Xero Print

Bielsko-Biała

Opinie o Xero Print

Mati 2011-07-06 06:18:59
Skończ ściemniać chyba tam nie byłeś
Klient 2011-10-10 04:06:29
Nie polecam! Dobra obsługa tylko do czasu zakupu - później kontakt się urywa.
Marcin 2011-11-10 14:06:34
Kupiłem u nich kopiarkę kolorową i jestem zadowolony z zakupu jak i obsługi. Polecam i pozdrawiam. Marcin
Dorota 2011-11-21 14:55:36
Sama kupiłam u nich kopiarkę - wybrałam z kilku dostępnych na miejscu modeli - POLECAM przyszłym kupujacym - model zakupionej kopiarki Konica Minolta Bizhub c450
Jasam 2014-12-20 22:27:10
Nie polecam. Nie masz czasu na śniadanie. Właściciel wyzywa pracowników. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko OK a w rzeczywistości nie chce podpisywać umowy o pracę tylko proponował pracę na "czarno" lub umowę zlecenie na niską kwote i reszte pod stołem. Według mnie najgorsze miejsce pracy w jakim byłem a mam 15 lat doświadczenia. Gdy powiedziałem że odchodzę to usłyszałem że Polakom nie chce się pracowac bo wszyscy od niego odchodzą a podobno jest bezrobocie. Nie chciał tylko powiedzieć ilu miał wczesniej pracowników.
Tomek 2015-05-13 15:07:53
Istny dramat, zero poszanowania pracownika, zganianie winy za swoje błędy na pracownika, całkowity brak porozumienia. Nie polecam...
klient 2016-05-12 14:01:08
Wystawiam opinię jako ich były klient. Oszustwo i zwodzenia to chyba dla nich chleb powszedni. Kiepski towar i po zakupie problem z kontaktem i brakiem odpowiedzialności za sprzedany sprzęt!!! Odradzam.. jest wiele innych firm które świadczą podobne usługi w BB.
kaha 2016-05-21 18:42:45
ale jako konsument masz prawo odstapic umowy wiec podejrzewam ze powinni ci przyjac i uznac reklamacje
Zostaw swoją opinię o Xero Print - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xero Print