Geest Sp. z o.o.

Opinie o Geest Sp. z o.o.

admin 2015-08-10 01:15
Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Geest Sp. z o.o. ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!
Dresiarz 2017-03-15 21:49
Ogólnie firma dobra. Trasy w Polsce i na Europę. Rozliczanie uczciwe. W miarę nowoczesny sprzęt. Da się pracować
Omega 2017-09-08 11:33
Obrzydliwe. Pan M. nie daje rady czytać komentarzy o sobie i karze usuwać? Prawda w oczy kole? Może niech pan przestanie oszukiwać kierowców i obciążać ich za swoje wymyślone normy z kosmosu, to komentarze też ustaną. Może nawet ktoś napisze coś pozytywnego. Póki co odradzam pracę w tej firmie, chyba że ktoś lubi ze swojej wypłaty spłacać leasingi.
Ryszard 2017-09-08 12:38
????????????????????????????
Szofer 2017-09-08 15:19
Pensja nigdy nie wypłacana w terminie, zazwyczaj 12-13 dzień miesiąca. Ile zarobisz, nigdy nie wiesz. Obciążenia według uznania Prezesa są faktem. Sprzęt sam nie pojedzie, z pracownikami trzeba postępować uczciwie. W ostatnich miesiącach duża rotacja pracowników, a to o czymś świadczy !!!
szakal 2017-09-08 16:49
Chciałem się przyjąć bo szukam coś blisko domu jestem z Golonoga ale po przeczytaniu komentarzy jestem trochę zniesmaczony .Szukam dalej .Powodzenia. PS. Nie dajcie się kierowcy oszukiwać na kasę.
szakal 2017-09-10 11:20
Z tego co piszą to firma skazana na sukces .
Zostaw swoją opinię o Geest Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geest Sp. z o.o.