logo Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Wysoka Wieś

Opinie o Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Dla przyszłych pracowników - nie polecam tam pracy 2012-12-06 19:12:14
Absolutnie nie polecam tego miejsca pod względem pracy. Zupełny brak szacunku i jakiegokolwiek zaufania dla pracownika; za każdym razem przy wejściu i wyjściu z hotelu trzeba wyrzucić zawartość (torebki, torby, czegokolwiek co się wnosi) na zewnątrz. Klientowi się tu wchodzi w [usunięte przez moderatora] a pracownika się traktuje jak złodzieja. Dyrektor Pan [usunięte przez moderatora] to okropny człowiek zadufany w sobie, ma jakieś problemy emocjonalne ze sobą -[usunięte przez moderatora]. Straszna atmosfera panuje w tym miejscu pracy. Pomiędzy pracownikami panuje niezdrowa manipulacja i konkurencja. Nie polecam.

Ps. Basen jest rzadko czyszczony a co tam wpada każdego dnia to sobie sami wyobraźcie...
ależ proszę 2015-02-22 12:42:49
Ja również nie polecam pracy tam jako kelner/ka. Na początku wszystko okej, kierownik restauracji miły jak kumpel, ale tylko gdy założy się koszule zaczyna się mobbing, krzyk, i jak nie robi się dokładnie tego co pan kierownik ROZKAŻE, wtedy jest się u niego na czarnej liście, a ci co wchodzą mu w tyłek są the best i najlepsi. Dziewczyny przed pracą aż trzęsły się z nerwów co to będzie, tak się go bały. Do chłopaków często odzywał się słowami na k.., ch.. gdy mógł zupełnie inaczej. Podczas świąt, gdy było dużo ludzi a kelnerów było wiecznie za mało brał niektórych na zaplecze i równał z ziemią, bo w stresie czegoś zapomnieli. Za takie pieniądze jakie na początku tam dają - najniższa krajowa - szkoda nerwów i czasu na pracę tam.
ryzyk 2016-03-16 19:58:02
Cześć, wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. sprzedaży? Doświadczenie jest jedynie mile widziane, więc nie jest obowiązkowym wymogiem, żeby znaleźć zatrudnienie.
Zostaw swoją opinię o Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie - Wysoka Wieś
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie