrałam. Każdego dnia idę z uśmiechem na ustach do zakładu i wychodzę smutna, bo niestety koniec pracy. Mogłabym robić nadgodziny za normalną stawkę.

Kocham wiązki Nowy wpis
@Pozytywna

Firma z renomą w powiecie. Naprawdę warto się tam dostać i pracować. Umowa o pracę, dach nad głową, pensja zawsze na czas. Możliwość darmowego skorzystania z toalety. Czego chcieć więcej? To są luksusy.

Zdecydowane nie

Nie polecam. Atmosfera to coś strasznego. Nie dziwię się że Polacy nie chcą tu pracować. Pani manager która krząta za plotkami i jej wulgaryzmy. Jak można powiedzieć do człowieka że sie go z.....e jak czegoś nie zrobi Człowiek dla człowieka wilkiem. Omijac

Tamara
@Zdecydowane nie

piszesz o atmosferze na produkcji? Czy w innych działach? Z tego co widzę mają dużo ciekawych ofert pracy i zastanawiam się czy aplikować, ale nie na produkcję, bardziej biuro. Czy firma stwarza możliwości rozwoju przez szkolenia, kursy albo je dofinansowuje?

Tala
@Zdecydowane nie

Ja też nie polecam plota goni plotę nik z tym nic nie robi.

Fabek
@Tala

A zarobki są tu może atutem? Ile płacą? Bo ktoś tu chyba pracuje, poza wspomnianą menadżerką?

@Tamara

Proszę aplikować i nie sugerować się opinią kilku osób w skali ponad 600 osobowego składu. Każdy osobiście każdego dnia tworzy atmosferę w pracy. Zaczęłabym od upewenienia się czy w 100 % jestem super zanim będę osądzać innych i narzekać na nastrój. Każde złe zachowania ze strony przełożonych, które nam ujmują można i powinno się poprostu zgłosić. Inaczej nigdy nie będzie zmian tam gdzie może są potrzebne. Rimaster to bardzo dobry pracodawca, jako nieliczny próbuje dbać ludzi. Przy 600 osobach nie jest możliwe zadowolić każdego. Kultura osobista i zaangażowanie pracowników to druga kwestia. Nie osadzajmy firmy po 10 osobach, które tu odważnie komentują bo jest to zaledwie kilka puzzli tej układanki. Polecam znaleźć jakieś hobby albo inne zajecie w wolnej chwili niż narzekanie. Teraz niech te kilka osób mnie zje za to,że miałam odwagę powiedzieć coś dobrego i nie rzucać jadem.!:) ciepło pozdrawiam.

Robotnica

Bardzo dobra praca, wysokie zaropki. Praca marzeń.

JY
@Robotnica

To może jednak nie na wszystkich stanowiskach taka słaba atmosfera, o której tu pisano wyżej? Bo szczerze nawet wysoka kasa by mnie nie zachęciła gdyby wszędzie tak było. No ale piszesz, że zarobki wysokie. To ile na start obecnie można dostać? I jak rośnie potem ta stawka z biegiem czasu?

Ale Nowy wpis
@Robotnica

Zarobki zwiększają tylko jak najniższa się zwiększa. Ludzie ręce naciągają żeby mieć premię. Za wysokie progi, ale nie dla każdego. Gdzieś trzeba robić , bo praca sama w sobie nie jest zła, . Nie każdy ma szansę na premie.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Rimaster Poland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

ooo

Engineering Manager nadal pracuje w Lean w firmie? W ogłoszeniu sprzed 2 miesięcy wymagali znajomości Lean Manufacturing, zastanawiam się, czy ogółem trzeba mieć pokończone kursy i czy zwracają na to uwagę. Jak to teraz wygląda? Dzięki za góry

@ooo

Witam, Oczywiście w wymaganiach na stanowisko Engineering Managera nic nie uległo zmianie :) Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej: 882 189 043. Pozdrawiamy!

Rozmowę kwalifikacyjną w Rimaster Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Engineering Manager?
zniesmaczona

Niech się ta firma obudzi pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaa szanujcie ludzi. Temu damy urlop temu nie ten ma przepustkę ten nie. przepustki dla uprzywilejowanych? Na Polen rock? Obiecane urlopy nie ? Bo co? Bo komuś władza uderza do głowy? kary, zakazy, nakazy, audyty, s 5, słupki, wydajność, wyścig szczurów. Sajgon...................................................................................................................... Zaczęło się jak z kabla zaczęli przyjmować i ludzi na kierowników co mówią moja racja i tylko moja racja. To nie jest fabryka tylko zakład produkcyjny. Tu nie pracują maszyny, tylko ludzie, co maja też swoje życie, nie zarabiamy po 5 tysięcy, aby się poświęcać. Gdzie te miliony co zarabiacie? Bo nie na naszych kwitkach. halooooooooooooooo

Jadźka
@zniesmaczona

A o co chodzi z tymi przepustkami? To jest coś innego niż urlop i dni wolne? Do czego te przepustki służą i na jaki czas sa wydawane?

