Technetix Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Technetix Poland Sp. z o.o.

NICK 2011-03-02 23:19:41
Chyba nigdy tam nie pracowałeś, firma jest babska i taki też jest jej styl nie oczekuj zrozumiałych i jasnych decyzji . Panie które są tam na "stanowiskach" mają monopol na wiedzę absolutną w każdej dziedzinie czy Ci się to podoba czy nie . Firma jest podzielona wewnętrznie na tych z magazynu i z biura , nie muszę pisać kto ma zawsze racje :) Ludzie którzy zarządzają stanowiskami technicznymi nie mają żadnego pojęcia o technice ( braki w wykształceniu zawodowym przełożonych są irytujące ) Generalnie jeśli ktoś trafi do magazynu to ma marna szanse na przyzwoite warunki pracy . Pani Joanno czas otworzyć oczy :) pani przedsiębiorstwo jest bardzo do tyłu jeśli je porównać do tego co dzieje się we Wrocławiu , wiec niech się panie nie dziwi ze ma pani ludzi słabych a pracownicy z głową na karku dawno pracują już gdzie indziej . Mimo wszystko pozdrawiam :)
Zostaw swoją opinię o Technetix Poland Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technetix Poland Sp. z o.o.