Opinie o Eurotanks Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eurotanks Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eurotanks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurotanks Sp. z o.o. w Wrocław

Wanda Nowy wpis

Hej, dalej jest tak ze specjalista ds. zakupów musi mieć te 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku? tak było w zeszłorocznej ofercie a chce się upewnić bo jakby nie patrzeć mam dopiero 2 i nie wiem czy jest sens w ogóle podsyłać CV

klient Nowy wpis

przedstawiciel jeździ obklejonym samochodem litery na cale drzwi ale obciach ciekawe kto kupi schładzalniki jak każdy już ma

przedstawiciel Nowy wpis

bez urazy ale to jakaś dziwna firma dzwoni typ mówi ze dostał 100 cv w tych czasach hihi potem ze nie wie kiedy zadzwoni także nie składajcie tam cv

Karolina Nowy wpis
@przedstawiciel

Nie łapię. Chodzi o to, że nie dał rady wszystkich obsłużyć, tak? Tak spore obłożenie tutaj jest? Ile osób rekrutujących obecnie jest zatrudnionych? Teraz to jestem ciekawa jakie warunki finansowe mogą im przysługiwać za pracę

Jakie są mocne strony pracodawcy Eurotanks Sp. z o.o.?

Pracodawca posiada mocna stronę wyobraźni

Firma Eurotanks Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Regional Sales Representative. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno

@qwerty a ta rozmowa po angielsku ciężka? Jak oceniasz?

qwerty
@Adam

Zależy na jakim poziomie jest Twój angielski. Osoba ze średnio zaawansowanym językiem powinna sobie poradzić. Rozmowa trwała ok. 30 minut.

LPW PANY
@Adam

to zeby zostac spawaczem w tej firmie trzeba dogadac sie po angielsku?

TakaTam

Witam , znalazłam ofertę pracy z zapotrzebowaniem pracownika produkcji , czy w związku z tym do tej firmy przyjmują również kobiety na te stanowisko ? Jakie jest wynagrodzenie mniej więcej za miesiąc , jaka atmosfera i czy warto ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Eurotanks Sp. z o.o.?

qwerty

Tak, w siedzibie firmy Eurotanks, rozmowa z prezesem. Dodatkowo, tak przynajmniej było kiedyś, telefon ze Szwecji aby sprawdzić twoją znajomość języka angielskiego. Ogólnie firma fajna, ludzie też niczego sobie. Jedyna uwaga do Pani Doroty - księgowej. Pani Dorotko, wiem że było różnie, czasami było źle, ale nie mam do Pani urazy. Proszę tylko więcej się uśmiechać, być bardziej życzliwą, a będzie to pierwszym krokiem do poprawy środowiska pracy.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Eurotanks Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Raczej w tej firmie nie istnieje takie coś jak awans bo to wiąże się z podwyżką i najczęściej ze zmianą umowy... można zostać spawaczem ale są osoby które spawają wiele lat i nawet kursu nie mają a co za tym idzie umowy odpowiedniej do wykonywanej pracy też nie. W okresie letnim można tez zostać malarzem dachu, tutaj pracodawca tłumaczy że wykonuje się tą czynność w godzinach pracy więc dla niego to całkiem normalne i w efekcie jest się monterem-ślusarzem-artystą-malarzem.

Olek

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje?

Pozdrawiam

Skoro to firma o konotacjach szwedzkich to chciałbym zapytać jak tam u was jest z tą tolerancją dla Katolików, bo w IKEA i Volvo mają z tym poważny, egzystencjalny kłopot?

Damian
@Pozdrawiam

Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się, czy firma poszukuje może nowych pracowników? W internecie nie znalazłem żadnych aktywnych ofert pracy, więc mam nadzieję, że uzyskam informację na ten temat w tym właśnie wątku. Ktoś z Was ma może najświeższe informacje związane z tym pracodawcą?

Stary

Firma dba o zdrowie psychiczne pracowników, bo pieniądze są takie że na 100% nie odbije nam palma od ich nadmiaru . Widać że przyszłość pracowników i zdrowie fizyczne jest ważne dla kierownictwa firmy, temperatury w okresie jesienno-zimowym jest taka że bez problemu możemy podjąć pracę w Norwegii, Finlandii czy Islandii i niska temperatura nie będzie nam straszna, noc polarna też nikomu nie będzie przeszkadzać bo jeśli ktoś w tym zakładzie chcę mieć zarobki powyżej 4 tys. zł netto to pracuje od 6 rano kiedy jest jeszcze ciemno do późnego wieczora(godzina wyjścia z pracy zależy od wytrwałości i chęci) . Nawet łyknięcie sobie czegoś mocniejszego nie stanowi problemu a czasami może skutkować podwyżką i małym awansem . Co do samych awansów to można awansować z montera na spawacza i to z dnia na dzień, bez żadnych problemów i tracenia czasu na kursy bo po co to komu. Jak to ktoś kiedyś powiedział "żyjecie tu jak pączki w maśle" . DNO!

Brudny Roman
@Stary

No cóż takie życie i typowe polskie zakłady z ludźmi których mentalność jest jeszcze mocno zakorzeniona w komunie. Zawsze też możesz stać się mistrzem manipulacji, kombinowania i przede wszystkim robienia z siebie ofiary. Przysłowiowe włażenie przełożonym w (usunięte przez administratora) również mile widziane. Tylko broń boże się stawiać i próbować wprowadzić tam normalność bo wtedy kółko wzajemnej adoracji już Cię dojedzie i nie dość, że zaczniesz sam taki być to jeszcze obróci się to przeciw tobie.

Hashimoto

Miałem okazję pracować w Eurotanksie kilka lat temu.Co do ludzi to mocna ekipa, wesoła i w porzadku.Praca wymagająca,zarobki żałosne.Prezes to niepoważny człowiek, delikatnie ujmując.Szkoda czasu i nerwów.

Mi się podoba. Szczególnie w zimie. Wymagane tempo pracy pozwala rozgrzać organizm na tyle że inne nie jest potrzebne i temperatura ok 0st C na hali nie przeszkadza, a dzięki temu szef będzie miał znacznie większy budżet na coroczne syte podwyżki. Latem trochę mniej komfortowo ale zawsze można rozebrać się jak do rosołu i od razu chłodniej człowiekowi. BHP? A na co to komu potrzebne? Tu nam nic nie grozi bo majster ma na nas oko co chwila. Można czuć się bezpiecznie,a jak ktoś zasłuży to będzie mógł w biurze na kolanach czyścić skrobaczka panele. By żyło się lepiej! Naszemu chlebodawcy, oczywiście.

Nie polecam pracy w Eurotanks. Firma rodem z PRL. Pracowalem tam jakiś czas licząc że dostanę podwyżkę lecz po roku dostałem 100 brutto podwyżki. Prezes mówił że firmy nie stać na podwyżki dla pracowników itp. A sam zarabia ponad 25 000 zl na rękę Naszczescie zmieniłem firmę która daje mi godziwe zarobki. Firma dla osób które chcą bezstresowo pracować w milej atmosferze za marne pieniądze.

Alex

Czyżby Pani Dorotka się uspokoiła? Nie wierzę, naprawdę? Cud w 2018 roku?

Abraham

Kolejny maruder... A soboty i nadgodziny to nie łaska porobić ? A tak na serio to jedyne co tam trzyma ludzi to nadgodziny i soboty. Czasami nawet fajnie zostać do 16, schować się gdzieś między regałami i nic nie robić a godzinki lecą :) sobota to samo i jest super, szef myśli że robota wykonana a ludzie łudzą się że mają dobre zarobki :) . Ogrzewanie zrobione? Czy szef z brygadzistą i kierownikiem znowu będą biegać tej zimy po hali i rozgrzewać pracowników gadaniem że na przyszłą zimę będzie wszystko zrobione ? Firma wciąż się rozwija ! Od 25 lat ciągły rozwój a ogrzewania brak i jedna toaleta na 30 pracowników, sukces !

Luke

Organizacją pracy zajmują się dyletanci, wiec nie ma mowy o normalności w tej firmie. Póki kierownikiem nie został najlepszy kolega majstra to jeszcze jakoś się robiło. Płaca była słaba ale przynajmniej sporo nadgodzin i względny luz blues na zakładzie za przyzwoleniem. I to mimo rynku pracodawcy gdzie ciężko było o pracę. Nawet najwięksi ściemniacze i uskuteczniacze częstych zwolnień lekarskich przetrwali mimo ciągłych pogróżek o zwolnieniu (Pozdro Grzesiu. Zrobiłeś to, zuchu!). Zero konsekwencji. Teraz wielka dwójka panów fachowców przyciska od jakiegoś czasu pasa, ganiają do pracy jak kury po wybiegu. Dali premie z wysokością zależną od czasu zrobienia zbiornika i obserwują wyścig dzielnych szczurów. Ale co z tego, że przez 3 tygodnie wyrobisz dodatkowo parę ładnych stów jak później nieszczęśliwie zachorujesz i zabiorą ci część dodatkowo zarobionych wcześniej pieniędzy? Tak jakby to twoje L4 miało jakikolwiek wpływ na zbiornik zrobiony 2 tygodnie temu, który już dawno jest u klienta. Nonsens i czyste złodziejstwo. Jak stracić resztki szacunku i godności pokazuje przykład opisany przez kogoś poniżej. Zwolnili kolesia oficjalnie za rzekome zbyt małe zaangażowanie w pracy, choć nieoficjalnie po hali poszła informacja, że to za L4. Tydzień przed końcem okresu wypowiedzenia z podkulonym ogonem przyszli do niego prosić, żeby jednak został. Tak to jest jak się nie ma pojęcia jaki rynek panuje i że ciężko o pracownika, szczególnie za takie śmieszne pieniądze jak są oferowane w tej firmie. Ja bym po takiej akcji nie mógł sobie w oczy w lustrze spojrzeć. Brawo panie kierowniku i brawo panie brygadzisto. Wiecie jak zrobić z siebie sami wiecie kogo. Oddajcie swoją robotę komuś kto to ogarnie, oszczędźcie sobie wstydu.

Luidzi

Czy są jakieś szanse na podwyżki wynagrodzenia?

Cichociemny
@Luidzi

Krzysia ludzie nie potrzebują podwyżek :)

Gaga

Bardzo odradzam! Płaca trochę wzrosła, na start 2200 netto chyba że ktoś posiada jakieś kursy itp. to dostanie te 2500 netto. Warunki pracy to komuna, jakieś BHP? Zapomnij... Ludzie obsługują wózki widłowe i suwnice bez uprawnień, jedna toaleta i jedna umywalka na ponad 30 osób, brak ogrzewania na zimę i jest rano max. 6 stopni, na lato brak wentylatorów i temperatura wzrasta do 40 stopni... Jak sam sobie nie ogarniesz od rana jakiegoś zajęcia to nikt ci nie powie co masz robić a później przełożeni mają wielki problem że nic nie robisz. Jednym słowem jeden wielki bajzel na kółkach, kierownictwo nie wie co się dzieje na zakładzie i wynikają z tego liczne problemy i niedopowiedzenia, dodatkowo przełożeni nie potrafią być bezstronni i sami wyśmiewają część pracowników.A jak chcesz zarobić więcej to zmień pracę albo rób nadgodziny i soboty i nie marudź bo jak powiesz coś nie tak to masz po premii. Dobra robota żeby przyjść na 1,5 roku i się czegoś nauczyć. A i z tego co wiem to ostatnio nawet za L4 zwolnili kolesia a później prosili żeby jednak został bo się nie wyrobią z terminami ... Odradzam!!!

@Gaga

A co słychać u Pani Dorotki, księgowej? Zmieniła się, czy nadal jest bardzo sympatyczna?

Aneta

@Gaga, to co piszesz, jest dość niepokojące, czy takie sytuacje mają miejsce na każdym dziale? Może problemy z organizacją pracy wynikają ze zbyt małej liczby pracowników? Czy osoby, które rozpoczynają pracę w tym miejscu przechodzą szkolenia? Na jaki rodzaj umowy mogą liczyć? @Cezary, a Ty co sądzisz o tym pracodawcy? Czy odpowiadają Ci oferowane warunki oraz atmosfera?

Cezary

Maruderom nigdy nie można dogodzić, tak widocznie już jest!!!

Aneta

Czy na stanowisku Production Manager - Kierownik Produkcji można liczyć na jakieś premie? Ktoś pracuje i wie jak to jest? Wszystkie pozostawione informacje i opinie są istotne dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy Eurotanks Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotanks Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Eurotanks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotanks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotanks Sp. z o.o.?

Eurotanks Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Metalowców 9
    54-156 Wrocław