Opinie o Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Wysoka Wieś

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Wysoka Wieś

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Czy w firmie Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie są regularne szkolenia pracownicze?

cosowa Nowy wpis

zależy na jakim stanowisku i w jakim dziale

cosowa Nowy wpis

Biorąc pod uwagę prestiż (ceny usług tego miejsca dla gości/klientów), to zarabia się tu bardzo mało na stanowiskach pracowniczych, jesteś tam zwykłym, "niewidzialnym" robolem. Zdarzało się pracować po 16 h / dzień. Okiem pracownika - niebotyczne ilości jedzenia idą w śmietnik - świeżego jedzenia - możesz zjeść w pracy ale niczego nie możesz zabrać do domu - np: na śniadanie na następny dzień. Poza tym - atmosfera w pracy w porządku!

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najświeższy stan firmy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie?

Dag

Jezdzimy z mezem po calym swiecie ale z takim poziomem uslug spotkalismy sie po raz pierwszy. Najeyzszy poziom! Wszystko jest przemyslane,dopiete na przyslowiowy ostatni guzik. Kuchnia,pokoje,spa, animacje dla dzieci,rekreacja.... Dlugo mozna by wymieniac. Bedziemy teraz czesciej odeiedzac WD.

kris
@Dag

to bylo w 2019 roku, teraz to raczej sieciówka, wydałem 9 tys i jestem zbulwersowany obsługa w restauracji, stracili na profesjonaln0sci jak i również na obsłudze

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Maciek

Czy firma miała postojowe?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie?

Umowę na czas nieokreślony można dostać po upływie okresu próbnego (3 miesiące )

Zawsze można zmienić pracę tylko czy uda się znaleźć równie dobrego i dającego stabilizację pracodawcy?

Madzia

Wyzysk, wykorzystywanie, brak szacunku, dobrej organizacji, KOMUNIKACJI. Kierownicy w tej instytucji to jakaś POMYŁKA, szalenie ciekawe że utrzymują swoje stołki nie robiąc praktycznie nic pożytecznego, ani tak naprawdę nie wykonują swoich obowiązków. I oczywiście wynagrodzenie które jest śmiechu warte. Zdecydowanie NIE POLECAM. zresztą, widać to po rotacji pracowników, że mocno nie w porządku mają podejście do człowieka.

Bardzo polecam tego pracodawcę:-) moze i jest duzo pracy, ale przynajmniej w kulturalnym otoczeniu :-)

A jak wyglądają tu zmiany? Chodzi mi o konkretne godziny pracy na recepcji.

Aldona

Czy hotel potrzebuje recepcjonistek? Albo są tu osoby pracujące na tym stanowisku? Jeśli tak to jak się pracuje, jakie warunki pracy i jaka stawka?

Tak
@Aldona

Owszem, potrzebują, bo jeśli już ktoś tu przyjdzie, to zaraz ucieka... :) może kwestia pracy zmianowej, może wysokości wypłaty, ale wiem tylko nieoficjalnie że niedługo zostanie garstka osób na recepcji... Jeśli chodzi o osoby pracujące na recepcji to wydaje się że panują między nimi dobre relacje, ale można też odnieść wrażenie "obgadywania za plecami" - oby to było tylko wrażenie :) ludzie pozytywni ale jakby zmęczeni, w sumie 12 godzin na nogach robi swoje.

wizyta 15,09,2019

Niestety uwagi jednej z pracownic hotelu były niemiłe delikatnie mówiąc to na pewno . Mowa tutaj o osobie która wypisuję receptę po zabiegu w SPA niestosowny dobór słów ,pretensjonalny ton i mina nie pasują do takiego atrakcyjnego miejsca . Co do reszty obsługi począwszy od masażystek po pokojówki bardzo miła i profesjonalna polecam.

Kamila

Myślę, że bardzo dobrze się tu pracuje skoro nikt nie zagląda żeby napisać kilka informacji.

Bogna

Słyszałam, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą. Może mi ktoś podpowie czy potrzebują aktualnie kogoś do pracy w recepcji?

Becia

Byłam na sylwestrze w tym roku w Hotelu Dr Irena Eris poziom doskonały wszystko dopracowane na ostatni guzik , muzyka wyborna , atrakcje dla najmłodszych coś wspaniałego ... Polecam ten hotel i napewno jeszcze tam wrócimy Moje sugestie dla Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie: Sylwester został przygotowany na najwyższym poziomie . Sylwester- podziękowanie Państwa kuchnia na wspaniałym poziomie bardzo dobra muzyka , zabawy dla dzieciaków i ogólna atmosfera Pozdrawiamy i dziękujemy za przecudny pobyt . Lubię atmosferę w Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie za: Hotel bardzo dobrze działający logistycznie

wzgórza dylewskie sylwester 2016

Sylwester 2016 O ile do tej pory miałem dobre zdanie o tym hotelu, to impreza sylwestrowa sprawiła, że raczej się już tam nie pojawię. Obsługa i gastronomia bez zastrzeżeń, ale tzw. program był absolutnym dnem. Być może Pan Wrona wielkim dj jest w telewizji - na balu specjalnie nie błyszczał. To łagodny opis jego działalności. Ludzie przedstawieni jako aktorzy teatrów muzycznych po prostu fałszowali. Skoro słyszałem to ja - człowiek bez przygotowania muzycznego i całe nasze towarzystwo, coś musiało być na rzeczy. Fatalne nagłośnienie, niewiele można było zrozumieć, głośno z przodu, cicho z tyłu. Wyszliśmy bez żalu z tej imprezy zaraz po godz. 12.

ryzyk

Cześć, wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. sprzedaży? Doświadczenie jest jedynie mile widziane, więc nie jest obowiązkowym wymogiem, żeby znaleźć zatrudnienie.

ależ proszę

Ja również nie polecam pracy tam jako kelner/ka. Na początku wszystko okej, kierownik restauracji miły jak kumpel, ale tylko gdy założy się koszule zaczyna się mobbing, krzyk, i jak nie robi się dokładnie tego co pan kierownik ROZKAŻE, wtedy jest się u niego na czarnej liście, a ci co wchodzą mu w tyłek są the best i najlepsi. Dziewczyny przed pracą aż trzęsły się z nerwów co to będzie, tak się go bały. Do chłopaków często odzywał się słowami na k.., ch.. gdy mógł zupełnie inaczej. Podczas świąt, gdy było dużo ludzi a kelnerów było wiecznie za mało brał niektórych na zaplecze i równał z ziemią, bo w stresie czegoś zapomnieli. Za takie pieniądze jakie na początku tam dają - najniższa krajowa - szkoda nerwów i czasu na pracę tam.

Dla przyszłych pracowników - nie polecam tam pracy

Absolutnie nie polecam tego miejsca pod względem pracy. Zupełny brak szacunku i jakiegokolwiek zaufania dla pracownika; za każdym razem przy wejściu i wyjściu z hotelu trzeba wyrzucić zawartość (torebki, torby, czegokolwiek co się wnosi) na zewnątrz. Klientowi się tu wchodzi w [usunięte przez moderatora] a pracownika się traktuje jak złodzieja. Dyrektor Pan [usunięte przez moderatora] to okropny człowiek zadufany w sobie, ma jakieś problemy emocjonalne ze sobą -[usunięte przez moderatora]. Straszna atmosfera panuje w tym miejscu pracy. Pomiędzy pracownikami panuje niezdrowa manipulacja i konkurencja. Nie polecam. Ps. Basen jest rzadko czyszczony a co tam wpada każdego dnia to sobie sami wyobraźcie...

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie - Wysoka Wieś

• Jak się pracuje w Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie?

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie