K2 Offis Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o K2 Offis Sp. z o.o.

Kola 2012-01-13 15:34:33
Praca w K2 Offis... Już sama nazwa firmy jakaś śmieszna i z błędem. Śmieszność i błędy w tej firmie nie kończą się niestety na nazwie. Firma nie posiada platformy do internetowej sprzedaży oferowanego asortymentu, ceny wcale nie są najniższe na rynku, a do tego nie ma żadnych promocji. Żeby coś zamówić trzeba się dodzwonić do biura lub wezwać przedstawiciela handlowego. Przedstawiciele K2, o ile w ogóle takowi są (przez dłuższy czas nie było), to raczej młodzi chłopcy niestety dość często się zmieniający. W firmie jest tylko jeden przedstawiciel, chłopak z reguły miły i sympatyczny, ale kompletnie nieprzygotowany do pracy, bez szkoleń itd. Panie z biura sprawiają wrażenie poddenerwowanych i zakręconych. Realizacja zamówień lubi się przeciągać. Kupować i zamawiać można też w ich sklepie, gdzie jest też ksero, bindowanie, robienie wizytówek itd. Sklep do najnowocześniejszych nie należy, podobnie jak magazyny, gdzie pracujący tam chłopak musi przeciskać się w niedużych i ciemnych podpiwni
Kola 2012-01-13 15:36:53
czeniach. Kolejna sprawa to sprzedaż na kredyt kupiecki, żeby coś kupić w ten sposób trzeba przedstawić jaśnie panującemu szefowi decyzję o nadaniu NIP oraz wyciągi z KRS i REGON. Konkurencja tego nie wymaga. Po to jest przedstawiciel by zweryfikował firmę, w której sprzedaje, a do odzyskania należności w sądzie wystarczy faktura. Zresztą od osób, które miały do czynienia z szefem K2 można usłyszeć, że to człowiek trudny do współpracy. Jeszcze co do pracy, to podpisują umowy na pół etatu i tak też wypłacają na konto, a resztę do ręki. Oczywiście umowa - zlecenie. Przedstawiciel, jak i dostawca w firmie jest tylko jeden więc obowiązki dostawcy musi czasem wykonać przedstawiciel. Praca przedstawiciela wygląda tak, że dostajesz listę obdzwonionych pół roku wcześniej firm i jeździsz im wciskać asortyment - tak przedstawiał to chłopak, który tam pracuje. Zarobki? Podstawa 1400zł. w przypadku PH.
Seb 2012-03-26 12:40:27
Witam.
Mam pytanie jak czesto w przypadku firmy k2 przedstawiciel pojawia sie w firmie.
Musi tam być codziennie czy może raz w tygodniu jak to wygląda?
Ronaldinho 2012-05-08 13:12:41
Kumpel, który tam pracował jeździł do firmy codziennie. W dużej mierze dlatego, że wykonywał również obowiązki dostawcy, nieraz przez cały dzień, odpuszczając tym samym w danym dniu obowiązki przedstawiciela. Tak, to codziennie jakaś drobna dostawa, co wiąże się z przywiezieniem do firmy faktur i pieniędzy. Poza tym raz w tygodniu spotkanie z szefem i pytanie "co tam ciekawego, jakieś fajne tematy?". Z tego co wiem z opowiadań, to nie polecałbym tej firmy.
łiłi 2016-04-20 11:55:35
Pewnie mu się nie podobało, bo nie @wuj :) Często tak jest, a ludzie potem Bóg wie co tutaj piszą niestety.
Zostaw swoją opinię o K2 Offis Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K2 Offis Sp. z o.o.