Best 4 You

Kielce

Opinie o Best 4 You

anonymous 2013-06-25 16:00:47
Profesjonalne podejście do nauczania oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie. Nie mogę powiedzieć złego słowa.
gość 2013-08-26 13:30:10
naprawdę solidna firma
cavaleros 2013-12-20 19:44:07
Jeśli chodzi o odział w Kielcach to naprawdę nie polecam.
Best 4 You 2016-05-06 12:28:11
Pragniemy poinformować, że Best 4 You Mobilna Szkoła Językowa zajmuje się nauczaniem języków obcych oraz tłumaczeniami. Jesteśmy kielecką firmą działającą na terenie woj. Świętokrzyskiego - nie mamy na chwilę obecną oddziałów w innych miastach. Być może Pan "cavaleros" pomylił firmy? Jeśli nie chętnie wysłuchamy pełnej opinii na nasz temat. Cenimy sobie wszelkie merytoryczne opinie, dzięki nim stajemy się lepsi - dla Was :)
Best 4 You 2016-05-06 12:31:18
Zostaw swoją opinię o Best 4 You - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Best 4 You