ABC Papier Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o ABC Papier Sp. z o.o.

ABC 2011-02-28 10:02:57
takich jak ty tylko tam przyjmują. Dziewczyno! każdy mądrzejszy od ciebie szybko stamtąd odchodzi. A takiego pracownika jak ty to chyba nikt by nie chciał nawet za darmo! Dlatego jesteś taka zadowolona! ABC to przejściówka, a zatrzymują się w niej tylko mało inteligentni i obyci ludzie.
anonim 2011-03-17 13:53:30
\"Fajni kierownicy???\" kto to pisze?:) co to ma być?:) który z kierowników jest tam fajny???????????????
Mariola 2011-09-13 10:33:24
A co tam w tej firmie robi taki pan prawniczek (usunięte przez moderatora), czyż nie jest miejsce dla prawników w kancelariach ...?
magia77 2011-11-06 13:27:06
mało inteligentni jak cała załoga Widoku, wszyscy przeszli z ABC po latach i dlatego Widok spada na "psy". same niedouczone (usunięte przez moderatora) po latach pracy w ABC, które zostały (usunięte przez moderatora)za nieróbstwo dostały spokojna przystań na Wojciechowskiej. A wyżej piszą komentarze, że to przejściowe ( (usunięte przez moderatora)zajmij się pracą, nie plotami jak zwykle)
pewien 2011-11-10 13:41:36
magia77 - 2011-11-06 13:27:06

mało inteligentni jak cała załoga Widoku, wszyscy przeszli z ABC po latach i dlatego Widok spada na \
kim jestes ze tak jestes obeznany/a w temacie? czyżby odezwał się jakiś nieudacznik.
magia77 2011-12-03 10:34:50
wszyscy nieudacznicy zostali przyjęci z ABC do WIDOKU. Jedna i druga firma mało rozwojowa, nieuprzejmi pracownicy, nieudacznicy własnie, którzy siedzą za najniższą stawkę krajową wiedząc, że nikt nigdzie nie przyjmie do pracy takich leni i obiboków. Plotkary, nieodpowiedzialne i niedouczone lenie.
dwe 2011-12-03 10:40:53
pewien czyli (usunięte przez moderatora) zapewne, jeden z tych leni mało obytych i mało inteligentnych, którzy ABC traktowali jako przejściową pracę. I dalej nie jest zbyt przemęczona, chyba że rozmowami telefonicznymi i gg oraz internetem
p. 2011-12-11 20:00:44
To jest żenujące że te wszystkie komentarze pisze jedna (zapewne zakompleksiona)osoba i nic konkretnego nie można się dowiedzieć.
aaa 2012-02-11 11:50:39
Co Wy ludzie wygadujecie! Pracuje w tej firmie juz bardzo długo i jestem tam dlatego ze wlasnie jestem pracowita inteligentna i potrafię dogadać się z każdym i w każdej sytuacji w przeciwieństwie do Was. Dlatego że tacy nie jesteście nie pracujecie tam! Proste! Ci którzy to wypisują to prostacy i plotkarze którzy nie potrafią zająć się pracą albo czymś konkretnym tylko plotkowaniem. W każdej pracy są + i - w tej też tak jest ale bez przesady! Pracuje się się 8 godz. co najważniejsze od pn. do pt. wszystkie święta itp. wolne nie ma najmniejszego problemu z urlopami wynagrodzenie jest każdego miesiąca bez żadnych opóznień(a waha się od 1500 do 2200 tys. w zależności jakie stanowisko) także nie jest zle jeżeli chodzi o Lublin i jezeli ktos nie ma krytycznej sytuacji finansowej w domu przedstawiciele handl. mają do dyspozycji samochody służb. 24h przez 7 dni w tyg. także dojazd do pracy i powrót mają idealnie zapewniony(nie muszą tłuc się autobusami itp.) także to też jest duży plus. Ja og
aaa 2012-02-12 13:12:58
Pracownicy w biurze czyli na wzorcowni i przy telefonach siedzą sobie w ciepełku obsługują klientów albo odbierają tel. pijąc kawkę czy to takie trudne?? czy to taka zła praca?? Chyba nie!! Szef czasami pomarudzi ale to normalne nie znam prezesa który nie był by wymagający i nie marudził. A Ci którzy wrzucają na tą firmę to tacy ambitni są że po zwolnieniu się z ABC przeszli tylko do konkurencji bo na nic lepszego ich nie stać(oczywiście z niektórymi wyjątkami), wielki mi to wyczyn przejść do konkur. i robić to samo.
