Kajima Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Opinie o Kajima Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce

wolf 2014-11-13 21:15
pracujesz od rana do wieczora. po japońsku. Plusy to to że płacą na czas i więcej niż średnia. Minusy-robisz jak robot tzn najchętniej bez życia prywatnego. jak cygan. W Wawie - jst lepiej bo się boją. na wyjazdach - tragic.Exploatation til the end.
zatrudniony 2015-09-17 19:22
Tak jak przedmówca pisze, robi się dużo godzin, ale wypłaty są godziwe. Na budowach jest porządek, ludzie ok.
frost 2015-10-09 20:08
Panowie jak z wypłacalnoscia Kajimy w stosunku do podwykonawców? płaca?? prosze o rzetelna odpowiedz.
Dziekuje
inżynier budowy 2016-04-08 08:17
Kajima podwykonawcom za dobrze wykonaną pracę płaci terminowo. Nie ma z tym najmniejszych problemów. Ważne, żeby prace wykonać na czas i bezusterkowo.
iksman 2016-04-24 12:38
no dokładnie, też mi się tak właśnie wydawało @inżynier budowy. Wiadomo, jak ktoś się na maxa obija to i nie zarobi, bo pewnie zostanie zwolniony. To firma międzynarodowa, mają odpowiednie standardy działania i dlatego tylko trzymają się jeszcze na tym polskim rynku.
KL 2017-01-16 08:52
Hmm. A jak z zarobkami?, w jakim przedziale kwotowym netto dla Inżyniera z 5 letnim doświadczeniem w protektorowaniu?.
zatrudniony 2017-02-01 10:01
"z 5 letnim doświadczeniem w protektorowaniu" może być problem bo z tego co mi wiadomo firma nie zajmuje się protektorowaniem
Zostaw swoją opinię o Kajima Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kajima Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce