Opinie o PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie w Rzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie?

Czy firma PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Hahaha Nowy wpis

Na równość w tej firmie nie można narzekać... Wszyscy są traktowani tak samo. Nieważne stanowisko, staż pracy czy wiedza. No chyba że masz znajomości to dostaniesz nawet wiecej

K.K. Nowy wpis

Pracuje w SUPONIE od jakiegoś czasu i nie mogę powiedzieć złego słowa, przyjemna atmosfera, świetne kadry, wypłata zawsze na czas, wszystko czarne na białym, z całego serca polecam oraz zapraszam ponieważ już wiem że zagrzeje tu miejsca na dłużej

Iza

Dlaczego? Daj znać, o co chodzi, w sumie miałam pytać, jak tam właśnie jest ze sprzętem itd. No i z zarobkami też oczywiście. Odnosisz się do którejś z tych kwestii?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Anonimowy

Pracujesz z konfidentami,jedni lepsi od drugich, taki Jacuś B. kabluje na Ciebie do szefostwa bo ma jakieś przywileje. Może ten wirus minie to wreszcie zmieni się pracę.

Broda Jacek

Jesteś 0 komentarzabrak

pracownicy
@Broda Jacek

jedyne zero jestes ty a nawet mnie niz zero

Iza
@pracownicy

I po co tak, w pracy tez tak się odzywacie do siebie? To super atmosfera

Karol

Serio, serio? Jak tak wygląda atmosfera u was to nie mam pytań ;)

@Anonimowy

Koronawirus minął . Mam nadzieje ,że zmieniłeś pracę skoro taki byłeś nieszczęśliwy :)

fghfh
@Karol

Widzę, że każdy każdego wycina, szkoda czasu na was, szczęścia poszukam gdzie indziej.

@Karol

A ciekawa aż teraz jestem czy faktycznie się tak stało. Dużo osób odchodziło od tamtego czasu? Bo może da radę go jeszcze zweryfikować jakoś?

stary
@Anonimowy

to ta brodawka śmieć dalej tam pracuje ? tyle lat ? no tak jak się kija obrabia szefowi to będzie i na premie

@stary

Ale, żeby tak publicznie po kimś jechać? :/ Ciekawa w sumie jestem na co niby tutaj można w pracy na ludzi "kablować"?

klient

Kompletna porażka.

Wiktoria
@klient

Ale o co chodzi? Widzę, że jesteś klientem

Julia

Na forum serio jest bardzo dużo negatywnych opinii o firmie, ktoś nawet życzył jej upadku. Aż z ciekawości weszłam w ich krs - wciąż aktywni. Atmosfera jeszcze jakiś czas temu była okropna, pracownicy okropnie się do siebie odnoszą na forum, ciekawe jak robią to w pracy? Czy do teraz dalej jest tak w firmie krytycznie czy udało się to jakoś poukładać i jest więcej szacunku między ludźmi?

OLO
@Julia

Firma istnieje na rynku od 60 lat. Przetrwała różne systemy polityczne, koronowirusa i jest stabilna finansowo. Potwierdzeniem tego jest fakt ,że większość pracowników pracujących w firmie zostaje do emerytury ( jeżeli tylko ma ochotę) . Nigdy nie było, żadnych problemów z wypłatą wynagrodzenia w terminie. Zarobki powyżej średniej w woj. Podkarpackim. Doceniani są pracownicy z zaangażowaniem i inicjatywą. Jeśli chodzi o podśmiewanie się i negatywne opinie to wynikają one zapewne z frustracji w innych obszarach życia piszących. Ja ze swojej współpracy jestem zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę Pracownik.

@OLO

Takie brednie to proszę opowiadać swoim kolegom w firmie.

@były pracownik

Skąd tu się bierze taka skrajność w waszych opiniach? Prawdą tutaj jest jakiś złoty środek? Taki kompromis w zdaniach?

naczelny komentator
@OLO

Nie ma to jak zrobić samozaoranie. Chwalić się, że firma działa na rynku od 60 lat. Panie, przed transformacją gospodarczą czyli za czasów (usunięte przez administratora) to jedynie poukładani z komunistyczną władzą prowadzili większe biznesy. Właśnie Pan przyznał ze zarząd współpracował z władzą komunistyczną. Brawo ! Pracownicy zostają do emerytury. No nie wątpimy. Bo to takie leśne dziadki, które są przyspawane to foteli. Oni widzą, że jakby poszli do normalnego przedsiębiorstwa to by wylecieli na zbity pysk. Zupełna normą na rynku pracy w Europie jest rotacja pracowników a zmiana pracy po 3-4 latach służy zdrowiu psychicznym. Brawo ! Wy tam w tych suponach w Polsce to faktycznie jesteście upośledzeni. Teraz to się nie dziwię tym wszystkim komentarzom bo pewnie połowa oddaje faktyczną rzeczywistość :-)

Mariusz
@naczelny komentator

Nie przesadzasz trochę? Każdy gdzieś musi pracować do emerytury a w pewnym wieku trudno zmieniać prace bo można jej w ogóle nie dostać. Nie pracujesz w firmie a oceniasz i to dość krytycznie. Czemu?

@naczelny komentator

A co, wcześniej w te wszystkie opinie to nie wierzyłeś za bardzo? Zza granicy jesteś czy jak, że podkreślasz, że u nas w Polsce? Bo wtedy to Twoje podejście do tego firmy w sumie nie byłoby takie dziwne, jeśli porównujesz sobie przez pryzmat kogoś zza granicy. A to chyba nie pierwsza firma, której zarząd mógł mieć coś wspólnego z (usunięte przez administratora) co z tego?

On

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda tam praca na magazynie? Atmosfera, zarobki itp.

Firma porażka. Zarząd porażka. Wykonanie porażka. Sklep porażka. Pracownicy porażka. Opinie porażka. Wszystko się zgadza.

Robert
@-

Bez konkretnych przykładów to osoba pisząca takie negatywne komentarze to jest porażka. Ja jestem bardzo zadowolony z obsługi. Dostawy towaru zawsze czas i ceny bardzo konkurencyjne. Robert z Korpo.

Jacek B.

Pracuje w tej je#$%^ firmie ale już mam dość mam nadzieje, że teraz upadną

Krzysztof
@Jacek B.

Niezależnie od sytuacji, nie powinno się używać takich określeń ani tym bardziej życzyć komuś źle, to po prostu słabe. Skoro już piszesz, to wyjaśnij dlaczego i co konkretnie Cię tak zdenerwowało pod względem sytuacji pracownika?

Broda Jacek
@Jacek B.

Nie pisz za mnie ani nie podszywaj się pracuje w tej firmie bardzo długo i jestem z tego powodu dumny

@Jacek B.

Firma nie upadła i ma się dobrze. Porzuć swoją nadzieję i najlepiej zmień pracę, bo nic tu po tobie człowieku. Karol

Kuzyn Jarosława

(usunięte przez administratora) . Serwis sprzętu przeciwpożarowego to pomyłka.

Przegladam sobie komentarze pod firmami w ktorych robiłem a tu proszę suponik to dorzuce swoje 5 zl Pracowałem tam jeszcze za czasow wojenek Koszalki ze zwiazkowcami , juz wtedy sie opluwali i oczerniali po sadach chodzili. Juz wtedy to była chora firma. Pamietam , ze ktos donosil Koszalce na nas bo oni wiedzieli strasznie szybko co bylo teraz po tylu latach ktos pisze kto, no coz tacy ludzie zawsze wyjda, jedyny plus tam byl taki ze forse dostawalem w terminie.

Miła atmosfera. Zarobki kiepskie. Darmowa kawa.

Elżbieta
@Marek

Atmosfera również jest ważna w pracy, ale nie oszukujmy się - zarobki chyba przede wszystkim. Z czego składa się wynagrodzenie w PHT SUPON - z podstawy i jakichś premii, czy jest to jedna kwota, stała co miesiąc?

Rafał

Boże kochany, ta firma jeszcze w ogóle jest na rynku ? Cała firma pomyłka ale szczególnie pamiętam zarząd NSZZ tam to dopiero byli idioci j%^&ć Supon

Klient

Dział usługowy to pomyłka. Instalacja wykonana niechlujnie, masa poprawek.

M.

Zdecydowanie nie polecam osobom, które miałyby aplikować. Jako pracownik mogę powiedzieć co nie co w temacie. Zresztą jak minie wirus i poprawi się sytuacja na rynku zamierzam zmienić pracę. Nie jasne powiązania i układy zarządu z związkowcami powodują plotki. Zarząd przymyka oczy na działania tych ludzi bo wiadomo, że to zarząd NSZZ. Można by dużo pisać Ci co są w firmie widzą dobrze co się dzieje. Są równi i równiejsi.

Marian

Nie polecam pracy w tej firmie bo pracuje się z ludźmi o niskiej kulturze.

Stasiek

@Marek i co z tą rzekomą upadłością?

Pracowałem słabo było, mój znajomy Jacek dalej tam pracuje i mówił, że straszna (usunięte przez administratora). Szefostwo beznadziejne, zarobki słabe i szuka nowej pracy. Ogólnie nie poleca tam pracy.

To prawda ze firma ma ogłaszać upadłość ?

Zostaw merytoryczną opinię o PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie - Rzeszów

• Jak się pracuje w PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie?

Zobacz opinie na temat firmy PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie?

PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie