Posto Sp. z o.o.

Opinie o Posto Sp. z o.o.

romek 2011-03-11 14:57:14
Zewnętrzny wizerunek Posto to jedna wielka ściema, (usunięte przez administratora) za najniższą krajową:))
A.P. 2013-09-30 00:44:36
Niestety zgadzam się z przedmówcą. Firma handlowa nie powinna zmuszać pracowników do nieuczciwości, zwłaszcza wobec klientów. Omijać dużym łukiem.
M. 2013-12-17 20:20:21
Czasy świetności daleko. Prezes Olejnik, nadużywajacy alkoholu i z swoimi kaprysami i zarozumialstwem nie nadaje się na szefa a pewnie i normalnego kontrahenta. Ktoś kto ma pieniądze (coraz mniej) nie musi mieć rozumu.
Gos. 2014-02-11 22:28:18
Na fatalną opinię dobrze sobie zasłużyli. Nie karmić potwora - nie kupować, bo zyski i tak nie trafiają do pracowmików.
P.M 2014-08-14 00:15:53
Posto - zamordyzm, prezes (usunięte przez administratora)- chamski naciągacz. Może to trochę za mocne bo niektórzy są w porzadku. Jesli jednak dominujaca forma zatrudnienia to umowy czasowe i wypłaty pod stołem to mówi to samo za siebie. Żeby jescze było tanio, ale nie jest. W sprzedaży główne zwykła chińszczyzna za duże pieniądze i bez jakości.
Prezes 2016-02-24 10:29:34
A za jaką byś chciał pracować jak nic nie potrafisz !??
Prezes 2016-02-24 10:30:51
A za jaką byś chciał pracować jak nic nie potrafisz !??
Prezes 2016-02-24 10:37:35
do jakiej nieuczciwości kiedykolwiek zostałeś zmuszony??
Prezes 2016-02-24 10:40:08
Ty nigdy nie miałeś i nie będziesz miał żadnej świetność w życiu, jeżeli kogoś zwalnia się z pracy za picie alkoholu w pracy to najlepiej powiedzieć ,że prezes to alkoholik
ania 2016-05-19 22:38:38
to chyba wszędzie powinno być standardem, nie ma czym się jarać. tym bardziej że skoro firma zajmuje się systemami bezpieczeństwa i artykułami bhp to sama powin na doskonale dbać o bezpieczeństwo na zakładzie. dyscyplina w takiej branży jest podstawą
Zostaw swoją opinię o Posto Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Posto Sp. z o.o.