P.B. KOKOSZKI S.A.

Gdańsk

Opinie o P.B. KOKOSZKI S.A.

Kochanienki 2009-10-06 19:55
Firma P.B. Kokoszki S.A. jest dobrą firmą, może nie o najwyższych płacach, ale dbającą o pracowników w różnym przedziale wiekowym.
Były pracownik 2012-11-19 21:08
Zdecydowanie nie polecam tej firmy, wieje komuną płace bardzo marne nie da się wyżyć.A na zbrojarni majster (usunięte przez administratora) to czysty sadysta
bartek 2013-06-02 12:55
Jak sie pracuje na budowach
Kuba 2016-04-22 16:10
Witam, jestem zainteresowany współpracą z firmą P.B. KOKOSZKI S.A., jednak nie widzę nigdzie aktualnych ofert pracy. Może ktoś z obecnych pracowników orientuje się czy firma prowadzi obecnie proces rekrutacji? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje :)
pracownik 2017-03-05 20:04
Jak chcesz pracowac za 1895.60 bo taka ostatnio mialem wyplate jak brukarz. gdzie kladziemy po ponad 150m kostki dziennie... to zapraszam kokoszki licza na y
takich co sa silni i glupi. pozatym fajni ludzie lecz nie licz na nikogo kto ma mniej niz 40-68 lat.
Zostaw swoją opinię o P.B. KOKOSZKI S.A. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B. KOKOSZKI S.A.