Opinie o Efekt-Plus Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Efekt-Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Efekt-Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efekt-Plus Sp. z o.o. w Rzeszów

Ślimak

Polecam prace w tej firmie zaczne od plusow bo to efekt plus - bardzo dobre zarządzanie zespołem szczególnie handlowy. Nawet dyrektor ktory mial doswiadczenie i pracowal w wielkich korporacjach moze zostac zwolniony - mozna go zastapic np. kims kto skonczyl turystyke, wiec nie wazne jakie studia skonczysz licza sie umiejetnosci i zarzadznie zespolem, absolutnie brak koneksji rodzinnych. a kazdy kto sie dogadywal z poprzednim dyrektorem zostal usuniety z handlowego - jak konczy ci sie umowa i firma nie chce jej z toba przedluzyc to sie dowiadujesz w ostatnia godizne swojej pracy, nawet jak pracujesz dluzej to i zostajesz z niczym potraktowany jak (usunięte przez administratora) - kontrola wszystkich i wszystkiego notoryczne wchodzenie na komputery pracownicze, kontrola maili co komu wysylasz i gdzie, jakie strony odwiedzasz- informatyk to pan i (usunięte przez administratora) ktory tylko weszy i ze wszystkim biega do szefow i kontroluje kazdego - (usunięte przez administratora) - poblokowane wszystko bo zarzad dzieki informatykowi mysli ze kazdy w tej firmie chce wszystko ukrasc i wyniesc dane, dobrze ze ludziom na zabrano dlugopisow i notatnikow przeciez mozna tez zanotowac z kim sie pisze maile i komu robi oferty - brak dostepu do wifi bo pracownik moze zaszkodzic firmie i ja okrasc wiec jak chcesz miec dostep do internetu to musisz wyjsc przed firme cos sprawdzic co jest niemile widziane - brak zasiegu wiec jak chcesz zadzwonic to idziesz jak wyzej - zero benefitow nie wiadomo w sumie na co idzie fundusz socjalny pracownikow jest jakies ubezpieczenie dla chetnych - nie bylo zadnych paczek swiatecznych ani imprezy firmowych to pojecie w tej firmie nieznane, pracownik to jest zlo konieczne ktore generuje tylko koszty i zadaniem zarzadu jest minimalizacja tych kosztow. Wiec siedz cicho i pracuj bo jak nie to wypad jestes tylko trybikeim - falsz wsrod pracownikow szczegolnie ci dluzsi stazem pozdrowienia dla justynki - powrot do lat 90 i wrazenie ze pracuje sie w rodzinnej firmie ktora miesci sie w garazu bo takie tu sa standardy. Minusow nie ma. A kazdy kto sie stad zwalnia wychodzi na plus. Bo to efekt plus ale takich warunkow jak tutuaj to ciezko szukac gdziekolwiek indziej

Poczucie bezpieczeństwa no ciekawe...A powiedz mi jak firma docenia pracownika.... Jakies bony premie imprezy albo wyjazdy integracyjne nawet paczek dla dzieciaków nie ma przeciez teraz to w każdej firmie to juz priorytet a nie wspomnę o wodzie . Tutaj tylko wycisną ciebie jak cytryne jak juz nie ma co to dawać następna

@rekrut

A jak z bonami na Święta albo premiami rocznymi ? Teraz to juz standard w każdej firmie ktora uważa sie za firma ktora dba o pracownika

Dusia
@JM

W jakiej kwocie finansują zajęcia sportowe, chciałabym wiedzieć ile muszę jeszcze dołożyć sobie do karnetu? To wiele, wiele innych to co to jest, napiszesz? Premie roczne też wpadają? A wczasy pod gruszą?

Dopiero co szukali magazyniera ze stawką do 7400 zł brutto. Można tyle zarobić na normalnym etacie na umowie o pracę czy to górna granica i na początek proponują mniejszą kasę? Pytam bo nie chciałbym się rozczarować.

Maja
@Jurek

O to fajnie, że podałeś konkretne widełki tego stanowiska ponieważ mąż też interesuje się to ofertą. Jest też w tym ogłoszeniu napisane, że praca od 5-13 a pod spodem, że godziny do ustalenia. Jest możliwość, żeby się dogadać i pracować w godzinach 7-14 bo tak mamy przedszkole?

Jurek

7400 brutto dostajesz na start. Po trzech miesiącach jest od 9200 w górę.

Jacek Eustachy
@Jurek

Zakład Produkcji Folii "Efekt Plus" Sp. z o.o. zatrudni do swojego oddziału w Głogowie Młp. i Rzeszowie pracowników na stanowiska: pomoc operatora maszyny. Do zakresu obowiązków pracownika należeć będzie: pomoc operatorowi maszyny, dbanie o zapewnienie działania linii produkcyjnej i innych urządzeń towarzyszących, załadunek surowca i innych materiałów niezbędnych do produkcji, odbiór produktów gotowych z linii, dbanie o porządek w miejscu pracy. Podania prosimy kierować drogą mailową na adres; produkcja@folia-stretch.pl tel. 17 7409870 Termin zatrudnienia: od zaraz. Praca w systemie ciągłym. Proponowane wynagrodzenia; od 5108 PLN wynagrodzenie podstawowe brutto + premia miesięczna do 1321 zł brutto + dodatek nocny do 20% + premia roczna do 50%

Jacek Eustachy Nowy wpis

Nie wiem co komu dają i mało mnie to interesuje, ale skopiowałem ogłoszenie z strony internetowej żeby inni wiedzieli co i jak. Ogłoszenie dalej jest na portalu rzeszowskim.

Maja Nowy wpis

Smile Nowy wpis

Hejka, jestem po rozmowie i jeżeli masz grupę to spodziewaj się pytania i to hit jest cyt. (Jak jest grupa to np można pracować krócej i do wynagrodzenia pfron dopłaca 80% więc pracownik jest za free praktycznie) i pytanie Pani z działu handlowego hit skoro Pani ma 7 godz pracy a jak coś się wydarzy w 8 a Pani nie będzie ????‍♀️ proszę Pani wydarzyć może się i w 9 i 10 godzinie albo hit pojedzie Pani na targi a one trwają 10 i 11 godzin to hit przecież nie wyjdę i pi 8 godzinach pracy NO HIT NR 3 NIE DYSKRYMINUJEMY osób z niepełnosprawnością no napewno oby Pani jej nie doświadczyła KURTYNA ani nikt bliski pozdrawiam :)

Smike Nowy wpis
@Smile

A skąd wiesz, że ta pani jest niepełnosprawna? Może właśnie jest, ma swoją grupę i dlatego zadaje takie pytania.

Witam Czy warto pracować w efekt plus? Opinie na GoWork są troche niepokojace... Widziałam ogłoszenie do działu handlowego proszę o szczere opinie??

Handlowiec

Poczytaj opinie na gowork i sama zdecyduj. Wszystko co piszą o handlowym to prawda, a rotacja pracowników jest większa niż na karuzeli w parku rozrywki.

@Handlowiec

Czy to prawda że dyrektorka sprzedazy wymagała pieczątki że się było u klienta? Słyszałam takie informacje i trochę nie chciało mi się w to wierzyć?

Wpadło mi w oko ogłoszenie dla kasjera sprzedawcy. W miarę dobrze płacą bo 6500 brutto. Tylko czy w soboty trzeba długo być w robocie bo wiadomo w nie każdy weekend chciałbym pracować. Można ustawić grafik pod siebie?

Ślimak

@Ślimak

Czyli w defekcie wszystko po stremu. Praca ok dla absolwentów, odcierpieć rok żeby wpisać w CV i uciekać do konkrencji. Musisz udawać oddanego idei, podniecać się sml-em, udawać głupszego od przełożonego. Inaczej zaczną szukać na Ciebie haki. Mile widziane jest smarowanie i donoszenie. Zrezygnowałam i wyszło mi to tylko ma plus.

Remek

Naprawdę nie można tu mieć własnego zdania tylko trzeba przytakiwać przełożonemu? Żadna inicjatywa od pracownika nie jest dobrze widziana? To co? Ludzie mają tylko wykonywać polecenia bo do zwolnienia? Przez to nie ma szansy na rozwój i ewentualny awans czy są takie możliwości ale dla wybranych?

Walentynka
@Remek

Każdy kto ma własne zdanie lub nie wykazuje strachu przed pewną panią pracującą na parterze może liczyć się z tym, że dłuższej kariery tu nie zrobi. Ogólnie firma z ogromnym potencjałem, który jest duszony w głównej mierze na najniższym piętrze, a o rozwoju czy szkoleniach pracowniczych po prostu zapomnij. To praca typu - przyjdź, zrób swoje i idź do domu. To jak sie traktuje pracowników woła o pomste do nieba. Jak masz szczęście to się dowiesz tydzień przed zwolnieniem, że nie przedłużą ci umowy, bo niektórzy w historii tej firmy dowiadywali się o tym w ostatni dzień swojej pracy o 15.55 (mając nadzieje, że jednak dostaną prace). Na pewno nie zbudujesz tu żadnych relacji z przełożonym. Nie warto tu pracować, bo nie ma tu kompletnie nic, co mogłoby zachęcać do pracy. Każda inna firma ma więcej plusów niż efekt plus. Nawet glupiej wody mineralnej tu nie ma, co dopiero jakiekolwiek benefity. A talerze myje sie w ubikacji. Każdy kto myśli, że negatywne opinie gowork nie mogą oddawać w 100% obrazu firmy ten się myli, bo tu tak jest.

Czy w firmie Efekt-Plus Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, są regularne szkolenia pracownicze, owocowe czwartki, dofinansowania do wczasów pod gruszą, paczki na święta, zniżki pracownicze, imprezy integracyjne, firmowe wyjścia na piwo, dodatkowy urlop w dniu urodzin, wifi pracownicze i zasięg telefoniczny na każdym piętrze, wyjścia prywatne. Rozważana jest praca czterodniowa.

@rekrut

Nivea
@@rekrut

W firmie nie ma bonów na święta.

@Nivea

A jakaś forma docenienia w tym okresie występuje, czy zupełnie nic? I jak stoicie z wypłatami, jakie to mniej więcej kwoty?

John

Po co te nerwy? Nie lepiej wyjaśnić, ile firma płaci? Resztę każdy sam sobie dopowie, czy mu to starczy za to, co jest do roboty.

JM

Formą docenienia jest wypłata i premie. Poza tym jest darmowa woda, kawa, herbata, dofinansowanie do karty Multisport i wiele wiele innych.

Dusia
@JM

W jakich godzinach aktualnie ma zmiany elektromechanik? Patrzyłem na takie ogłoszenie jakoś sprzed 2 miesięcy, gdzie podawali, że się przychodzi na dwie. ale wtedy też nie napisali, o jakich porach mowa. Dojazd we własnym zakresie ogółem też czy coś organizuje?

Koko

Jak się pracuje na stanowisku elektromechanik? Ktoś się podzieli wiedzą? :D Ile zmian i w jakich godzinach? Dzięki.

Beti

Aż tak źle? Na jakich stanowiskach są te osoby narzekające? Są jakieś stare opinie tutaj o częstych zwolnieniach pracowników. Takie sytuacje tutaj nadal się zdarzają? Często pracownicy wymieniani są na nowych?

W Efekt-Plus Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Księgowa. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Gdzie można znaleźć to ogłoszenie.

Miłosz

@bartek Bardzo niesprawiedliwa opinia. Firma jest dobrym pracodawca ale potrzebuje dobrych pracowników.

Obiektywny
@Miłosz

@Miłosz powiadasz, że potrzebują lepszych pracowników, jednak pracownicy często są zmieniani — wiesz może dlaczego? Odpowiedź jest prosta, Pani B. wymienia sobie ludzi jak rękawiczki. W prawdziwej firmie, jakiej mam okazje już pracować, za tak częste zwolnienia to Dyrektor by wyleciał. Może i większość opinii jest naciągnięta, ale w tym zawsze jest odrobina prawdy. Proponuję się zastanowić. Bo firma ma potenciał, ale brakuje ludzie na stanowiskach Dyrektorskich, którzy by tym zarządzali.

Renata
@Obiektywny

Piszesz, że jest duża rotacja pracowników. Wiesz może jaki był powód zwolnień przez Panią, o której wspominasz? Ciekawi mnie to.

?
@Miłosz

Dobrych to znaczy jakich ??? rodzina najlepsza

Deisy
@Miłosz

Czy prawdą jest że Pani B taki chaos wprowadza że cenniki rano aktualne w ciągu dnia się zmieniają i nawet zamówienia które spłynęły są aktualizowane do nowych cen i trzeba się przed klientami tłumaczyć?

Cal
@?

Czy to jest opinia o Zakładzie czy o rodzinie? Według mnie zawsze Rodzina jest najlepsza, bo przede wszystkim działa na korzyść Firmy i jest Lojalna!!! Przez ten komentarz przemawia jakaś złośliwość czy zawiść..... Nie rozumiem o czym się tu pisze.

@Renata

Wiem, że kilkunastu pracowników było zwolnionych za brak lojalności, wyprowadzanie danych z Firmy do konkurencji, za czynności działające w dużej mierze na szkodę firmy. Uważam, że za takie przewinienia względem swego pracodawcy słusznie zostali usunięci. Żaden pracodawca nie może pozwolić sobie na takie sytuacje. Chyba to przyznasz.

@Deisy

Ale przecież to jest praca i chyba dobrze p. B robi, że aktualizuje ceny, myślę, że otrzymała takie polecenie, które musiała wykonać. Jakoś wydaje mi się, że Ty nie rozumiesz w ogóle charakteru swojej pracy.....

@Deisy

To jest jakiś dziwny komentarz, nie na temat, co to jest chaos? W pracy jest różnie, są dni lepsze i gorsze, jak i w życiu. Co ma do tego p B. Z tego komentarza wynika, że p. B jest odpowiedzialna za całą firmę i nastroje wszystkich pracowników? No opamietaj się i zastanów się zanim coś napiszesz. Jesteś aktualnie pracownikiem tej firmy i takie bzdury wypisujesz. Pisz na temat to chętnie poczytam

Słońce
@Pad

Oczywiście, że tak właśnie ponoć było. Firma miała powód do zwalniania takich ludzi. Takie osoby pójdą do innej firmy i będą robić to samo. Powinni dostać wilczy bilet, przykre to, ale niestety prawdziwe.

B
@Obiektywny

Zgadzam się z tym, że duża rotacja świadczy bardzo często o przełożonym. Ludzie zwykle nie odchodzą bo praca im się nie podoba, ale od szefa.

Kuba
@Miłosz

Tylko, że pracowitych zwalniają pod byle pretekstem, a kombinatorzy zostają.

Noname
@B

Jeśli szefem jest rodzina właścicieli to czego można oczekiwać? Tym bardziej, że jest to osoba bez kwalifikacji.

Witold
@Noname

To co że rodzina? Chyba to jeszcze o niczym nie świadczy. Pisząc o braku kwalifikacji chodzi ci o wykształcenie czy słabe zarządzanie?

Oktopack sp.z o.o.

Bardzo dobre folie. Polecam w szczególności czarną maszynową folię stretch - https://folia-stretch.pl/oferta/folia-stretch-maszynowa my korzystamy z grubości 23 mikrony. Bardzo dobra jakość, cena i kontakt przy zamówieniu.

Napalony wąsacz

ZOSIA WIE WSZYSTKO. NAWET KOGO ZWOLNIO. ZOSIA JAK TY MNIE IMPONUJESZ!

Agnieszka

@Grek, fajnie, że zdecydowałeś się podzielić z nami swoimi wrażeniami odnośnie pracy w firmie Efekt-Plus. Czy możesz napisać, jak wygląda godzinowo standardowy dzień pracy w firmie? Praca jest po 8, czy 10 godzin? Możliwe jest zostanie dłużej, aby otrzymać wyższe wynagrodzenie? Czy raczej pracodawca stawia na pracę w określonych i niezmiennych godzinach? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Placek
@Agnieszka

Praca w godzinach 7 do 19 oraz 19 do 7. Co do nadgodzin to jest słabo jak kogoś nagle zabraknie na zmianie to jak najbardziej, ale żeby trzaskać ile wlezie to nie ma szans. Jeśli chodzi o szkolenia to tylko BHP i tyle. Szkolenie stanowiskowe to tylko formalność(tzn. podpis żeby sie w papierach zgadzało). No chyba że nowy pracownik przychodzi to trzeba go przeszkolic i patrzec żeby czasami rąk mu gdzieś nie połamało. Jeśli chodzi o to że niby jest wszystko na czas. To faktycznie jeśli są magazynierzy to wszystko przywożą (mówie tu o przewijarkach). A jak jest wózkowy leń to o wszystko trzeba prosić chodzić szukać, a potem Ci przełożony powie że i tu cytat"Chyć sie za robote bo tylko łazisz" . Więc wszystko jest dobrze puki zapierdzielasz .Ale jak już Ci się coś stanie w pracy to jest problem. Ja już zakończyłem współprace z tą "firmą", bo bardziej szanuje swoje zdrowie niż te pare groszy wiecej

Wojciech
@Placek

Czyli wychodzi na to, że są dwie zmiany. Zastanawia mnie, czy zmiana nocna jest dodatkowo płatna, czy wynagrodzenie wygląda tak samo, jak w przypadku zmiany dziennej? Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również przyjmowane są przez firmę Efekt-Plus? Zachęcam, abyś opisał, jak to wygląda.

Placek
@Wojciech

Pewnie że jest dodatek nocny w granicach 100 zł. Czyli różnica między dniówka a nocą jest niewielka.Bez doświadczenia to właśnie są najlepsi kandydaci , bo jak Ci zależy na robocie to będziesz zasuwać i o nic się nie pytać. A oni tylko patrzą jak się starasz to więcej do roboty dostaniesz. Operator będzie spał a ty będziesz zasuwać. Najważniejsza jest kondycja fizyczna. Widziałem kilku przyszłych pracowników na przewijarkach jak szef oprowadzał i był jeden test tzn. czy podniesie rolkę 50 kg sam. Jak dał radę to się nadawał.... Tylko że podnieść raz a 250 razy w ciągu 12 godzin to już w trakcie pracy wychodzi.

Anatol
@Placek

Chociaż ktoś odpisał. Czasem mi się wydaje że nikt nie czyta pytań)

Alicja
@Placek

Czyli kobiety nie maja szans przy rekrutacji do pracy?

czy ktos z was piszacych i pracujacych tutaj powie ile zarabia pracownik na produkcji , jaka jest aktualna stawka ?

Grupa

A po co Ci na produkcję laptop i telefon?

Ewla
@Grupa

Proszę o odpowiedź jak wygląda praca w dziale handlowy.? Jakie są zarobki? Czy są przymusowe nadgodziny ?

Xyz

Jeśli ktoś lubi urzędową prace pod ścisłym rygorem to ta praca będzie dla niego. Natomiast, nie polecam - 1 mikrofalówka na wszystkie piętra w kuchni, brak jakiegokolwiek socjalu w postaci darmowych kaw, herbat, nawet musisz mieć własne sztućce. Nie wiem dlaczego ludzie pracują w tej firmie skoro w Jasionce, po sąsiedzki jest masa innych firm, które traktują pracownika godnie i dają jakikolwiek socjal.

Szczery człowiek
@Xyz

Jesteś widać nie zorientowany albo liczyć nie umiesz. Jest kilka mikrofalówek, kilka lodówek, kawa też jest. Owszem, mogłoby być ich więcej ale po co? W jednym pomieszczeniu socjalnym chciałbyś mieć trzy mikrofalówki? A ze sztućcami to chyba dobrze, że każdy ma swoje w dobie pandemii? Jeżeli tak ci źle to czego nie zmienisz pracy? Nie chcą Ciebie gdzie indziej?

Widok
@Xyz

A co to znaczy "pod ścisłym nadzorem"? Chodzi Ci o dyscyplinę, czy o mikrofalówki w kuchni, czy przełożeni stoją z batem nad pracownikiem. Trochę to napisałeś niezrozumiale.... Moim zdaniem praca jest pracą i aby otrzymać wynagrodzenie to trzeba pracować w określonych godzinach i już. W kuchni przebywa się na przerwie i nie tylko,jest otwartą cały czas, pracownicy nie mają zakazu wchodzenia, mikrofalowek, kawy, cukru jest pod dostatkiem. No chyba pracujesz na swoim stanowisku pracy, a nie w kuchni? Ta opinia jest jakaś nieprzemyślana.

Jak wygląda sytuacja

Jak wygląda sytuacja w firmie na produkcji, konkretnie chodzi mi o stanowiska Pomoc operatora maszyny lub operator przewijarki?Z tego co mi się obiło o uszy to dosyć ciężka robota.Może się ktoś wypowiedzieć czy dużo trzeba dźwigać i jak to wszystko wygląda?Ponadto ile można realnie zarobić?

stefan

jak są zarobki w tym dziale handlowym?

Paulina
@stefan

@stefan Tego nie wiem. Ale czytam tu na forum o licznych zwolnieniach w Efekt-Plus. Nie wiesz, jaki powód otrzymuje pracownik?

@bartek
@Paulina

Przede wszystkim nieprawdziwy. Jest to firma rodzinna - Pani dyrektor działu jest siostrą pani prezes, więc już można się domyślić jak wygląda sytuacja. Nastawienie do pracownika wygląda mniej więcej tak - masz robić co Ci każą i cieszyć się że w ogóle masz pracę. Twój głos nie ma znaczenia, jakiekolwiek sugestie, propozycję rozwiązania problemu, często też prośby to zderzenie ze ścianą. Wcześniej żeby wyjść na przerwę, trzeba było się "awizować" (zgłosić swoje wyjście). Jeżeli chodzi o czas pracy, wyjścia prywatne i urlopy pod kątem elastyczności - wygląda to bardzo kiepsko. Wynagrodzenie - słabo, plany sprzedaży nierówne, dodatkowe szkolenia - brak. Praca mogłaby być całkiem fajna i przyjemna - niestety kuriozalne zasady i wymysły, nierozsądne decyzję, żałosny stosunek do pracownika sprawiają że praca tam nie należała do przyjemnych.

A
@@bartek

To prawda pani b (z braku szacunku pisze małą) jest okropnie fałszywa i zakłamana a do tego strasznie tepa ale to chyba rodzinne

okyX
@A

Myślę,że tępotą , to ty się wykazujesz siedząc i pisząc oczerniające wpisy na ludzi.

Mar02
@okyX

Słuszna uwaga! Pisanie małymi literami ciągiem i bez przecinków to jest tępota! Przez ten komentarz przebija zawiść i jakieś wielkie pretensje chyba do całego świata...... Nieudacznictwo powoduje frustrację i wywołuje złe emocje. Ale jest na to rada, prosta rada - założyć sobie własną firmę i zostać bardzo dobrym DYREKTOREM!!!!

@A

Każdy człowiek może mieć słabości. Trzeba zawsze dawać drugą szansę nawet temu najgorszemu. Myślę, że tam potrzebne są kropidło i woda święcona albo poważna psychoterapia. To wcale nie są żarty. Coś jest na rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Efekt-Plus Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Efekt-Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Efekt-Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efekt-Plus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efekt-Plus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Efekt-Plus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efekt-Plus Sp. z o.o.