Opinie o Energo-Konsulting w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Energo-Konsulting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Energo-Konsulting o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energo-Konsulting w Koszalin

nicos

Ex słyszałem że dla Enko chcesz pracować Taki z ciebie kozak??? co vatenfalik się już kończy a może główkować ci się nie chce

elektrohandel idzie pod młotek!!!!firer [usunięte przez moderatora] dalej bawi sie zapałkami

ex

monter - 2010-06-23 10:20:53 w radziejowie zaproponowali nam dodatkowo robotę na zlecenie ! Podobno jest tyle pracy w brygadach ,że nie możemy się wyrobić !!!! Zastanawiam się kiedy tą umowe zlecenie zaproponują na stałe :)))) nie kumam stary!!!pracujesz w enko czy w enerdze ze tyle wam pracy daja?

Janosik

Nie wierzyłem jak inni mówili, że w grę weszły pieniądzę - wygląda na to, że były dwie "premie". O tej z Gdańska nie wiedziałem.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Energo-Konsulting? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
brat bolka

PLOTUCH - 2010-06-22 22:04:56 OSZCZĘDNOSCI CIĄG DALSZY PANOWIE!!!!wloclawek 21 06 2010r.strajk wielki!zamkniety rejon,wynajeci ochroniarze tlumacza ludziom ze jest strajk, ze rejon wloclawek ma byc zlikwidowany itp itd.ul zielna miasto Wloclawek tego samego dnia,plac przy myjni samochodowej,wynajety namiot z napisem biuro obslugi klienta Energa!!!!!prywatyzacja made in [usunięte przez moderatora]!!!za to ten [usunięte przez moderatora] wziol nagrode za oszczednosci???nawet smiac mi sie nie chcialo poczulem tylko lekkie swedzenie w oczach.TYLKO WIELKA [usunięte przez moderatora] I OBALENIE ZARZADU W GDANSKU COS BY ZMIENILO,ale to juz inna opowiesc [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] dwa bratanki i do....-chciałoby się rzec :)

monter

PLOTUCH

OSZCZĘDNOSCI CIĄG DALSZY PANOWIE!!!!wloclawek 21 06 2010r.strajk wielki!zamkniety rejon,wynajeci ochroniarze tlumacza ludziom ze jest strajk, ze rejon wloclawek ma byc zlikwidowany itp itd.ul zielna miasto Wloclawek tego samego dnia,plac przy myjni samochodowej,wynajety namiot z napisem biuro obslugi klienta Energa!!!!!prywatyzacja made in [usunięte przez moderatora]!!!za to ten [usunięte przez modertaora] wziol nagrode za oszczednosci???nawet smiac mi sie nie chcialo poczulem tylko lekkie swedzenie w oczach.TYLKO WIELKA [usunięte przez moderatora] I OBALENIE ZARZADU W GDANSKU COS BY ZMIENILO,ale to juz inna opowiesc

były

No tak popyt popytem nie mówię że roboty jest w bród ale instalacje alarmowe,domofonowe,videodomofonowe,monitoring TVsat,internet w tym WiFi itp.Miałem na myśli elektro-elektronikę.W mojej sytuacji może fart ale będę się zastanawiał pożniej.Potężna wiedza na te tematy jest w internecie tylko kwestia zrobienia takich instalacji pierwszym razem.Dobre inwestycje daja zysk.Głowy do góry więcej wiary.Pozdrawiam.

dziadek - 2010-06-02 12:54:24 tak placzecie wszyscy a nikt z was nie ma odwagi opowiedziec o tym chlewie mediom moze by to cos ruszylo słuchaj dziadek , elektryk ma rację ! tu trzeba bomby medialnej!! nikt się nie zainteresuje tym,że inkasent nie chce pracować w enko.Jeszcze oczernią publicznie !! A co do instalacji to zawsze robiłem i robił będę - wszystko zależy od popytu na usługi a z tym różnie - zależnie od rynku.Na razie nie głoduję :)

były

Panowie podam swój przykład ostatnią instalacje wykonałem około 6 lat temu pużniej oddawałem kumplowi.W związku z zaistniałą sytuacją pomyślałem że nie będę się obrażał na pieniądze.Zrobiłem instalację pod klienta.Klient zadowolony super zapłacone rozliczone myślę i to tyle.Dzwoni do mnie ten właśnie klient ja w starachu a on do mnie do słuchawki że ma następnych chętnych do instalki bo tak fajnie mu zrobiłem tą istalację(A to osiedle takich domków)No i Panaowie nie wiem co o tym myśleć, wiedze elektryczną mam poszedłem do szkoły elektrycznej nie dla tego bo Mama mi kazała tylko że tak chciałem.Nawiasem trochę mnie to przeraża ale myślę że nadmiar pracy chyba nie jest problemem.Tak poza tym moja refleksja jest taka, praca dla Energii trochę nas zdeformowała myślę oczywiście o sobie że zatraciliśmy gdzieś nie tyle co wiedzę co wiarę że bez tej firmy nie damy rady.Myślę że zawód ELEKTRYK w dobie elektroelektroniki jest przyszłością.Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów.

były

Panowie napisze tak,kto się czuje w instalacjach będzie żył i to nawet lepiej niż na inkasie a kto nie to nie. This is war and we are soldiers.Pozdrawiam.

dziadek

A co mają powiedzieć w RRK gdzie (....) jaździł na inkasentach 10 lat a na koniec wyszło ,że ich na dodatek skubał za przyzwolenien dyrekcji!!!!!

lolek

no segregował odpady :) No ale władza może być innego zdania:)!

brat bolka

Ktoś - 2010-05-31 22:18:28 Jak najbardziej się z tobą zgadzam.Ale prawda jest niestety taka jaka jest.Ja też w tej firmie i w tym zawodzie spedziłem trochę czasu latałem jeszcze z książkami.Ale odpowiedz na jedno pytanie czy możemy coś zmienić ?.Każda ze spółek miała swoje 5 minut.Niedostatecznie wykorzystaliśmy ten czas żeby się uniezależnić od jednego pracodawcy.Pozostawiam to do przemyślenia.Pozdrawiam. "prowda ,tys prowda i [usunięte przez moderatora] prowda"To polityka - niezależnie czy było się cieciem na giełdzie rybnej ,czy podcierało się tyłek dziadkowi z wermachtu gdziś trzeba robić kokosy! A czemu nie na toruniu przecie tam włada człowiek którego zainteresowanie sięga kosza na śmieci :). Trochę prywaty- i co pana pracownik wyrzucił do tego kosza:)?

Ktoś

ex

Ktoś - 2010-05-29 22:10:50 Widzę że na tym forum są jeszcze jakieś białe żagle które myślą że energa nas zaprosi do współpracy a to jest mylna teza. Nas czas się już skonczył.Żałoba się skończyła a z tego co czytam niektórzy cały czas opłakują zmarłych i ślepo wierzą że z martwych wstaną.SZANUJMY SIĘ PANOWIE. to po co wchodzisz na te strone?aby pokazac ze jestes roztropny i udzielac nam rad?bo ja z sentymentu i z poczucia bezsilnosci ze (usunięte przez administratora) ograbiaja nasz kraj!wiem ze to moze glupota i walka z wiatrakami ale przynajmniej nie pracuje dla enko jak paru mądrali z najbogatrzego rejonu

mocno były

To to był strajk w obronie inkasentów ?

Ktoś

elektryk

Masz rację niestety tamte czasy już nie wrócą.

Zostaw merytoryczną opinię o Energo-Konsulting - Koszalin

Energo-Konsulting