Opinie o Posto Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Posto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Posto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posto Sp. z o.o. w Warszawa

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Posto Sp. z o.o.? Na InfoPraca.pl jest 17 listopada kilka ogłoszeń.

Lidia

Jeden z klientów opisał swój zawód wynikający z przeprowadzonej rozmowy telefonicznej z samym właścicielem. Krótko mówiąc podobno wydawał się być "nieprzyjemny". Ktoś jeszcze miał może w takiej sytuacji jakieś podobne odczucia czy po prostu Panowie się nie dogadali? Jaki aktualnie stosunek mają tutaj pracownicy co do swojego szefa?

Seba Nowy wpis
@Lidia

Nieprzyjemny? Toż to komplement wypowiedział ten klient. Ja bym użył innego określenia, ale nie nadaje się do cytowania w strefie publicznej.

Lidia Nowy wpis
@Seba

jeju aż tak? A powiesz coś o tym więcej?

Klient Nowy wpis
@Lidia

A świstak zawija , a studenci dorabiają:)

Były klient

Nie tak dawno temu miałem wątpliwą przyjemność rozmowy z człowiekiem, który podawał się za właściciela tej firmy (końcówka numeru 84). Dawno nie spotkałem się z kimś tak nieprzyjemnym... Odradzam współpracę.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Posto Sp. z o.o.?

Firma nie prowadzi rekrutacji

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Posto Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Firma normalnie działa? Jakiś powód tej ciszy jest?

Patryk
@Zainteresowany

Nie działa. Obecnie odeszli z posto wszyscy merytoryczni pracownicy. Z "prezesem" Olejnikiem nie da się wytrzymać. Jedyna szansa na przetrwanie w tej firmie to widywanie go jak najmniej - co oczywiście jest trudne.

@Patryk

Nikt ofermo losu nie każe Ci na mnie patrzeć, byłeś , jesteś i będziesz mizerny jako pracownik i człowiek. Może własny biznes Ci uda się w co wątpię . Nawet do wbijania gwoździ w ścianę trzeba mieć trochę rozumku. Nazwij się po własnym imieniem i nazwiskiem , a nie obcym . Nawet takiej odwagi nie masz! Odszedłeś 7 miesięcy temu i ciągle żyjesz firmą Posto ciamajdo życiowa pa.

@Patryk

Patryczku K. "merytoryczna" życiowa 40-letnia ciamajdo, pamiętaj ,że jak lecisz to mamusia sie martwi ,bo starego nieudacznika cały czas utrzymuje , nie stać Cię na samodzielność i odpowiedzialność dorosłego człowieka ??:))) Tak źle było w Posto ,to po co pracowałeś ponad 15 lat i się męczyłeś codziennie patrząc na mnie , biedactwo 7 miesięcy temu się uwolniłeś i dalej masz traumę Posto i mnie jako Prezesa:)))))))))) Będę Cię straszył do końca życia ????? .......,może jakiś psychiatra Cię uwolni od mojego widoku - SPRUBÓJ dasz radę!!:))) mamusia zapłaci za wizyty u czubka!!!

@Prezes

Sławek, zanim cokolwiek więcej napiszesz, wejdź na motor, przejedź się, ochłoń i dopiero siadaj przy komputerze... Bo to żenujące jest.

@Arek

Dawno juz nie pracujesz i nie pouczaj nikogo jak mam żyć , też masz omamy i lęki po pracy w Posto?? długo Cię trzyma teoria spiskowa ?? i może też jakiś psychiatra się przyda, zastanów się?? Zapamiętaj ,że przyczyną wszelkiego zła dla byłych pracowników Posto jest Prezes Olejnik , wszystko co wam się nie udaje to wina Olejnika !!!

@Prezes

Myślę, że wszyscy wiemy, komu naprawdę przydałaby się intensywna opieka psychiatryczna ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Arek

Znowu miałeś biedactwo koszmarny senne z mną ?? Dzisiaj na noc załóż pampersa !!! Nie masz innych ciekawych rzeczy tylko zajmowanie się czymś życiem - moim , nic innego nie potrafisz tylko skomle u jakiego psychopaty pracowałeś kilkanaście lat??? Nic Ci w życiu nie wyszło ?? Pochwal się swoimi osiągnieciami , zrób więcej jak ja , dom wybuduj , świat obiedź do dokoła , odwieź 130 krajów na świecie poznaj inne kultury - tylko nie się nie zgub:))))) Będę Cię prześladował w snach do końca świata ciamajdo????

@Prezes

No widzisz Sławku, 130 innych kultur poznałeś a swojej własnej nie byłeś w stanie wypracować przez 60 lat. Smutne.

@Arek

Nigdy nie byłem z Toba na TY - Smutne, może byś się sam poznał lepiej. Nie masz nawet wewnętrznej odwagi pisać pod prawdziwymi danymi - Smutne. Sam niewiele w życiu osiągnąłeś i jak typowi Pisowiec nękasz innych za to ,że nic nie umiesz - Smutne . Teraz na koniec może Ci się uda zapamiętać :" Jeśli kogoś nienawidzisz to znaczy ,że już jesteś pokonany " ; "Jeśli plują Ci w plecy znaczy ,że już ich pokonałeś" - Konfucjusz . Szkoda mi czasu na małostkowego COŚA i jeszcze pamiętaj o codziennych PAMPERSACH, buziaczki CIAMAJDO życiowa!!!!

?

@Prezes doskonały - tzn co oferujecie ?

ania

to chyba wszędzie powinno być standardem, nie ma czym się jarać. tym bardziej że skoro firma zajmuje się systemami bezpieczeństwa i artykułami bhp to sama powin na doskonale dbać o bezpieczeństwo na zakładzie. dyscyplina w takiej branży jest podstawą

Prezes

Ty nigdy nie miałeś i nie będziesz miał żadnej świetność w życiu, jeżeli kogoś zwalnia się z pracy za picie alkoholu w pracy to najlepiej powiedzieć ,że prezes to alkoholik

P.M

Posto - zamordyzm, prezes (usunięte przez administratora)- chamski naciągacz. Może to trochę za mocne bo niektórzy są w porzadku. Jesli jednak dominujaca forma zatrudnienia to umowy czasowe i wypłaty pod stołem to mówi to samo za siebie. Żeby jescze było tanio, ale nie jest. W sprzedaży główne zwykła chińszczyzna za duże pieniądze i bez jakości.

Gos.

Na fatalną opinię dobrze sobie zasłużyli. Nie karmić potwora - nie kupować, bo zyski i tak nie trafiają do pracowmików.

M.

Czasy świetności daleko. Prezes Olejnik, nadużywajacy alkoholu i z swoimi kaprysami i zarozumialstwem nie nadaje się na szefa a pewnie i normalnego kontrahenta. Ktoś kto ma pieniądze (coraz mniej) nie musi mieć rozumu.

A.P.

Niestety zgadzam się z przedmówcą. Firma handlowa nie powinna zmuszać pracowników do nieuczciwości, zwłaszcza wobec klientów. Omijać dużym łukiem.

@A.P.

A za jaką byś chciał pracować jak nic nie potrafisz !??

@A.P.

A za jaką byś chciał pracować jak nic nie potrafisz !??

@A.P.

do jakiej nieuczciwości kiedykolwiek zostałeś zmuszony??

romek

Zewnętrzny wizerunek Posto to jedna wielka ściema, (usunięte przez administratora) za najniższą krajową:))

Zostaw merytoryczną opinię o Posto Sp. z o.o. - Warszawa

Posto Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • łukowska 2B lok. 17
    04-113 Warszawa