Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o P.B. KOKOSZKI S.A.

Pracowałeś w firmie P.B. KOKOSZKI S.A. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Kochanienki - 2009-10-06 19:55:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma P.B. Kokoszki S.A. jest dobrą firmą, może nie o najwyższych płacach, ale dbającą o pracowników w różnym przedziale wiekowym.
zdjecie uzytkownika
Były pracownik - 2012-11-19 21:08:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zdecydowanie nie polecam tej firmy, wieje komuną płace bardzo marne nie da się wyżyć.A na zbrojarni majster (usunięte przez administratora) to czysty sadysta
zdjecie uzytkownika
bartek - 2013-06-02 12:55:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak sie pracuje na budowach
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-19 21:06:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Hej, zmieniło sie cos jesli chodzi o prace w p.b. kokoszki? Moze przelozeni sa teraz lepsi? Moze dali podwyzki?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B. KOKOSZKI S.A.

Twoj email:
Wiadomość: