Opinie o Sylva Sp. z o.o. w Wiele

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sylva Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sylva Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sylva Sp. z o.o. w Wiele

Rekruter z kadr opowiada jaka to świetna i rozwojowa firma po czym nie potrafi wrócić z informacją zwrotną. Bardzo słaby proces rekrutacji.

Julia Nowy wpis

Mam na oku ofertę pracy dla automatyka, możecie mi wytłumaczyć tylko na jakich zasadach przyznawana jest premia roczna. Biorą pod uwagę wyniki pracownika, czy zyski firmy?

Kandydat Nowy wpis

Blondi

To w jakiej wysokości otrzymaliście te podwyżki? Nie wiem czy ironizujesz, czy nie. Może podać konkretną kwotę? Nie jest to tajemnica?

Stokrotka Nowy wpis
@Blondi

Jak wyrównanie pensji do najniższej krajowej nazywa się podwyżką to co niektórzy dostali dość spora????

???? Nowy wpis
@Stokrotka

Jakie wyrównanie do najniższej, nie rozumiem? W sensie ile wcześniej mieliście, bo tego nie wiem też na dobrą sprawę. Chodzi o to, że dali tylko tyle, żeby było minimum obecne, a jakieś dodatki do tego są jak coś?

Witam,ile zarabiają mechanik -konserwator w Sylvia Wiele ?

Firma Sylva Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Dyrektor Produkcji w branży drzewnej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Siemka, potrzebuje Waszej pomocy. Próbuję wejść sobie w ofertę na mechanika na stronie, ale nie działa nic jak klikam. Powie ktoś, co tam wymagają i co oferują, bo nie przeczytam chyba jednak? Chcą określone doświadczenie? Dzięki jak coś za każde info

Karolala

Działa, kliknij w grafikę "mechanik" https://sylva.pl/services/mechanik-3/ :) Powodzenia

@Karolala

O, mi udało się zapoznać z tą ofertą. Orientujesz się w takim razie, za co otrzymuje się premię produkcyjną w tym miejscu pracy? I w jakiej wysokości ona jest? I na jakich też warunkach dostaje się premię roczną? Pomóżcie i rozjaśnijcie moje wątpliwości...

Pytanie do dyrekcji. Na jakie podwyżki można liczyć w tym roku no i czy wogule będą. Bo nawet z pracownikami nie ma rozmów. Bo pracujący w biurach napewno dostaną Bo to jak oni ciężko pracują.

Co do premni.Na pakowaniu i malowaniu ludzie nie wyrabiają norm bo zamiast robić swoje to czyszczą piec z popiołu.

Jaga

A jaka jest norma, którą trzeba wyrobić, ta minimalna? Czemu czyszczą ten piec, ktoś im każe czy o co z tym chodzi? Gdyby wyrobić tą normę to jakiej premii można się spodziewać?

Czy w Sylva Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Wicek

Dzień dobry! Przeglądając oferty pracy zauważyłem, że poszukują w Wielu do biur. Więc moje pytanie czy tam płacą za dodatkowe godziny, bo tu gdzie jestem teraz to tak, a niestety praca sama się nie zrobi. Jak mawia mój obecny pracodawca: wolę zapłacić za kilka nadgodzin niż zatrudnić Ci asystenta. Jak to wygląda w SYLVA?

Bla
@Wicek

Asysten w tartaku? W branży drzewnej mało kto ma asystenta przynajmniej w tych firmach w których miałem okazję pracować więc jestem szczerze ( proszę tego nie traktować jako sarkazm) ciekawy czy takie standardy są gdzieś w Polsce.

@Bla
@Bla

Dziękuję za opinię, nie szukam stanowiska w tartaku, szukam do biura, obecnie pracuję w dużej firmie produkcyjnej, co prawda w innej branży, ale przyzwoicie płacą. Zastanawiam się na zmianą, chciałbym spróbować czegoś innego. Rozumiem, że prace dodatkowe nie są akceptowalne oraz płatne. Obawiam się pogorszenia warunków.

Przemysław

Z tego co wiedziałem w sieci to szukają inżyniera budowy. Widziałem że trzeba znać francuski i jest możliwość zdobywania doświadczeń i szkoleń w firmie we Francji. Często są takie wyjazdy służbowe? Są traktowane jak delegacje?

Przemysław

Masz na myśli pracowników z Lubni? Jest ich więcej w firmie? Zajmują kierownicze stanowiska? Wytłumaczysz o co chodzi?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sylva Sp. z o.o.?

Pracocholok

W tej firmie jest(usunięte przez administratora)atmosfera. Nic tylko płakać.

Gary

Atmosfera zawsze zależy od bezpośredniego szefa. U nad jest ok

Karolala

U nas też jest ok. Pracowałam dużo gorszych warunkach.

