Opinie o Fibre System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fibre System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fibre System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibre System Sp. z o.o. w Warszawa

Lolka Nowy wpis

dzień dobry. :) widziałam, że kiedyś były dodawane oferty na zewnętrzne portale dla Młodszych Inżynierów Projektu. czy do dziś osoby początkujące maja szanse na współpracę? Na jakiej formie umowy?

Marcin Nowy wpis

Pracuje od niedawna jako inżynier na budowie. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Rozmowa rekrutacyjna była tak jak wszędzie, standardowe pytania jeśli pracujesz w branży to nie ma się czym stresować. Benefity w pracy oprócz wyjazdów o których mowa to między innymi opieka lekarska, karta multisport, dobre zarobki, premie roczne. Pracujac w tej firmie czujesz się jak w rodzinie. Marcin.

Firma Fibre System Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Dyrektor Handlowy w mieście Łódź. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Rafał

Rekrutacja składa się z dwóch etapów. Pierwszy to w zasadzie zwykła rozmowa rekrutacyjna, drugi etap to ustalenie warunków współpracy. Firma oferuje wyjazdy na narty raz w roku dla pracowników i ich rodzin (brzmi naprawdę fajnie). Jeśli chodzi o poziom wynagrodzenia jest dobre, chociaż porównując do realiów rynku generalnego wykonawstwa i podwykonawstwa to jest lepiej niż przeciętne. Można liczyć na wynagrodzenie rzędu 13-15 tys. zł brutto miesięcznie podstawy. Firma ponoć jest liderem rynku jeśli chodzi o wykonawstwo posadzek przemysłowych. Mnie osobiście nie przekonały opinie w Internecie i strona www, która jak na lidera rynku wygląda mizernie - ale też nie otrzymałem żadnego feedbacku po pierwszej rozmowie. Prezes wydaje się na pierwszy rzut oka być fajną osobą, chociaż odniosłem wrażenie, że ma swoją wizję i swoją rację i wszystko wie najlepiej. Z informacji zaciągniętych z rynku jest to osoba apodyktyczna. Jak na lidera rynku brakuje podstawowych systemów wspierających sprzedaż, a to mało innowacyjne w dobie wymagającego rynku budowlanego.

Elżbieta Nowy wpis
@Rafał

Woooow ale fajnie z tym wyjazdem na narty. Extra. I to jest jako benefit, tak? A są jeszcze inne benefity np. opieka medyczna prywatna?

Rafał Nowy wpis
@Elżbieta

Ponoć taka tradycja jest od wielu lat, ale nie wiem czy to prawda… nigdzie na stronie firmy, czy na kontach w social mediów nie znalazłem żadnej relacji z tych wyjazdów… wiec albo tylko tak mówią albo się tym nie chwała, żeby nie wkurzać klientow:)

Izabela

A czemu nie polecasz, jakiś konkretny powód? Weszłam tutaj poczytać, co ludzie myślą o pracodawcy i czy polecają. Najbardziej interesuje mnie to, czy wywiązuje się z obietnic przedstawionych na rekrutacji, jak jest?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik projektów w firmie Fibre System Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
admin

Jesteś klientem firmy Fibre System Sp. z o.o. lub jej pracownikiem? Co sądzisz o warunkach pracy, umowy? Twoja opinia jest ważna!

Niezależny
@admin

Wyzyskiwacze i nic więcej

Jakub
@Niezależny

Co masz konkretnie na myśli? Trzeba się bardzo napracować żeby zarobić czy jak? Jakie tu są zarobki na rękę w takim razie?

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie są u państwa zarobki, chodzi o wylewanie betonu i zacieranie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Kazek

Bardzo słaba fiirma

Zostaw merytoryczną opinię o Fibre System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fibre System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibre System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibre System Sp. z o.o.?

Fibre System Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Warszawa

Fibre System Sp. z o.o.