Opinie o Bioetanol Aeg Sp. z o.o. w Chełmża

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bioetanol Aeg Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bioetanol Aeg Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bioetanol Aeg Sp. z o.o. w Chełmża

Edyta

Niedawno zakończyła się internetowa rekrutacja na stanowisko Brygadzista produkcji. Podali godziny pracy 7-15. A czy ktoś wie, czy jest opcja na elastyczność? Można jakoś to negocjować?

@Malfoy

ale pracownik ma te nadgodziny w ogóle wypłacane? bądź można odebrać za nie dni wolne? jak to jest? rozjaśnij...

Beti Nowy wpis

Restrukturyzacja to nie to samo co upadłość, poza tym już w 2015 firma miała problemy ze skarbówką, ale poseł się za nią wstawił i z tego wyszła. Tak że raczej zamiast radości z upadku to jest prośba, żeby ktoś z pracowników napisał, jaka jest aktualnie sytuacja i czy będą kogokolwiek zatrudniali w tym roku? Np. kierowcę na cysternę?

Edyta

xxx
@Edyta

godzin nie można negocjować, produkcja jest od 7-15

Teresa
@xxx

No to w sumie spoko, ja wole wcześniej kończyć pracę :) Więc może wiesz czy jest potrzeba robienia dużej liczby nadgodzin na produkcji? A jeśli tak to płacą za nie czy trzeba odbierać jako wolne?

Miernik
@Teresa

Jest koniecznosc pracowania nadgodzin

Honorata
@Miernik

A jak rozliczane są nadgodziny? Ile w miesiącu trzeba ich zrobić? I dlaczego "trzeba", nie ma wystarczającej liczby osób do pracy?

@Miernik

nie ma konieczności, chcesz zarobić więcej zostajesz dłużej nie to nie zostajesz, przynajmniej było tak pod koniec 2022

@Honorata

to chyba zależy od zamówień, płaca 50-tki i nigdy nie przekraczają 3 nadgodzin w ciągu dnia jeśli chcesz, soboty max 5h jak możesz i tez 50-tki

Anetka Nowy wpis

Hah, to chyba dobrze czy nie? Jak oceniasz tutaj kierownictwo? Doceniaja jakoś za pracę? Można się dogadać w każdej sprawie?

Malfoy Nowy wpis
@Anetka

Pan T doceni cie tym ze bedziesz robic nadgodziny na jego premie, pozdrawiam.

@Malfoy

Teresa

Ej no ale serio aż tak źle? Zastanawiam się nad pracą tam, fajnie jakbyś powiedział coś wiecej na ten temat. Zarobki takie kiepskie czy atmosfera ogólnie słaba? Bo ktoś tu pisał o najnizszej krajowej ale nie wiem czy to na wszystkich stanowiskach tak wygląda:(

@Teresa

nie jest źle, nikt nad głowa nie stoi nie ma kamer dwie przerwy, wystarczy robić swoje i tyle jak w każdej pracy a jak ktoś ma siano w głowie i jest leniwy to dla niego każda praca jest do du....y

Barbara
@xaxa

Ooo, to zawsze jakiś plus. Czyli jak ktoś chce, to może pracować w spokoju? Te dwie przerwy są po ile minut? 15? Trzeba się jakoś "odbijać" wychodząc na nie? Lub przychodzac i opuszczając prdukcje? :)

@xaxa

A jak ktoś pali to może sobie robić krótsze przerwy na fajka, ale częściej? Można się jakoś tu wykazać czy wystarczy robić swoje obowiązki ?

Bajzel

Czy cos sie zmienilo w tym zakladzie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bioetanol Aeg Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Chemik - Laborant? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Na szczescie ta firma upada i ma problemy, bardzo z tego powodu sie ciesze.