Did
@zniesmaczona

W zeszłym roku było to rozwiązane uczciwie a teraz co to było ?

Tak
@Jadźka

Przepustka to nie jest urlop. Przepustkę bierzesz wtedy gdy potrzebujesz wcześniej wyjść z pracy np.wizyta u lekarza, do cioci na imieniny albo jak musisz szybko odebrać dzieciaka ze szkoły, bo się okazało, że jest chory. Masz na 14 do roboty, chcesz o 18 wyjść, bierzesz przepustkę. I albo te 4 godziny odrabiasz w innym terminie, albo odliczają Ci z wypłaty. System rozliczeniowy jest półroczny. Więc w lipcu i w styczniu sumują wszystkie przepustki i potrącają za każdą godzinę nieobecności.

Małgosia
@Tak

O, a to ciekawe rozwiązanie. Jest jakiś roczny, półroczny limit takich godzin z tej przepustki? Np. jak przekroczy się X godzin to wtedy np. nie ma premii albo firma nie przedłuża umowy z takim pracownikiem?

Nie.
@Małgosia

Nie ma żadnego limitu, to nie jest ciekawe rozwiązanie, tak się dzieje w każdej firmie w Polsce. Jest to normalne, jak urlopy. Oczywiście, że nie będziesz dostawać przepustek w każdy dzień miesiąca. Po prostu jak potrzebujesz, to wychodzisz. Nie ma żadnych konsekwencji, tzn. nie powinno być żadnych konsekwencji za to, ale jak jest, to każdy z nas wie. Tylko musisz się liczyć z tym, że później albo to odrabiasz w innym terminie, albo Ci nie zapłacą. Jak nazbierasz dużo godzin, to tylko Ty na tym tracisz. Tym bardziej przy systemie półrocznym. Ale czasami nie ma wyjścia. Trzeba przepustkę wziąć... to nie jest jakiś dodatkowy "prezent" od firmy. W każdej firmie, w każdym zakładzie tak jest. Pozdrawiam.

Ciotka Mel
@Jadźka

To coś takiego, że jak. Musisz wyjść na chwilę bo lekarz czy żelazko, albo jka musisz wyjść wcześniej z pracy. Działa to na dwie strony, bo liderka wpisuje i masz odliczone od dniowki, a na bramie wiedzą, że mogą Cie wypuścić. Rozliczane to jest raz na pół roku i możesz to odrobić.

QZ

Z jakich powodów nie ma już tych ludzi, to przez zachowania innych pracujących tu osób, a może przez zarobki? I ile tu dają obecnie zarobić?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Bo

Kierownik jest ale jak by go nie było Mało zainteresowany produkcja

Alka

A jaki był oficjalny powód zwolnienia, tak z dnia na dzień to było? Macie w ogóle tu jakiś okres wypowiedzenia żeby sobie potem ogarnąć nową pracę?

Wysmarowana fekaliami

Są nadgodziny w święta? Ja mogę przyjść za normalną stawkę

Rima
@Wysmarowana fekaliami

Ja mogę nawet przychodzić na nadgodziny za normalną stawkę. Najważniejsze że praca jest, pieniądze to powinna być dla nas sprawa drugorzędna

Szczęśliwa rimasterka

Dla mnie na pierwszym miejscu to praca, potem zgrana załoga na końcu wypłata. Jak tak by każdy podchodził to wszyscy byliby zadowoleni.

Kul

Macie nie po kolei w głowach,za dużo kleju z termokurczy. Proponuję więcej tlenu i spacerów na świeżym powietrzu. Takie głupoty piszecie , nie dziwię się że tyle ludzi z zagranicy, Polacy wolą sobie odpuścić.

Janusz
@Kul

A czemu ludzie mieliby sobie odpuszczać tę pracę? Ci co wcześniej pisali zdają się być zadowoleni, że jest co robić i że załoga zgrana. Wiesz, jaka jest tu stawka godzinowa i jak płatna w przypadku nadgodzin?

Mija

Ona leży i pachnie.Nikt tu nie jest z przyjemności i z pasji. Sama praca jest spoko. Zależy kiedy i co robisz.Raz tak raz siak,ale jest-teoretycznie. Zależy dla kogo ....lepsza taka niż na dworzu.To jest plus.Tylko ten nacisk z wydajnością to kogoś tu posralo . Wszyscy wiemy kogo, jest tylko jedna, a nawet dwie osoby, które z powrotem powinny robić wiązki, a nie na ludziach się wyżywać.

Szczęśliwa rimasterka

Gdyby były nadgodziny w święta to bym przyszła nawet za normalną stawkę. Kocham tą pracę i dla niej żyje. Samą nagrodą jest to że mogę pracować. Pensja jest tak dobra, że jeszcze można odłożyć na luksusowe wakacje za granicą. Nie wiem skąd te narzekania, a normy dla mnie są dość niewysokie i nawet się czasem nudzę w pracy

viko
@Szczęśliwa rimasterka

Szczęśliwa Rimasterka - po pierwsze jeśli masz za zadanie wypisywać sztucznie pozytywne komentarze tutaj, to trochę się wysil. Nikt z zewnątrz kto czyta Twoje wpisy nie potraktuje tego poważnie. Ludzie tu szukają informacji i widząc taki wpis od razu widać że firma nie jest godna zaufania skoro ucieka się do zadania pracy pracownicy polegającej na "podbijaniu" ocen. Te wpisy są puste, bije od nich ironią, nie miłym sarkazmem i tym bardziej pogarszają sytuację.

Japonek

Zebranie było żeby zdenerwować ludzi. Nie wróżę nic dobrego z takiego kierownictwa . Dwugłowy smok. Kraty są, to co jeszcze będzie?

Jaaaa.

Praktycznie co kilka dni nowi pracownicy. Ja się pytam do czego???? Zleceń jak na lekarstwo, duża część zleceń zabrana na stałe do Bornego. Liderki nawet jak jest praca, wysyłają nas na inne działy, bo duże czasowo wiązki są "zarezerwowane" dla obcokrajowców. My tracimy swój czas, chodząc i dosłownie prosząc się o pracę. To jest jakiś żart? Ukryta kamera? Co z tą pracą? Dlaczego Azjaci klepią cały czas te duże czasowo zlecenia? Wiązki są dla nich wcześniej "rezerwowane". My jak nie mamy pracy to na urlopy, albo na inne działy, dla nich zawsze jest praca. Nie mam do tych ludzi pretensji, wręcz przeciwnie, lubię ich i szanuje. Ale co z Nami? Kończę zlecenie, nie mam pracy, wiązki stoją, ale liderka nie może ich dać, bo te zlecenia czekają na Azjatów. Paranoja. Zakład powinien w pierwszej kolejności zapewnić prace ludziom, którzy pracują tutaj po kilka, kilkanaście lat, a dopiero później obcokrajowcom. Obcokrajwców zatrudnia się wtedy, gdy brakuje rąk do pracy, a nie wtedy gdy samej pracy brakuje.

Kaltes
@Jaaaa.

Nie tylko dla Azjatów, choć to też jest prawda. Nie ma pracy na dziale bo wiązki stoją i czekają ,aż nadejdzie ich tydzień. Jest to denerwujące bo nie mamy pracy to miejsce simy się prosić na innym dziale , a tam też jest lipa. Ta dezorganizacja , źle się skończy. Halo!

Różowa landrynka
@Jaaaa.

Proszę zgłosić problem oficjalnie do działu HR Zrobią z tym porządek

Łucja
@Jaaaa.

Poważnie jest rotacja taka i nowi pracownicy co chwila? No to mnie zainteresowało. To jak wygląda tu rekrutacja, jeśli tak wiele jest nowych osób? Jak weryfikują czy selekcjonują pracowników? No i jak wygląda szkolenie świeżaków? Ile trwa? to mnie ciekawi w kontekście takiej rotacji.

serwis
@Łucja

jeden chodzi naprawia co juz naprawione , przestawia to co przestawione , druga zatrudnia nie wie kogo i do czego to służy trzecia jape drze może czas zmienić te ankiety i pytać wprost

@Różowa landrynka

Ciekawe kto jak pani z działu hr kilka razy dziennie u kordynator. Prosty przyklad z hali wziety- ilu ludzi bylo gnebionych przed jedna z liderke ktora dojezdzala z pania kordynator. Doszlo do tego ze rotacja na tym dziale była ogromna bo z okolo 10 nowych osób zostaly raptem dwie a reszta na inne działy ( w koncu sami odeszli z firmy) Czy ktos sie tym zainteresowal? Wszystko zamiecione. I tak bedzie. Masz problem? To sam musisz sobie z nim poradzic bo tutaj nikt Ci nie pomoże

On

Bo ta Pani z działu HR robi najwięcej zamieszania .Ciekaw jestem czy w taki sposób próbuje pokazać że pracuje ?Podobno razi ja plotkowanie a sama wszystkie informacje sprzedaje Pani koordynator.Moze nowy kierownik zrobi z tym jakiś porządek bo stary to też się tym wszystkim karmił .

Gaga laidy

Jakis kierownik nad tymi paniami to by sie przydał Kawka cherbatka ploteczki Z braku zajęcia

Dominika
@On

To zmienia się też kierownik? Było jakieś ogłoszenie rekrutacyjne, czy z rekrutacji wewnętrznej ktoś awansował na to stanowisko?

Kamila

A to jakiejś oficjalnej skargi nie można zgłosić? Też zostanie zamieciona pod dywan? Odnosząc się jeszcze do wcześniejszej opinii tutaj na temat braku pracy to często tutaj jakieś przestoje się zdarzają? Czy w takim razie urlopu nie można sobie zaplanować bo trzeba go trzymać i wybierać wtedy, kiedy brakuje pracy?

Ktoś
@Jaaaa.

Ten zakład ma jedną nie fajna przypadłość a mianowicie brak planowania w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu.Do tego jeszcze opieszałość i wyniosłość osób kierujących ta firma i jak widać są nie ciekawe rezultaty bo ludzie sami odchodzą.Mozecie sobie kasować komentarze, które są nie wygodne bo mówią prawdę o tej firmie ale to nie zmieni faktu , że wszystko się sypie.Wstawianie postów na stronkę na Facebook też nic nie da bo każdy kto tu pracuje wie co się dzieje w środku .

Monia
@Ktoś

Brak planowania, ale w jakim sensie? Wiąże się to z brakiem organizacji pracy? A pracownicy mają jasko określone obowiązki czy nie?

Ida

Elektromonter, polecilibyście czy kazali szukać gdzieś indziej? Pytam tylko dlatego, że Firma prowadziła rekrutację. A ja pomagam komuś szukać pracy. Jak wypadają na tle innych firm pod kątem podejścia do pracownika, zarobków i warunków, narzędzi itd.?

KIEDY?

Mam pytanie pracodawco- czy my ,pracownicy firmy będziemy w tym roku mieli urlopy? Jest już prawie polowa maja, a my nadal nic nie wiemy. Pomijam to, że nawet przedszkole wie, kiedy będzie zamknięte.

ok

To jasne-bardzo fajnie, że jest praca. Ja też się cieszę, ale żeby być efektywnym trzeba po prostu odpocząć. Pracownicy zmęczeni to słabsze wyniki, kłótnie, wizyty u psychiatry. Każdy musi czasem odpocząć. Ty-(usunięte przez administratora), Szczęśliwa Rimasterko czy jak ci tam jeszcze- też.

@ok

Jeżeli o mnie chodzi, bo zostałam wywołana do odpowiedzi to: Ja akurat spełniam się w pracy i to traktuję również jako formę wypoczynku. Mogłabym spędzać każdy dzień w firmie gdzie jest pasjonującą rozwojowa praca, dobre zarobki i fajna załoga oraz super kierownictwo.

Grażyna
@KIEDY?

To nie były planowane urlopy pod koniec zeszłego roku, bo tak zazwyczaj w większości firm jest? Co mówi szefostwo o tych urlopach wypoczynkowych, a jak ktoś już ma coś wstępnie zaplanowane to dostanie urlop w danym terminie?

Łucja
@KIEDY?

Hej, a co do urlopów, to czy sa tu oferowane jakieś wczasy pod gruszą, czy coś podobnego. Jakiś taki dodatek wypoczynkowy firma oferuje??

D

To będzie jakiś planowany przestój że pytacie o te urlopy? Nie można sobie indywidualnie zawnioskować o urlop? Potwierdzali tu że są jakieś dodatki do wczasów. Duża to jest kwota?

Ukryta prawda.

Bardzo smutne jest to, że niektóre "Panie" w naszej firmie nie mają zbyt ciekawego życia prywatnego, albo wgl go nie mają i tylko żyją życiem innych. Trochę się zastanówcie jedna z drugą, co mówicie o innych. Często słowa ranią bardziej, niż cios zadany nożem w samo serce. Możecie komuś naprawdę zrobic krzywdę, zwłaszcza osobom, które są słabe psychicznie i mało odporne na takie słowne ataki. Co Was obchodzi jak druga osoba jest ubrana? Na co choruje? Jak wygląda? Same macie tony tapety, a komentujecie innych. Interesujecie się wszystkim, tylko nie sobą. "Ooo ta zdradza męża, ta jak przytyła, ta co chwile na zwolnieniach, pewnie lewych." Nic tylko drogie kobietki, współczuć wam, że macie takie smutne i nudne życie prywatne. Póki nie doszło do żadnej tragedii i osoba atakowana jeszcze sobie nic nie zrobila, pomyślcie nad tym co napisałam. Bo w końcu może być za późno...Wystarczy zobaczyc ile osób jest na zwolnieniach od psychiatry. Nasze zachowanie również ma wpływ na zdrowie i życie innych. Depresja to choroba naszego wieku. Między innymi przez ten jad, który wzajemnie na siebie wylewamy. Chciałabyś droga kobieto, żeby ktoś tak traktował Twoją córkę, siostrę, mamę? Raczej nie.

Maja

Jedna pani lider niech się zastanowi nad swoim zachowaniem bo chodzi zbiera wiadomości gada na ludzi a puzniej chodzi po chali i udaje pokrzywdzona liderka nie jest tylko od ścigania ale też od pomocy swoim pracownikom.

XYZz

Liderki pomocne...w czym ...obgaywaniu pracowników z panią Koordynator ..no w tym S niezawodne...

Ksp

Pff kto wybrał tą nową liderkę która tworzy w pracy tylko i wyłącznie (usunięte przez administratora) w pracy powinna być miła i spokojna atmosfera a przez nowa liderkę tylko są poniżani... Żenada aż brak słów...

Zwykła pracownica
@Ksp

To ciekawe, bo dla mnie jest bardzo miła i kompetentna. Ma ogromną wiedzę jeżeli chodzi o produkcję.

Zadowolona :)
@Zwykła pracownica

Dokładnie. Super człowiek. Pozdrawiam serdecznie Pania liderkę.

Bono

O jakim dziale mówicie

Mnk

Przepraszam kto wybrał nową panią lider ? Przechodząc słyszy się jak traktuje swoich pracowników WSTYD. Można wrzucić to do dużego wiadra pod tytułem (usunięte przez administratora).

Emilia

Hej, ile jest zmian w pracy elektromontera? Było takie ogłoszenie, kiedyś wystawili tutaj. Chłopak akurat szuka pracy, ale nie każdy system mu odpowiada. Chcielibyśmy się dowiedzieć szczegółów o tej pracy.

Łach
@Emilia

Z całego serca nie polecam. Idźcie do konkurencji jeżeli jesteście z okolic,dostanie więcej na start. Tutaj to prace zaczynało się i o 3.45 - kto pierwszy przyszedł ten rządził. Czasami po 12 w najgorszych przypadkach 16. A bywało i tak,że piątki wolne bo pracy nie ma a potem przymusowe nadgodziny w sobotę. Obecnie bez takich zawirowań ale zarząd się mocno zmienił więc to tylko kwestia czasu...

Xyz seb

Szczerze coraz gorzej. Koordynator porażka,zastępuje E.P tylko że tamten nie robił po 4 zebrania dziennie,i nie było takiego chamstwa. Pan pseudo lider z el.. najpierw niech nauczy się panowania nad sobą ,a dopiero staruje na takie stanowisko.Agresja to jego drugie imię. Na stanowisku dzięki żonie. Aż strach pomyśleć jak będzie ona instruktorką,kolejny wlazik p.J.W. ciekawe jakie szkolenia przeszli żeby być na takich stanowiskach. Zaś lider z bt A.M. za (usunięte przez administratora)to powinna wylecieć a nie udawać niewiniątko.nic z tym nie robią .Rimaster było fajna firma,zaznaczam było. Praca jest fajna ale jeszcze raz zaznaczam rządzący nie odpowiedni. Zróbcie coś bo ludzie nie wytrzymają.a te karteczki białe to chyba po to żeby ludzie byli przerażeni.

Oddana pracownica
@Xyz seb

Jak dla mnie kierownictwo jest super. Mogę nawet przed nimi klękać i całować im buty.

Zostaw merytoryczną opinię o Rimaster Poland Sp. z o.o. - Czaplinek

• Jak się pracuje w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rimaster Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 20 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rimaster Poland Sp. z o.o.