Flandria Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy

Inowrocław

Opinie o Flandria Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy

ja 2012-12-10 22:17
Brak kultury, [usunięte przez administratora] pracowników
ja2 2013-06-18 09:42
Brak kultury to mało powiedziane, chamstwo i karygodne traktowanie pracowników
on 2014-02-26 15:31
i wszędzie na każdym kroku oszukują, sekretariat z poprzedniej epoki a pracownicy no cóż każdy kto mądrzejszy ucieka do normalnej pracy. I nie ma równego traktowania płac
lenny 2016-04-19 09:25
kochani, nie wiem czy byliście na ich stronie internetowej ale jest ostrzeżenie, firma ostrzega że nie wrzucała do sieci info że szukają kierowcy, ktoś się podszywa podobno i próbuje wyłudzić kasiorkę.
Troi 2017-01-30 02:49
Serdecznie nie polecam! Wyzysk, zle warunki pracy, bezczelna dyrektorka, bujająca glowa w chmurach i myśląca że stworzyła potężną organizację, a do pracy brakuje podstawowych materiałów. Chamstwo totalne, służalczość wobec Belgów, praca po godzinach i zwykły mobbing. Kto mądrzejszy szybko ucieka.
I oczywiście beznadziejne pensje.
wezwac PIP 2017-09-16 17:17
O Flandrii pisać można byłoby długo, w skrócie:
1) dyrektorka i główni belgowie- poniżej jakiejkolwiek krytyki- chamstwo, mobbing, absurd za absurdem, marnotrawstwo funduszy, brak pojęcia o prowadzeniu firmy, a o zarządzaniu ludźmi to już nie ma w ogóle co komentować (wyzwiska, krzyki, poniżanie, groźby, ośmieszanie). Wice-dyr. stosuje spychologię i całą firmę ma w poważaniu. Dwulicowa i nielojalna, sprzeda współpracowników za trzy grosze i zawsze się wykręci jeśli wina leży po jej stronie.
2) warunki pracy- bardzo niska pensja, brak podstawowych artykułów typu tusz, papier do drukarki (trzeba sobie na nie zarobić, pracując w biurze sic!), brak listy obecności, brak wypłat za nadgodziny, marne "biura" i nadmiar obowiązków (od grafiki, informatyki i promocji przez prace administracyjne przez organizacje badań (stary sprzęt), prowadzenie klubów seniora, zajęć dla dzieci i robienie za gejsze dla belgów), brak służbowego samochodu do pracy w terenie.
3) bycie polaczkiem dla każdego jaśniepana belga...

Zostaw swoją opinię o Flandria Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy - Inowrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flandria Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy