Rofag Jakub Wujkowski

Łódź

Opinie o Rofag Jakub Wujkowski

Zaborska 2011-12-11 10:25:28
(usunięte przez administratora)Jestem stałą klientką i nigdy nie spotkałam się z tego przypadkiem. Owszem raz widziałam przypadek jak klient wykłócał się z pracownikiem wypożyczalni ze to nie on zarysował zderzak. W wypożyczalni ROFAG każde(każde) uszkodzenie obklejone jest plombą aby właśnie nikt nie poczuł się że "wmawia" mu się uszkodzenia.
O naciąganiu to raczej z pewnie z Twojej strony jest mowa bo pewnie chciałeś naciągnąć pracownika aby to odpowiadał za Twoje uszkodzenie przed właścicielem firmy. WSTYD !!!
Kiedyś i u mnie po wynajmie auta zauważona ryskę na błotniku (prawdopodobnie na parkingu ktoś mi uszkodził auto) - pracownik natychmiast zrobił zdjęcie i zakleił owe uszkodzenie. Ponieważ było ono małe pracownik wpisał je tylko w protokół zdania auta i powiedział że nie będzie żadnych konse
. 2011-12-11 10:43:16
(usunięte przez administratora)latwo jest wystawic opinie jak jest sie anonimem :) internet jest swietny
taaa 2012-03-23 15:34:06
dlatego wykasowana bo byla nie prawdziwa !!! ... widzialem cos takiego ale nie bylo tam ani jednej osoby oprocz Pana :)
INTERNET GORA !!
prosze podeslac jakies linki pozytywnych opini jakie Pan wystawil komus innemu - wydaje mi sie ze nie bedzie zadnej :)
pozdrawiem i zycze mniej zawisci w zyciu
olejolej 2016-04-16 11:52:14
... dwie nie swoje szkody na ten sam pojazd - faktycznie prokuratura bedzie miala co robic :)
Pan Pomidor 2016-07-14 16:07:27
Rofag firma która zajmuję się wszystkim i niczym
nie długo zacznie robić handel obwoźny pomidorami
? 2016-10-16 18:31:34
Wyraźnie są firmą, która zajmuje się monitorowaniem i i znakowaniem pojazdów nie wiem skąd wzięły ci się pomidory @panpomidor
Zostaw swoją opinię o Rofag Jakub Wujkowski - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rofag Jakub Wujkowski