Ergon Szymański i Synowie Sp. z o.o.

Opinie o Ergon Szymański i Synowie Sp. z o.o.

rosczarowana 2012-04-18 20:14:49
bzdura! ta firma to przekrety! oszusci, dziady! od szefostwa mozna uslyszec wylacznie klamstwa! porafia tylko obiecywac a oszukuja na wszystkim!
ups 2014-06-23 15:50:13
rolują pracowników na kasie i umowach, rzeczywiste wypłaty są trzy razy niższe niż obiecywane na początku złote góry
oo 2015-01-14 13:35:47
Mam dosyć zapieprz za marną kase.
hlu 2015-10-27 17:11:56
idz do nich i tyraj za smieszne pieniadze, szybko sie przekonasz jakie z nich przekrety, kasy dla pracownikow nie ma ale na nowe wypasione samochody dla szefostwa jak najbardziej kasiora plynie szerokim strumieniem
ES 2016-03-07 14:26:51
nie chcą zatrudniać na normalne uczciwe umowy a tylko na śmieciówki o dzieło i to za żenujące pieniądze mniejsze jak w biedronce
J. 2016-05-25 12:23:06
Ale ty jesteś naiwna "manika". Moja osoba była pracownicą tej firemki. Po przeszkoleniu byłam najlepsza i najszybsza w tym co trzeba tam było robić. Przez wiele miesięcy nie doprosiłam się normalnej umowy o pracę, nawet na czas określony. Oni dają tylko umowy śmieciowe.
hehe 2016-05-25 12:39:37
Sprzęt jest nowy? Felek, chyba na głowę upadłeś! Mój komputer chrypi jakby miał gruźlicę, zapalenie płuc, anginę i zapalenie oskrzeli w jednym. Zasilacz wyje, twardy dysk rzęzi, obudowa telepie, a Windows się wiesza, bo jest za mało RAM-u i za słaby procesor.
wera 2016-07-03 10:52:34
Wiesz @J. taka umowa też ma swoje plusy bo wtedy masz więcej na koncie tak faktycznie ale z kolei nie liczy Ci się to do emerytury, dla studenta to jak znalazł ale może trzeba było powalczyć i coś by się udało?
Zostaw swoją opinię o Ergon Szymański i Synowie Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergon Szymański i Synowie Sp. z o.o.