@Gary

W Lubni nie.

Olga
@Kolega

A co w Lublinie jest nie tak ? Kierownictwo słabe czy ludzie roszczeniowi ? Jak wyglądają zarobki w Lublinie ?

Sergiusz o efektywności

(usunięte przez administratora) Sporej części załogi zabrano dodatek za dojazd bo liczą od tablicy do tablicy chyba L4 będzie wyjściem. W biurach to mają samochody firmowe to im obojętne może nawet po 10 zł za litr być.

Prawda
@Sergiusz o efektywności

I na dodatek sobie wybierają. Ja mieszkam w polu to poproszę skodę z napędem na 4 koła. Oczywiście proszę.

Karol
@Sergiusz o efektywności

Do końca roku był dodatek za dojazd a w styczniu dali nowe umowy coś podnieśli ino że zabrali dodatek do paliwa. kilka dni chorobowego w miesiącu wyrówna nima wyjścia jedzenie drogie opłaty w góra

Honorata
@Karol

Ale coś podnieśli, sam napisałeś. O ile podnieśli? Będzie choć te 17 procent inflacyjnego?

@Honorata

Tak, podnieśli podstawę o 8% , na 17 chyba nikt nie liczył.

@Karolala

Dobre i 8%. Wszyscy dostali tak samo? Kierownictwo też miało takie podwyżki czy tylko pracownicy niższego szczebla?

Ppppppp

Jeśli kierownik nie ma czasu wydawać aneksów to niech nie wydaje i odda je do wiela i niech kadrowa je wyda. Bo to jest już szczyt lenistwa.

Barbara
@Ppppppp

Masz rację, papiery lepiej mieć. A czego dotyczące te aneksy, to jakaś ważna sprawa? Jakieś zmiany były w umowach?

Wanda

Szukam informacji o pracy na stanowisku Analityk procesu produkcyjnego. Jest opcja awansu na starszego analityka? I czy firma praktykuje awanse wewnętrzne na takie wyższe pozycje?

Kolega

Do dyrekcji sylva. Jeśli brygadzista w lubni nie daje rady i musi zostawać po godzinach to taka propozycja żeby dać mu asystenta co będzie mógł pracować po 8 godzin. A nie nażekać ile to ja mam pracy.

Czy firma Sylva Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ojoj

Pracownik Na dodatkowe wsparcie można liczyć u psychologa w ogóle jak się pracuje w Lubni. Istny dom wariatów.

Izabela
@Ojoj

A jest szansa na jakieś uzasadnienie tej opinii? Co się tam kiedyś działo i czy do dziś jest podobnie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Sylva Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Z tego co wiem, to tak.

Dziewczyna

Dzień dobry. Jak pracuje się w Sylva Wiele na stanowiskach biurowych? Czy jest szansa otrzymania pracy po przesłaniu CV nawet jeżeli obecnie nie mają żadnego ogłoszenia o pracę? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Maja
@Dziewczyna

A czemu tak bardzo się zainteresowałaś tą firmą pomimo że nie ma ofert? ktoś Ci polecił? :)

On
@Maja

Bo do biura przyjmują na morgi. A najlepiej na asystenta i pomocnika asystenta.

Kaśka

Jak tam atmosfera w zakładzie, jest OK? który dział najlepszy? Czy przyjmują też kobiety?

Izabela

A dział który najlepszy tu jakbyś miał ocenić? Pewnie ten, w którym jesteś?

@Izabela

Tylko biura tam dobrze płacą i się nie narobią.

Kolega

Jak tam podwyszki w tym roku. Czy są znowu lepsi i gorsi. I czy warto podjąć w tym zakładze pracę.

Maniek
@Kolega

Odpowiadam, tak warto podjąć pracę, nowy otrzymuje na start lepsze warunki niż stary doświadczony pracownik bez znaczenia na dział. Czy będą podwyżki nie wiadomo, pewne jest to, że realnie każdy z nas ma mniej w portfelu i może to skutkować migracją zarobkową.

@Maniek

No to czyli warto przyjść do was do pracy jeśli Świeżak dostaje więcej niż stary pracownik. A gdzie lepiej w wielu czy w lubni.

Maniek
@Kolega

O ile mi wiadomo, to jedna firma Wiele i Lubnia no to po co pytasz.

@Maniek

Bo słyszałem że w wielu lepiej zarabiają niż w lubni. I w wielu nie gnają ludzi do pracy jak w lubni.

Pipi
@Kolega

No to bardzo źle słyszałeś.

@Pipi

Ale z czym źle słyszałem. Z zarobkami czy gnaniem do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sylva Sp. z o.o. - Wiele

• Jak się pracuje w Sylva Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sylva Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sylva Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sylva Sp. z o.o.

Sylva Sp. z o.o.