Gemo-Silesia Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o Gemo-Silesia Sp. z o.o.

max99 2012-08-27 13:16:33
Gemo Silesia-bałagan na każdym kroku,rodzinne układy na każdej zmianie,tu bracia ,tam kuzyni, tu ojciec i synek,[usunięte przez moderatora]szkoda gadać.Miło na rozmowie a po rozpoczęciu pracy słoma z butów wychodzi...Ale nie ma się co dziwić...[usunięte przez moderatora] i z tamtąd większość pracowników.Premie kierownik zmiany zabierze za byle co i dołoży drugiemu bo takie ma widzimisię...
SPI 2013-02-28 19:43:03
socjal, premie świąteczne, wczasy pod gruszą, podwyżki co styczeń, świetna atmosfera, wyskokowe imprezy i wyjazdy, spokojna praca, co chcieć więcej. Odkąd zmienił się Kierownik Zakładu wszystko się zmieniło na plus. Nowy szef dba o pracownika, angażuje się, rozwija i rozbudowuje firmę. Jak na prywaciorza to ok.
mango26 2013-07-18 23:28:25
Tak to prawda,ale mamy już Lipiec 2013 co myślicie teraz?
i 2015-05-27 21:43:22
Gemo to jedna wielka Kapuściana rodzina. Szef no może jakiś człowiek ale pozostałe szefostwo tragedia. Szczególnie Panie które niby sie pzryjażnia a jedna na druga nagabuje i obraża. Nie mówiać już o pracownicach. Same puste baby, zero wykształcenia, logicznego myślenia. Oczywiście słuchają tylko Radio Piekary Albo Silesia..... tragedia.
mango26 2015-07-31 21:00:06
szefostwo super,garsta załogi też ale reszta to hieny.
Speccc 2016-04-30 01:16:27
Firme oceniając w skali od 0-10 daje -5 kierownictwo zapatrzone tylko w siebie, traktowanie ludzi przedmiotowo, "Jak nie ty to kto inny" jedna wielka sztuczna korporacja, zero atmosfery gdyby nie firmy zewnętrzne firma by nie funkcjonowała, Pozdrowienia dla dennego działu UR i jego kierownictwa... Arek
werty 2016-05-20 16:58:29
Jakas popierdułka ta firma
muminek 2016-06-03 10:14:53
Kliki, kliki i układy. Nie siedzisz w układzie, po tobie.
poplecznictwo, podlizywanie, subiektywna premia. nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. firma jedno wielkie nieporozumienie.
jacho 2016-06-26 13:26:02
brygadzistki na OVF nie są obiektywne,polega to na lubię cię albo nie lubię cię,umiejętności i staranie nic nie pomogą,jeżeli występuje to drugie.
xyz 2016-07-12 10:06:14
Pracuję tu już trochę. Nie mam tu nikogo z rodziny, ani nie miałem też żadnego znajomego przed przyjęciem - byłem "z ulicy" z dala od wszelkich układów.
Firma cały czas się rozwija, dlatego niektóre sprawy czasami kuleją, jednak reasumując, wszystko zmierza w dobrym kierunku i jeśli komuś chce się pracować to z biegiem czasu będzie też zarabiał fajne pieniądze. Jeśli ktoś nie potrafi pracować "u kogoś", to zawsze będzie wyszukiwać problemów, niedogodności itd. więc niech sobie lepiej otworzy własną działalność.
Wszystko tu się dzieje oficjalnie, przestrzegane są wszystkie prawa obowiązujące w naszym kraju, pełen socjal, możliwość rozwoju i awansów, z czystym sumieniem polecam.
xyz 2016-07-12 10:06:41
smao 2016-07-13 21:43:54
Widocznie nie ma co narzekać, bo przecież warto się załapać. A atmosfera jaka jest teraz? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Gemo-Silesia Sp. z o.o. - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gemo-Silesia Sp. z o.o.