Wylenzek Józef i Anna Piekarnia

Radzionków

Opinie o Wylenzek Józef i Anna Piekarnia

andrzej 2012-08-25 15:58:52
Tak, pracowałem w tej firmie o ile można nazwać to firmą?? Właściciel(usunięte przez administratora) wraz ze swoim synalkiem który nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy, traktują ludzi jak śmieci. Na porządku dziennym są takie odzywki szefa do pracownika(usunięte przez administratora) Obiecywanie podwyżek a kończy się jak zwykle, tylko na gadce! ! ! OMIJAJCIE TĄ PIEKARNIE DALEKIM ŁUKIEM! ! ! !
bobi 2012-08-25 18:36:54
Dokładnie! Nie dość że trzeba było pracować wszystkie soboty w miesiącu i pracownik chciał choć jedną mieć wolną to zabierał 50-100zł! Jak mu się pierdło. A za urlop obcinał z wypłaty po 200-300zł. (usunięte przez administratora)
Antek 2012-08-27 09:18:53
Reszta też nie jest lepsza, jego żonka i syn. Też traktują ludzi jak śmieci.....
Rafal 2012-08-31 16:16:58
Zero organizacji pracy, nie ma żadnego technologa ani kierownika produkcji. Chleby oraz bułki robione ilościowo na oko lub na kartce na kolanie. Później mnóstwo zostaje, jest to odświeżane i sprzedawane ponownie!!!! JAK MOŻNA W PIEKARNI SPRZEDAWAĆ STARE PIECZYWO??? ODPOWIEDŹ: ZAPYTAJ SIĘ(usunięte przez administratora)
aaaaa 2013-06-07 21:37:52
A ja mam zupelnie inne zdanie o sizeer,jest dobrym czlowiekiem,i mozna sie z nim dogadac,moze jest troche porywczy i nerwowy ale to tez wynika z tego jak niektorzy podchodza do swojej pracy,a zarobki w calej Polsce sa do dupy w takim kraju zyjemy niestety,i sa firmy gdzie jest duzo gorzej,wiem to z wlasnego doswiadczenia.
pracownik 2016-10-16 21:43:52
Brak szacunku do drugiej osoby. Proszą Cię żeby zostać dłużej w pracy, przyjść wcześniej a potem Ci za to nie zapłacą, mało tego za urlop Ci zabierają ok 100 zł z wypłaty. W soboty przychodzić za darmo, przepraszam masz płacone w formie deputatu który za tydz wynosi ok 36 zl a jak w sobotę nie przyjdziesz do pracy to ucinaja 50zł z wypłaty. A żeby doprosic się o swój wypracowany urlop to graniczy z cudem bo ciągle słyszysz nie teraz bo niema ludzi do pracy, w dodatku masz zaplanowany urlop dwutygodniowy a szefostwo dzień przed urlopem oznajmia że odwołuje Ci tydzień urlopu albo cały bo niema ludzi.
pracownik 2016-10-16 21:44:31
Zostaw swoją opinię o Wylenzek Józef i Anna Piekarnia - Radzionków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wylenzek Józef i Anna Piekarnia