logo Sylva Sp. z o.o.

Sylva Sp. z o.o.

Wiele

Opinie o Sylva Sp. z o.o.

kiki 2016-04-26 16:47
Kiwki wie bo pracuje tam. Dobre czasy to były, kiedy aukoklawiarz był jeszcze handlowcem i romanowski się nad nim znęcał - mówiąc złodziej
gosc1 2016-05-01 08:25
ta firma to kołchoz.Robic robic zeby miec wiecej od poprzedniej zmiany.Czyzby jakaś premia dla poganiaczy(brygadzistów).
lew biały 2016-05-12 17:48
W tej firmie jest bardzo bezpiecznie, wystarczy wejść na pellet nie ma żadnych norm zachowanych, nie wspominając już o dźwięku na strugarkach czy w biurach. Ale beczące stado dwunogich patrzy na wypłatę. Ale najlepszy jest inż. bogdan z pelletu, spadający ze schodów. Połamany na własne żądanie, jak zakwalifikują u niego wypadek przy pracy, a on już był po pracy i nie ma nieregulaminowego czasu pracy, złożę własnoręcznie zawiadomienie do zusu. A tam tylko czekają na takie perełki. Chłopak "marzanny" ładnie wchodzi w odbyt romankowi bez wazeliny. Swoją drogą ten facet nie ma honoru. A mały rozsiewa plotki pracownikom że za rządów Fryderyka fabryka tylko upada i że kiedyś Fryderyk doprowadził jedną firmę do bankructwa w przeszłości...
Powiem otwarcie na to wszystko jest tylko jedno lekarstwo... Mrożek by się uśmiał, a Ota Pawel jeszcze raz by zwariował.
biały lew 2016-06-20 17:57
up@
A co ma jednego z drugim -Jesteś po prostu tępy - wiesz co to logika, tautologia czy też uroda koniunktiwu. Bo z tekstu ww. wynika że nie pojmujesz zasad języka i jego logiki.
Wiec najazd na Twą jakże skromną osobę jest bezcelowy bo nie jesteś godnym mnie przeciwnikiem.
Wystarczy spojrzeć na dział pellet, to jest serce a właściwie laboratorium i wcale nieudane małego.
Naprawy notoryczne, pożary to standard, trakty komunikacyjne wszystkie oprócz jednego nie przechodzącego nad linią kategorycznie niedozwolone, brak taśm żółto czarnych na wszystkich osłonach i infrastrukturze.No i boguś połamaniec siedzący na rozdzielni(o polach PEM pewnie też nie słyszałeś i zasad BHP ). Wiesz że pod szafką elektryczną jakąkolwiek nie może znajdować się żadna rzecz, a co dopiero człowiek. Oddzielenia ogniowego nie ma dział ogrodowy. Szatnie na hali magazyn części zbity z desek w trykowni. Regały bez atestu i podanej nośności, jeszcze niedawno brak wody i 3000l paliwa. Chcesz więcej, podaj adres mejlowy.
xxx 2016-06-21 20:45
biały lew jak ci nie pasuje to sie zwolnij i na kuronia a na twoje miejsce kogo innego przyjmią
czarna mamba 2016-06-28 14:47
Powiadacie niepełno sprawni zawodowo? Ignoranci, heiterzy?
Ten kto to na pisał jest ścisły, fachowy i wie o czym mówi(piszę). Takich informacji nie można wyssać z palca bez konkretnej wiedzy i znajomości przepisów.
Fascynujące jest to jaki wysyp wypowiedzi negatywnych pojawia się po taki wpisie, pewnie ktoś ma puls z zarządu nad tym forum. To oczywiste.
Ja dowiedziałem sie ostatno i jest to imperatyw kategoryczny - jak na zebraniu z francuzami pewna Asia popieprzyła procenty i wmawiała ludziom że ma rację i co z tego że zna ich szwargot po francusku jak nie potrafi liczyć procentów, przedstawiciel handlowy nie potrafi przeliczać jednostek i nie zna podstawowych zasad inżynierii drewna. Ta firma to dno.
XXX 2016-06-29 15:25
Adam, wyluzuj
czarna mamba 2016-06-29 19:57
Plac zabaw i karuzela (nowy sortownik) to też pomysł iście z piekła rodem wzięty. Gloryfikacja krótkowzroczności i apoteoza głupoty to nowe hasło reklamowe tej firmy. Po za tym widać ktoś ma ciekawe interesującą przenikliwość, bowiem patrząc na płot sylvy rzygać mi się chcę zmiejsca.
biały lew 2016-06-29 20:04
Kimkolwiek jest Adam, nie wyluzuje. A dlaczego miałby się słuchać. Argumentacja Adama nie interesuje. Adam to : "znafca".
Frederic 2016-06-29 21:22
Le calme!!!
CEO dit: Sous vide immersion dans Sylva
Kafar 2016-07-03 00:19
Aż tak jest tam źle? słyszałem co nieco o przekretach panów R i P, ale chyba poprawiło sie od kiedy jest ten nowy dyrektor?
zastanawiałem sie nad zatrudnieniem na stolarza, ale nie wiem jakie warunki.
teraz zarabiam 1600 i troche kulawo
gosc1 2016-07-03 07:23
no to w sylvie na więcej nie licz
zawiedziony 2016-07-31 15:36
Frederic jeśli jeszcze pracujesz w Sylvie a jest Tobie już ciężko to odezwij się , mogę bezinteresownie wskazać kilka spraw które na 100% pomogą Tobie w sprawach firmy na stopniu dyrektorski. A konkretnie mogę wskazać rzeczy jakie dzieją się na poziomie pozostałych Panów dyrektorów.
Może tobie uda się przekazać to w sposób który zrozumie wlasciciel z Francji.
Jak widzie od kilku lat marnotrawienie takiego potencjału to normalnie scyzoryk otwiera sie w kieszeni.
XXX 2016-08-02 14:41
adaś, prosiłem uspokój się.
xwx 2016-08-02 23:53
prosic to ty sobie możesz - żone żeby ci dała. albo wewiórkę
hacz 2016-08-03 17:53
A tankowanie czerwonego paliwa wraz z listą podpisów waszych pracowników która leżała u mechaników w trykowni, na których widnieje podpis każdego pracownika z datą i ilością , oraz jeżdżąca na nim maszyna w latach 2013-2015 i pewnie nagranie audio czy na pewno zainteresuje prokuraturę, a skarbówka co na to powie, ochrona środowiska na pewno pochwali ten proceder. Jestem ciekaw.
Maly wynajmij sobie już prawnika
kolarz 2016-08-09 13:01
rower tanio sprzedam
Pieszy 2016-08-09 19:02
Z siodełkiem ten rower?
Kolarz 2016-08-10 21:53
Gościu chce sprzedać a ja kupić. Co ci do tego?
dyrcio 2016-08-16 12:53
motto: interesują ciebie stawki, proszę bardzo, sylva ciebie potrzebuje i dużo da żeby ciebie zatrudnić
dyrcio 2016-08-16 12:58
mamba czarna 2016-08-19 02:02
znikają posty no więc cenzura działa, zachowują się dyrektorzy jak małe chłopaczki. Jesteście maluczcy.
R i P, czeka was miła niespodzianka
gosc 2016-09-06 19:07
no własnie dlaczego znikają? niech wszyscy zainteresowani pracą w tej świetnej firmie wiedzą co ich tam czeka.
mamba biała 2016-09-25 19:12
ludzie jak wam żle w polsce to wemigrójcie pracować na ukraine tam was nikt nie będzie ścigał do roboty
fioletowy kutacz 2016-10-04 10:04
biała mamba to jest tekst piotra dyrcia ds mało ważnych, jak on jest elokwentny, a jaki bystry. czekam kiedy cie francuzi wywala na pysk
Styx 2016-10-09 22:23
Czy do Sylva w tym momencie sa jakieś ogłoszenia o pracę?
Graf von Stauffenberg 2016-11-11 04:07
Dedykuje ten wierszyk brygadziście pelletu oraz Jemu podwładnych :
Pamiętajcie drogie dzieci
Elektryka prąd nie tyka
I gdy w domu coś nie świeci
Prędko dzwoń po elektryka.
Fach--mana łukiem mijaj
Nie ma rady na kuta*sa
Bo gdy on coś nawywija
To prąd sobie wolny hasa.

Przepraszam że nie heksametrem ale rozkręcam się .
gosc1 2017-01-16 09:01
Nowy rok i nowe szalone pomysły naszych dyrektorów.Ręce opadają.
kolega 2017-01-18 19:33
zwolnić wszystkich mechaników
ktoś 2017-01-23 11:31
jutro skseruje wszystkie umowy i wyśle wam na maila ktoś zaiteresowany?
Niech na pohybel skoczą i co tam z tą robotą .
Warta tez się dowie
not 2017-01-23 11:46
ale jest popłoch w burze
kasia.77 2017-01-30 18:51
m.p napisałam
mamba kolorowa 2017-02-07 19:29
dyrektorzy biorą się za rządzenie ale nigdy pewnie nie pracowali fizycznie i stąd ich głupie decyzjie
mamba czarnobiała 2017-02-15 13:25
Pewnie że nie pracowali: w tej firmie nic się nie poprawi, nawet jak strugarki wyprodukują 100 % więcej to poganiacz dostanie 50 zł więcej, a wiecie dlaczego bo was dymają
Gala 2017-02-26 20:06
Ja jestem chetny
zenek 2017-03-10 21:34
Pan R I P to złodzieje i myślą że to ich firma. Ale chyba już nie długo. A Pan P, to jeszcze alkoholik, który udaje swiętego.
byk 2017-03-17 16:54
Najlepszy jest Dyrektor Generalny rozwala firmę od środka. Nie ma pojęcia o zarządzaniu. Potrafi tylko byc upartym osłem i zastrasza ludzi. Cham! Myśli że jest ponad wszystkimi, ale jeszcze na niego przyjdzie czas. Podejmuje nieodpowiedzialne decyzje a potem odpowiedzialnością obarcza . Ma też swoich namaszczonych wybrańców nietykalnych. Koniec bo za bardzo się wkurzam !
sonia 2017-03-18 17:57
Widziałam dziś ogłoszenie, że Sylva przyjmuje do pracy. Czyżby pracownicy odchodzili z firmy. Nawet uczeń wie, że rotacja kadr jest niekorzystna dla wyników ekonomicznych firmy. Ale trzeba miec wiedzę na ten temat.
gosc1 2017-04-08 19:28
Panie Fredericu może już pora pomyślec o zmianie pracy?
reksio 2017-04-28 19:39
kret wez sie do roboty a nie piec cały czas grzejesz.
czyżby on 2017-05-05 20:47
firma to dno 60 ludzi to szlam moralny, 40 to naiwni i mający nóż na gardle, biuro, 4 pan dyrektorów - no comment, a reszta to wyidealizowane zombiaki
g 2017-06-19 21:51
tylko nie mów ze też tam pracujesz jak tak to kim jesteś SZLAMEM NAIWNYM CZY ZOMBIAKIEM BO DYREKTOREM NA PEWNO NIE
w 2017-06-20 22:39
Być dyrektorem w tej firmie to hańba . Arturek piżdziurek , mały i francuzek to naprawdę ludzi wysokich lotófff. Mama przyniesie papu i da pojeść. W philipsie w/w panowie poszli by w odstawkę w ciągu 1 miesiąca.
gośc1 2017-07-02 07:27
dlatego właśnie zaczepili się w takiej super firmie
Znamy Kreta 2017-07-06 21:20
Kret nawet latem grzeje się przy piecku a w międzyczasie jeszcze skoczy do domu jakieś autko naprawić...
g 2017-09-03 12:09
ciekawe czy fred o tym wie
B 2017-09-12 21:08
w radiu ogłaszają że przyjmują do pracy a gdy sie przyjdzie po tą prace to narazie dziękujemy oddzwonimy A WIĘC O CO TU CHODZI.
Tymon 2017-09-16 06:52
Do lubi nie idą . Ponoć nowy kierownik tam jest i na dodatek straszna kosa z niego.
robot 2017-10-13 15:47
pozdrawiam pana Artura , człowiek urabia rence po łokcie i tak go nie docenią bo podwyżke da tym co jemu pasujom i i nie ktore nie powinny dostac bo nie umiejom nic . sex telefony zenada....
e 2017-10-16 22:30
a co ty myslałeś to sprzedawczyk romana, powiem wiecej, kryje rudą pod pozorem świetości
Zostaw swoją opinię o Sylva Sp. z o.o. - Wiele
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sylva Sp. z o.o.