BBB 2012-02-20 20:45:18
ktos tu jest chyba AA a nie AAA.
magia 2012-02-29 19:38:31
AAA masz rację, najwięcej do powiedzenia ma (usunięte przez moderatora), która to nigdzie długo nie pracuje a jej ploty przerastają jej tuszę( przepraszam ostatnio za pomocą farmakologii i zabiegów chirurgicznych mniejsza, tzn teraz jak jej rozum tusza oczywiście). Tak im było źle że pracowali ileś lat tylko jak komuś praca przeszkadza w rozmowach telefonicznych z całą rodziną to później na byłej firmie psy wieszają
aaa 2012-03-10 10:08:38
Ktoś tu jest chyba BBB jak BARAN:):)
TT 2012-07-02 20:54:18
Naprawdę nie warto. Lepsze warunki pracy są w innych firmach z tej branzy w Lublinie. Moja ocena to niedostateczny
okodoki 2013-01-24 10:03:38
nadgorliwiec, co potrzeba itp,nic w zamian. star trupy jeżdżą po ulicach,stary obiecuje i na tym się kończy,ikt tam nie jest normalny szczególnie idiotka magazynowa
anonim 2014-03-11 14:31:49
ile zarobi tam kierowca na kat b i czy dają umowę?
brat Albert 2014-03-12 19:03:23
umowa o prace i około 2200-2400 na reke Pozdro :)
OnŚwidnik 2014-11-21 17:14:07
Po wizytach przedstawiciela w naszej firmie każdy ze śmiechu pękał!! Najpierw odwiedza nas przedstawiciel , który zachowuje się jak kobieta, póżniej jakiś rolnik co wygląda jakby z traktora co dopiero zszedł. Kogo oni tam zatrudniają??I chyba mają walniętego prezesa, bo ciągle słyszę te historie o nim, jaki to jest psychiczny stary łysy i zboczony pijak.
los 2015-04-08 23:22:23
tak
baba z branży 2015-04-09 21:20:10
jeśli chodzi o drukowane artykuły reklamowe (ale nie biurowe typu papier do drukarek) to zapraszam do kontaktu mailowego na dorota.wolos@op.pl lub przez( usunięte przez administratora )
dżon 2015-06-19 12:26:53
chyba brutto
kenessa207 2015-08-10 10:43:56
Witam. Pracowałam w ABC przez niecałe 3 miesiące. To była dla mnie praca tymczasowa, zaraz po zakończeniu studiów. Prezes- trochę pomarudził do kolezanek odnośnie właściwej postawy do klienta. DO mnie jednak nie miał nigdy żadnych uwag. Płaca- hm....Można było negocjować, ale nie było źle. Prezes proponował mi podwyżkę, obym tylko nie odchodziła z pracy. Miło go wspominam. Atmosfera- raczej pozytywnie. Wiadomo, gdy przychodzi nowo sosba do pracy to nie ma się do niej 100% zaufania. Profesjonalizm- wysoki u pracowników, którzy pracuja dłuższy czas. W ABC zmieniają się jednak pracownicy jak w kalejdoskopie. Jesli ma ktoś inną opcję, nawet się nie waha. Zrobiłam podobnie. Ceny- w miarę w porządku. Pozdrawiam;)
xyz 2015-08-25 18:19:13
Prezesowi wystarczy mówic to co chce usłyszec i juz jest sie jego pupilkiem a wtedy nie trzeba nic robic. Prawda Aniu?
Ania 2015-09-17 16:50:37
Ciekawe ciekawe
Pupilka prezesa Ania 2015-09-17 17:35:44
Żenada ludzie utopia w łyżce wody gdy komuś wiedzie się lepiej, a ja mam to gdzieś za dużo w życiu przeszłam by przejmować się takimi oszolomami wiecznie narzekają to po co się męczyć inni na pewno chętnie podpiszą umowę o pracę i nie będą się martwić czy pensja wpłynie na czas, więc Ty który to napisałeś weź się za robotę i powiedz mi w twarz kim jestem podpisz się na forum cwaniaku hmm w sumie nie podpisuj się łatwo się domyśleć Kto pisze. Moi drodzy życzę pomyślności w życiu zawodowym i oby śmiertelna choroba bliskiej osoby nie odebrała wam możliwości dalszego rozwoju zawodowego Zdrowia życzę pozdrawiam Ania
ala 2016-01-26 20:47:34
Nikt nic nie pisze..
zarzadca 2016-04-12 20:31:34
Nie ma już GPSów!
malinka 2016-05-10 20:36:39
"Całkiem fajna kasa" "Atmosfera panuje dobra" kto to pisze? Nawet jak na Lublin pieniądze są bardzo słabe. Karkus napisz ile tam można zarobić
bum 2016-10-02 17:17:49
No dorba, ale wiecie jakich średnich zarobkow można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie co znacznie urozmaica zatrudnienie.
hjkll 2016-11-09 23:05:09
Naprawde???
Zostaw swoją opinię o ABC Papier Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Papier Sp. z o.o.