Czy Bioetanol Aeg Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

bobi

nie

mikus

Pracowalem i jest tam praca fajna ale nie dla wszystkich bo niekazdy akceptuje zimno i gryzonie w pracy

Donald
@mikus

Szczury są spoko i te wszędzie leżace (usunięte przez administratora) od nich przy temperaturze 3 stopni to fajnie.

Elektryk

Firma upada, nie stać ich na prąd ????

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Brygadzista Produkcji. Bioetanol Aeg Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

xD

Brygadzista za 2800 to lepiej na ciecia isc posiedziec sobie

@xD

Tylko że skąd masz info, że brygadzista właśnie tyle tutaj zgarnia. To nie za mało jednak? :/

xD
@Monika

Byłem na rozmowie, dodatkowo z uprawnieniami na wozki zaoferowali 200zl wiecej niz osoba na produkcji, smiech

@xD

Aha, no to pięknie... A orientujesz się czy dają szansę tutaj komuś sobie kurs wyrobić? Ciekawa jestem jaką stawkę wtedy by zaoferowali

szym
@Monika

Z tego co wiem po jakims czasie tak, ale trzeba potem rok przepracowac w firmie aby za niego nie placic

Podobno pracując w firmie Bioetanol Aeg Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 3600 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

furek

Netto? obowiazuje ale przy 300 godzin

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Bioetanol Aeg Sp. z o.o.?

Jones

Jak chcesz pracować jak maszyna na produkcji to mozesz nawet byc z wiezienia ;d

Sławomir
@Jones

Poważnie tak im nie zależy? ;d A co do samej pracy, jest ciężko? I czy zdarzają się nadgodziny?

szybki
@Sławomir

Praca jak praca, nie ma chwili spokoju, nadgodziny CZESTO KONIECZNE.

@szybki

I jak płatne wtedy są?

szybki

50%, a dla uczniów 0, na umowie o pracę normalnie chyba

@szybki

Czemu dla uczniów 0? To oni się ich podejmują?

@Monika

Nadgodziny tylko w wypadku choroby innego pracownika. Co do pracy. Praca jak na produkcji. Nikt nie stoi nad głową i nie wylicza przerw. Nadgodziny płatne. Nadgodziny dla uczniów? Nie ma czegoś takiego, bo uczniowie nie są w stanie sami obsługiwać stacji.

@Gość

Ahaaa no i tutaj ukryła się odpowiedź na moje pytanie. ;) Czyli raczej te nadgodziny nie często się zdarzają, skoro tylko w wypadku choroby? Można spytać ile mniej więcej osób aktualnie tutaj jest zatrudnionych?

hah
@Gość

Od kiedy coś takiego? przeciez tam nadgodziny są wymuszane byle jak najwiecej bylo robione?

@hah

Jak niby je wymuszają?

@Monika

Na zasadzie ze musisz je robić inaczej zwolnienie.

@.

Aha i co każdy na to przystaje czy ktoś może z tego powodu wziął i odszedł?

@Monika

To nie ma znaczenia, jak ktos odejdzie szukaja kogos kto bedzie te nadgodziny robił i tak to wyglada.

Mateusz
@..

Zgodze się z poprzednikiem, nadgodziny są wrecz narzucone co jest niezgodne z kodeksem pracy oczywiscie, jesli na to nie przystajesz to sie z toba zegnaja, ogolnie rzecz biorąc nie polecam

@Mateusz

Jeśli to prawda to wygląda trochę jak błędne koło. Ale skoro padło stwierdzenie, że z KP to niezgodne to czy nie wypadałoby tego zgłosić?

Mateusz
@Monika

Może w końcu by było warto, może ktoś sie za to w końcu wezmie gdy po prostu sie tam zatrudni i bedzie mial dosc... W szczegolnosci gdy kierownik pewnego dzialu stosuje mobbing i szantazuje w pewien sposob. Ja juz tam nie pracuje i nie chce myslec o powrocie w ten obóz pracowniczy.

Emilia
@Mateusz

o jaki dział tutaj chodzi? możesz coś więcej opisać bo oskarżenia padają odstraszają a nic więcej nie wiadomo?

Piotrek
@Emilia

Najprawdopodobniej chodzi o dział produkcji biopaliwa, natomiast nie jestem pewien, kilka lat temu już było nieciekawie wiec moze teraz tak jest jak ktos tu opisuje.

@Piotrek

Kurczę to słabo. A inne działo jak? Na którym względnie byłoby najlepiej?

Piotrek
@Monika

Szczerze nie pamiętam, pracowałem tam kilka lat temu, na pewno w biurze by było dużo lepiej niż na działach produkcyjnych.

@Piotrek

No właśnie mnie by o biuro chodziło, chociaż sama się teraz zastanawiam czy taka niesprawiedliwość w traktowaniu ze względu na dział jest w ogóle w porządku... Mimo wszystko ktoś kto znałby warunki w biurze by się wypowiedział?

Szczery Anonim

Dział na ktorym pracowałem oferuje umowe zlecenie, mimo ze okres godzin pracujących w miesiacach wrzesien-maj jest nawet ponad wymiar pracy...Zmuszanie do nadgodzin pod wpływem szantazu, czyli albo pracujesz po 11 godzin albo jestes zwolniony bo potrzeba ''solidnych'' pracownikow a raczej tania sile robocza. Temperatura w zime taka jak na dworze, w lato jeden wentylator na cała hale, wymuszane soboty co jest oczywiscie niezgodne z kodeksem pracy w dodatku praca za najnizsza krajowa plus mobbing. Na ''stolowce'' zdarzaja sie myszy biegajace po stole, zdechle szczury, i krótko mowiąc gówna lezace tych gryzoni wszędzie,syf. Obiecane premie nie maja miejsca ( jedna na wigilie ) mimo obiecanych kwartalnych.Na plus przerwy ale to tylko ze względu takiego ze tempo pracy jest akordowe, zakaz rozmawiania w czasie pracy oraz śmiania sie, nawet na przerwach. Zakaz chorowania, przeziebienie to nie choroba a biegunka to wymysł pracownika bo szef chodził do pracy z wstrząsem mozgu i złamana nogą, tak... taka jest argumentacja. Wiecej zakazów niż w obozie. Na dłuzsza mete absolutnie odradzam chyba ze ktos potrzebuje na chwile to jeszcze da sie przeżyc. Serdecznie nie polecam, czlowieka ktory to prowadzi nie obchodzi go zycie prywatne innych jest dla niego nieistotne, jednym słowem PRACA PRACA PRACA. Nie wiem jak było na innych dzialach wiec tamtych nie oceniam.

Wiecie, czy Bioetanol Aeg Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Lol

Dlaczego mialaby byc praca zdalna?

Mezo

Witam, wg. mnie jest to firma z wartościami i ogromną tradycją, nowa kadra zarządzająca, która stara się aby firma się rozwijała, słuchająca pracowników, z ogromną wiedzą, doświadczeniem i pomysłami, są inwestycje, modernizacje, nowe produkty, początek dla nowego pracownika trudny, jak w każdej nowej firmie gdzie jest stała kadra, ale uważam że jest to firma stabilna dająca możliwości rozwoju, pracownicy rzetelni i w większości pomocni.

T

Wypłaty nie na czas, ciągłe problemy, brak zainteresowania pracownikiem ze strony szefostwa.

;)

Reszta ekipy w porządku, (usunięte przez administratora)

dziwne rzeczy pisze poprzedniczka, w zeszłym roku obniżono płace na 3 miesiące, było trochę zwolnień a w firmie sytuacja jest nie najlepsza

Zostaw merytoryczną opinię o Bioetanol Aeg Sp. z o.o. - Chełmża

• Jak się pracuje w Bioetanol Aeg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bioetanol Aeg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bioetanol Aeg Sp. z o.o.?

Bioetanol Aeg Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bydgoska 4
    87-140 Chełmża